0

Jestem wielkim fanem Pjanicia , oglądam dużo meczy Romy od dłuższego czasu i uważam że jest to zawodnik który by się nam przydał , drybling ma na bardzo wysokim poziomie co pokazał mecz z Milanem i jego cudowna bramka , a i wolne też bardzo dobrze wykonuje ... zastanowiłbym się nad ofertą dla niego na miejscu działaczy , powinien kosztować około 25 mln .

0

Super zmiennik a na pewno zawodnik który byłby realny zagrożeniem dla ter Stegena , w końcu ktoś o nim pomyślał , dawno powinien opuścić Ajaccio jest to za mały klub dla niego .

0

Już chyba wolę żeby Atletico wygrało LL jak Real

0

Ładnie cie poniosło , on nawet nie jest podstawowy graczem ... Lubie go nawet bardzo ale przegiąłeś

0

Powinien spróbować sie w silniejszej lidze , austriacka jest dla niego za mała chociaż w tam zdobywali pełno bramek czy M.Janko albo S.Meierhofer to potem zniknęli , może być z nim tak samo albo an odwrót .

12

Oscar Cardozo to jest mój typ ! Kończy mu sie kontrakt i jest do wyciągnięcia za grosze bądź za darmo , jest to typowa 9 , ale dysponuje on też atmowym uderzeniem , potrafi posłać taką bombe że masakra .

0

Powatarzam to nie jest obrońca , ona gra w Fiorentinie w formacji 3-5-3 na boku pomocy i nie ma tylu zadań w defensywie , a jak już dostaje to nie potrafi zbytnio tego robić ... Jak dla mnie to opcja tylko i wyłącznie na skrzydło !

0

Co to teraz ma być co chwilę jakieś ploty o zainteresowaniu Bayernu graczem Barcy , albo interesują się tymi samymi zawodnikami co my ... teraz to chyba bd wyglądało jak na lini Liverpool - Spurs

0

Jakoś jak Guardiola odchodził to naturalnym zastępcą dla wszystkich był Lucho , nie poszło mu z Romą bo chciał stworzyć 2 Barcelonę , a nie było tam takigo materiału . Enrique mając takich piłkarzy dopiero bd mógł pokazać co potrafi , Barcę B nie prowadził wcale gorzej od Eusebio ,a w Celcie wykonuje robotę b.dobrze , uważam ze zasługuję na szanse bo komu ją dać jak nie jemu ? Raczej nie mamy za bardzo w czym wybierać .

1

W obronie prezentuje się tak samo jak Cuadrado czyli słabo , jest to bardziej zawodnik ofensywny idealny do 3-5-3 na boku pomocy . Na prawą obronę też średnio się nadaje bo jest lewo nożny . Jednego jestem pewny jeżeli przyjdzie L.Enrique to postawi na Montoye , chyba że dostanie super prawego obrońcę . Pamiętam jak on szedł do Romy i chciał go za sobą ściągnąć , bardzo się wtedy obawiałem że go stracimy , kiedyś trzeba na niego postawić , mam nadzieje że jeżeli dostanie więcej minut to przełoży się to na jeszcze lepszą jakość jego gry .

0

Umie czasem rozegrać piłkę , ale czuję się w tym zbyt swobodnie i wtedy wiele razy ją traci ... jestem za sprowadzeniem Luiza ale jeżeli będzie grał tak jak na pucharze konfederacji , nie wiem co Scolari z nim zrobił ale grał super . Tylko że nie można porównywać gry dla kadry a klubu ...

0

Zgodzę się z tobą w 100 % !

1

Większość z was nigdy nie widziała chłopaka jak gra na stoperze a gada że to eksperyment , w Bilbao grał tam w ostatnim sezonie około 3/4 meczy i spisywał się bardzo dobrze . Guardiola też stawiał go czasem na stoperze a on też sobie radził , umie rozegrać piłke i jest bardzo silny fizycznie co wczoraj pokazał w starciu z Balem . Popieram jego kandydature bardziej niż Laporta , a nie byłby o wiele droższy .

0

Deulofeu bym zostawił jeszcze rok w Evertonie , bd mieli ligę europy to chłopak bd miał jeszcze więcej okazji do gry , jeżeli trenerem zostanie Lucho to jestem pewny że Rafinha dostanie od niego nie jedną szansę , a co do Bojana nie mam zdania .

0

Żaden Eusebio już 100 razy bardziej wolę Enrique !

0

Tylko ciekawe jakby wyglądała relacja Pepa z Bartomeu bo z Rossellem dobra nie była

0

Bardziej w tym meczu cenie zachowanie Alvesa z bananem niż te jego wrzutki , bo one i tak były nie celne , ale miał fart że ktoś właśnie nad nami czuwał .

1

Fajnie , ale nie musisz tego tu pisać , masz realmadrid.pl od tego .

3

Na pewno jest to dla niego ciężkie , wyrazy współczucia dla chłopaka .

0

Opcja która w ogóle nie jest prana pod uwagę , no okej mój błąd .

0

Chodzi mi o to ze wszyscy obstawiali że Bayern wygra 2x z rzędu , a tak się nie stało więc liczę że ten farmazon przełamie Barca ! Nie miałem na myśli Pepa przecież dobrze wiem że nie wygrali ...

2

Każdy na to liczy , z początku mnie zachwycał potem troche zgasł , ale liczę że pokarze w pełni swój potencjał w przyszłym roku razem z Alexisem : )

0

Myślę że w kolejnym sezonie bd nas prowadził ktoś z 3 : Enrique , de Boer , Martino ... Nie ma zbyt wielu trenerów dostępnych na rynku więc trzeba bd sie cieszyć z tego co jest , jeżeli Martino zostanie a dostanie kilku zawodników to coś zrobi , trzeba wierzyć a nie spisywać z góry sezon na straty , co za ludzie ! VeB

0

Na prawdę sądzisz że Simeone czy Klopp bd nas trenować w przyszłym sezonie ? To jest nierealne zapomnij !

3

Nie ma to jak przed sezonem spisywać zespół na straty ...

9

Carvajal przyjął to wszystko na spokoju , a Ribery pod wpływem emocji co pokazuje tylko wczorajszą bezradność Bayernu .

1

Poza tematem , ale Real na prawde zagrał super spotkanie , Bayern był bezradny , dawno nie widziałem takiego Bayernu .

2

Jest to zawodnik do hiszpańskiego średniaka , bądź takiej Swansea .

0

Z tym Abate to nie głupi pomysł , w formie to jeden z lepszych bocznych obrońców . Drogi też by raczej nie był .

0

Racja , co za chłop !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?