0

Popieram zakup Schara jako tego drugiego stopera jak najbardziej .

0

Drużyna pewnie przejdzie przebudowę , ale na Mangali i Danilo to oni bd chcieli budować trzon zespołu , chyba że pojawi się na prawde korzystna oferta , a jak wiemy Porto jest twardym negocjatorem i nie jestem pewien czy na taką ofertę przystaną .

0

To że stopera to pół biedy , ale za takiego młodego który rozegrał niespełna 50 oficjalnych spotkań ...

0

Jest to na pewno dużo lepsze opcja od Luiza , a za T.Silvą nie przemawia wiek tym obu panom bym podziękował , Laporte czasem popełni gafę jak każdy , ale patrząc na poprzedni sezon i ten to bardzo się rozwinął ... w tamtym robił mase błędów a w tym na prawde sobie radzi , ma nie całe 20 lat nabierze doświadczenia i bd super obrońcom .

0

Romy chyba nawet nie życzy sobie tyle za Benatie

0

Szkoda Girony , że prawdopodobnie spadną z ligi , a w zeszłym roku byli tak blisko awansu do PD .

0

Może nikt inny nie ma wygrać 2 razy z rzędu LM jak tylko Barca ? Jestem jak najbardziej za !

1

Bayern dziś właduje 2-3 bramki Realowi , taki mi się wydaje , chyba że chłopaki wyciagną wnioski z meczu z Borussią .

3

Dużo osób pisze Simeone , Klopp a prawda jest taka że są nie do wyciągnięcia albo sami nie chcą odejść , a trenerów z nazwiskiem zbyt wielu nie ma , więc trzeba dać szanse komuś się wykazać a może akurat wypali !

1

Scolari w Chelsea sobie niezbyt poradził , jedyne czego jestem prawie pewny po jego przyjściu to lepszej gry Neymara , wydaje mi się on wie co z nim trzeba zrobić .

0

Del Bosque wydaje mi się że jest bardzo powiązany z Realem i nie byłby skłonny nas prowadzić .

1

Monaco niedługo może stać się ciekawą drużyną , coraz głośniej mówi o tym że nowym trenerem zostanie Zidane , tym bardziej mnie to ciekawi jak sobie poradzi , piłkarzem bym wspaniałym ale nie takim się noga powinęła .

2

Szanse na mistrzostwo są nikłe ale trzeba wierzyć , nie takie cuda się działy w piłce ...

0

Liczę na to że jeżeli trafi do nas stoper latem to Marc nie odda bez walki miejsca w jedenastce i nie bd tylko zmiennikiem , liczę na to , że w przyszłym sezonie zobaczymy jeszcze lepszego Bartre , potencjał ma duży , a jego wypowiedzi pokazują że może być naprawdę klasowym zawodnikiem .

0

Postąpił zarąbiście , ale i tak mnie leczy jego gra w tym sezonie .

2

Ładnie z ich strony .

0

To wyjaśnia czemu nie był taki ekspresyjny na ławce .

0

Ale mimo wszystko , jak przypomnę sobie te wszystkie najazdy na niego a spojrzę teraz ...

0

No racja Oier to nie ten poziom , ale sądzisz ze któregoś z nich zadowalała by ławka ? Bo ja nie sądzę .

0

Bardzo ładne zachowanie ze strony Bayernu !

1

To prawda , tam jeżeli nie ma mistrzostwa to prawdopodobnie zaraz poleci trener .

0

Sprzedać go z opcją pierwokupu po nie wiele większej cenie jak go sprzedamy , idealnym zespołem dla niego byłby Liverpool , też grają dużo podaniami , ale też dość często wychodzą z kontrą , a tak szybki zawodnik na pewno by im się przydał .

2

Munir jest w gazie co pokazuje w ostatnich meczach , skoro Adama dostał szansę w tym sezonie na pokazanie się myślę że on też powinien w którymś z meczy chociaż parę minut .

0

Ronaldo do dwie bramki klasa ! Mimo wszystko liczę na Atletico że wygra ligę jak nam się uda , ale trze wierzyć są jeszcze 4 mecze , uważam że nasi zagrają dziś na wysokim poziomie .

0

Niech nasza gra ewoluuje dzięki kilku poprawką kadrowy , a będę zadowolony .

0

Śmieszy mnie to ze niektórzy tak chcieli jego zwolnienia a teraz go wychwalają po niebiosa , być może by prowadził lepiej Barcelonę gdyby nie problemy zdrowotne ale tak możemy sobie gdybać ... Ale niektórzy sami sie oszukują pisząc takie komentarze w których sami oszukują siebie swoją opinią o Tito .

0

Wygrałeś mistrzoztowo i to wię się liczy ! ŚP Tito ! VeB

0

Nikt z nas nie wie jaką Cesc ma formę dlatego lepiej się nie wypowiadać , ale jeżeli nie jest ona wyższa niż w ostatnich meczach to lepiej żeby usiadł na ławie , wolę zobaczyć w akcji Pedro bądź Sancheza ... ostatnio grał za nazwisko chyba , liczę że teraz bd inaczej .

2

Ściągając Ter Stegena bez sensu jest kontraktowanie Courtoisa ! Jeden albo drugi .

0

Martinez to byłby transfer , on sam kiedyś mówił że woli grać w pomocy ale ja bym go widział w obronie , z pewnością rozgrywa piłke lepiej jak Luiz a głową też potrafi grac .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?