Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie w meczu z taki rywalem ...
0
Athletic w tym sezonie to bardzo mocna drużyna , na pewno trzeba na nich uważać co pokazał też pierwszy mecz . Realowi też urwali raz punkty a Atletico stworzyli problemy w CdR. Nie będzie dla mnie niespodzianką jeżeli zanotujemy 4 porażkę z rzędu ,będzie to ciężki bój , w tym momęcie trze bardzo liczyć na wsparcie kibiców na CN .
0
Tego można było się spodziewać , żaden News !
0
Wszyscy gadają o rewolucji i wszystkich sprzedają z lub do Barcelony , a zakaz jak nałożony był tak jest i dalej . A co najgorsza nic w tej sprawie dalej nie wiadomo .
0
Tak mnie ciekawią ruchy naszego zarządu że masakra , ale pewnie nie tylko mnie ...
3
Kto w ogóle wpada na takie pomysły ze sprzedażą Messiego brak słów , zamiast pomagać drużynie to te gazety jeszcze przeszkadzają i dobijają ludzi głupimi tekstami .
1
Każdy z nich to solidny trener , ale tu nie jest potrzeban kontynuacja tiki-taki tylko wprowadzenie czegoś nowego a żaden z tych panów nie może nam tego zaoferować , człowiekiem który mógłby coś wprowadzić nowego z tych panów jest Jemez bo z gównianego za przeproszeniem Rayo umie coś skleić , ale teraz nie czas na eksperymenty trzeba trenera z autorytetem i jajami , który powie co i jak do zarządu .
0
Messi ma obecnie gorsze mecze ale głupie gadanie o sprzedaży to przeginka -,-
0
Alexis też łapał w pierwszym sezonie sporo kontuzji , jeżeli w przyszłym mam mu wyjść to na dobre tak jak Sanchezowi to niech pocierpi , nie powinienem może tego mówić ale takie mam odczucia .
0
Chłopak się spisał pokazał że obrońcę też możemy sobie wychować , dalej nie rozumiem czemu nie był podstawowym obrońcą w tym sezonie . Do niego nie można mieć pretensji bo przegrał pojedynek biegowy z Balem z którym mało kto by mógł konkurować w takim pojedynku , a piłki nie stracił .
0
Po tej porażce nikt nie zajmuję sie dyskutowaniem o kontrowersjach z meczu i to jest fajne , ale dużo mówi się o Barcelonie i jej grze a to mnie martwi jak najbardziej .
0
Chłopie idź w ...
0
Jest to na pewno trener z potencjałem ale nie wystarcza on chyba aż na Barcelonę .
0
Xavi akurat w tych 3 meczach prezentował poziom do jakiego nas przyzwyczaił w tym sezonie , nie spuścił z tonu . Nie grał rewelacyjnie jak potrafi ale zagrał dobrze . Niektórych trzeba pożegnać po sezonie , ale Xavi powinien akurat zostać , nie jest to ten sam piłkarz co kiedyś ale potrafi zagrać na dobrym poziomie
3
Jak w przyszłym sezonie będzie sankcja i mamy grać Oierem to ja pier ... już wolałbym zobaczyć w bramce Ondoe czy Ortole .
0
Jeżeli po tak złym sezonie nie będzie zmian to masakra , albo jeżeli sankcja dalej nie zostanie zniesiona . Ten zespół jest rozbity i nie zanosi się na eksplozje jakiejkolwiek formy . Laporta wróć !!! PS : Ale szybkość Bale robi wrażenie , nie ma co !PS : Ale szybkość Bale robi wrażenie , nie ma co !
1
Prawie zawsze po naszych słabych meczach pojawia się news że ktoś chce kupić Alvesa .
0
Testimo Barca !!! Nie mam nic więcej do powiedzenia !
0
Ostatni sezon Rijkarda był bez pucharu , jeżeli mamy go dziś nie zdobyć i grać tak jak po odejściu Franka to mi pasuje . Ale fajnie by było zgarnąć ten puchar i w następnym sezonie grać zajebiście ! Tylko zwycięstwo ! VeB !
0
Nasze totalne górowanie na pewno się kończy , ponieważ wiele drużyn ma już na nas sposób i zabierają nam punkty ... nie zawsze w ładny sposób grając ale są skuteczni . Dlatego powtórzę po raz kolejny zmiany !!!
0
Zmienił bym Alvesa na Montoye , niech się chłopak wykaże w ważnym meczu i mimo że bym chciał zobaczyć Bartre to myślę że nie będzie ryzyka i zagra Puyol i myślę że on akurat nie zawiedzie .
4
Na trenera nie , ale na prezydenta to już bardziej , gada z sensem i nigdy nie owija .
0
Nawet jakby tak było teraz , dalej bym za nimi był , Barca ponad wszystko !!! Ale wiadomo każdy chce być na szczycie , a te hasła że kończy się era Barcy bolą bo każdy chce być na topie i to jak najdłużej ale żeby być to trzeba nadążać .
0
Bo transfery typy Keirrison czy Henrique to nie były pomysły Pepa , z Chygrynskiym się pomylił ale każdemu się zdarza .
0
Tylko czekać aż Munir zadebiutuje w pierwszym zespole , jest zabójczo skuteczny . A Adama to jest właśnie zawodnik jakich Barca potrzebuje , bardzo silny i przebojowy ! Atak zawsze mamy mocno obsadzony , gorzej z obroną .
0
Chłopak w tym sezonie na prawde ma dobrą formę , wiem że stać go na jeszcze więcej , a to ze przydażyły my się ostatnio gorsze mecze to tak jak każdemu w naszej drużynie .
0
Czasem trzeba przyznać się do błędu panie kolego !
0
Propo naszego zarządu to uważam że jedynym trenerem który dobierał sobie zawodników sam a nie zarząd robił to za niego to był : Pep . Rossell myślał że kupi jednego Neya i wszystkie problemy miną ja za dotknięciem różdżki , gdy sankcji nie będzie proponuje zrobić solidne transfery które zostały by uzgodnione z Martino bo wydaje mi sie że facet z nami zostanie chyba że sam by zrezygnował , dać facetowi szanse z piłkarzami których sam chciał i wtedy ocenić jego pracę .
0
Barca Tito na początku grała super i wszyscy ją chwalili , gdy przyszło do ważnych meczy coś się posypało , tak samo Barca Martino grała dobrze przychodzi decydująca faza sezonu a drużyna znowu zawodzi ... tyle że w tamtym roku zdobyli chociaż mistrzostwo . Jeżeli nie wygramy w tym sezonie pucharu to sezon uznam za masakryczny , nie można do tego dopuścić !
0
W obronie jest nam potrzebny partner dla niego i prawy obrońca bo na Alvesa to już patrzeć nie mogę , wolałbym ogladać Montoye w kolejnych meczach .