0

Jeszcze jeden sezon w Eve bo i tak u nas teraz nie pogra zbyt wiele ewentulanie tyle co Tello , a w Evertonie na pewno zaliczy więcej minut .

0

Pewnie , że przesada bo jak nie idzie to nie idzie , a Messi może odmienić losy meczu bo nie raz to udowadniał ale sam meczu nie wygra .

0

To jest pewno , on jest wyjątkowy , ale jak się ma zespół to też można grać co pokazało Atletico . Taki zawodnik to zawsze wielki plus , ale kiedyś skończy karierę .

13

Szkoda faceta , nie tylko jako trenera ale jako kolejnego człowieka którego nowotwór niszczy ...

0

Nie oszukujmy się zbyt wiele trenerów na rynku do wyboru nie mamy , ciężko o dobrego fachowca , a trenerzy których bym widział w Barcy albo nie chcą odejść albo nie do wyjęcia . Jeżeli w przyszłym sezonie prowadzić ma nas taki Valverde to ja chyba wolę Martino ... jak już mieniać to porządnie , takie moje zdanie .

0

Ale Alves robi to tylko poza boiskiem , na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre występy w tym sezonie . Żeby być kapitanem to trzeba na boisku prezentować "jakiś" poziom .

0

Skautów tak i to dobrych , ale chyba tylko młodzieżowych i to boli ...

0

Jest to już a może dopiero 20 latek , ale jeszcze na pewno zawodnik na Barce B , nasz młodzieżowy zespół jest zdecydowanie lepszy od Tenerife i i tak bd to dla niego awans sportowy , a jeżeli i tam bd grał dobrze to powinien dostać szanse , ale do tego jeszcze długa droga .

0

Jedną z niewielu rzeczy którą zawdzięczam Martino to to że pod jego okiem Bartra się rozwinął , owszem stawiał na niego bo nie miał na kogo innego ale za kadencji Tito-Roura on tak nie grał i to być może Martino miał na niego taki wpływ . Jak dla mnie Marc mógł rozegrać jeszcze więcej meczy , a kiedy był w gazie trener posadził go na ławie ale to już zostawię bez komentarza ...

0

Argentyńska defensywa nie ma zawodników ze światowego topu , ale kilku solidnych by się tam znalazł w tym właśnie Zaba , uważam że Argentyna nie zajdzie dalej jak ćwierćfinał ponieważ jak dla mnie mają za słabego trenera który by ułożył tą właśnie defensywę , a i w ataku też czasem sie gubią .

0

Wszystko okej ale za 40 mln to można kupić lepszego stopera niż Luiz , jeżeli trener bd z jajami to zakaże mu rozgrywać piłkę bo ten robi to strasznie nie pewnie , z kolei jego plusem jest to że potrafi przywalić z dystansu i bardzo dobrze gra głową . Ale myślę że warto zastanowić się nad kimś innym .

0

Kiedy odchodził Pep on był dla mnie naturalnym następcom , ale po nieudanej przygodzie z Romą stracił dużo w moich oczach jako trener . Ale teraz gdy wykonuje dobrą pracę z Celtą która w zeszłym roku ledwo się utrzymała , pokazuje że trenerskie umiejętności posiada , tylko czy na tyle duże by prowadzić Barce ? Na rynku nie ma wielu dostępnych dobrych trenerów , dlatego z tych branych pod uwagę zastanowiłbym się nad nim bądź de Boerze , dużo bardziej cenie ich jak Valverde . Tylko sam nie jestem do końca pewien czy trenerzy wymienieni przeze mnie są w stanie zagwarantować nam coś nowego w stylu gry .

2

Pod kolejnym postem na jego temat pisze NIE !

6

Busi by się nadawał , tylko nikt nie może się wypowiedzieć na temat jego zachowania w szatni czy poza boiskiem . Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy ma tą charyzmę . Ale po zachowaniu na boisku dałbym ją Pique , on też zawsze broni racji klubu tylko mógłby ustabilizować swoją formę na dłużej . Może ta opaska zmobilizowała by go bardziej do tego .

0

Tu jest mowa o opasce kiedy Xavi odejdzie na emeryturę , a w klubie już dawno nie będzie Puyola i Valdesa .

0

Przypomina mi on Cesca z tego sezonu , tylko że Cesca w pierwszej połowie sezonu dawał nam wiecej niż Ozil Arsenalowi . Jestem na NIE !

0

Vidal jest moim marzenie w środku pola , ale raczej nie realne , a za ogromne pieniądze to ja dziękuje . A propo Bayernu to uważam że chłopaki dadzą radę , jakby tak Gotze strzelił wyglądało by to zupełnie inaczej , Bayern jest bardzo mocny u siebie i zagrają na pewno lepsze spotkanie .

0

T.Silva tak ale nie za takie pieniądze za 30 latka , uważam że Vidal nie do wyciągnięcia a Ramiresa Mou nam nie odda , a Koke jest bardzo przywiązany do Atletico i jeżeli zdobyli by mistrzostwo to czemu miałby odchodzi , chyba tylko dla kasy . Deulofeu zostawiłbym jeszcze rok w Evertonie , a na Rafinhe liczę bardziej jak na S.Roberto . A na stopera na moim najwyższym miejscu jest E.Mangala ! Chłopak nie ma sobie równych , myślałem też o K.Zouma z Saint-Etienne , ale teraz to już za pójźno Chelsea kupiła go zimą za 8 mln ;o

0

Cuadrado to jest dobry zawodnik , ale powtórzę po raz kolejny nie na obronę bo tam kompletnie nie potrafi grać , idzie do przodu i zapomina o tyle a tak w ważnych meczach robić nie można . Taki Danilo jest od niego gorszy w ofensywie , a w defensywie też nie jest zbyt pewny , skoro nasz Alba lata do przodu to PO powinien być troszkę mniej ruchliwy ale też powinien atakować . Azpilicueta byłby dobry ale niestety - Mou . Potrzeba nam kogoś takiego jak Abidal na tą prawą stronę , więcej robił z tyłu ale czasem też poszedł za akcją .

0

Cała jedenastka zagrała na mniej więcej równym poziomie w tym meczu , nikt nie spuszczał z pewnego tonu .

0

mniejsza o tą , ale w takim razie po co Tata go wystawiał to mnie trapi ...

0

Messi nigdy tam nie pójdzie ! Testimo Barca !

0

Nie sprzedawałbym także Cesca mimo gorszej formy jest to bardzo dobry zawodnik , nie zapominajmy ile nam dał asyst w tym sezonie i wspaniałych zagrań , każdy ma dołek formy . Alexis co ja znowu bd się rozpisywał - chłopak musi zostać , Pedro też w formię z tego sezonu widzę go jak najbardziej w drużynie bo ten w jego wykonaniu jest dość dobry . Song jest dobry ale nasz styl gry nie pozwala mu tego pokazać , może nowy trener by coś zmienił , a Masche widzę tylko i wyłącznie na def.pom. jeżeli dalej ma grać na obronie to ja dziękuje .

8

Ta wzmianka na końcu wspomniana jak nigdy , ale to z powodu ostatnich niedomówień ;p

0

Obyśmy byli 9 lat z rzędu mistrzem Hiszpanii z nim w składzie !!!

0

Właśnie tu chodzi o trenera który ma swoje zdanie i się postawi , Martino nigdy się nie dowiemy czy chciał stopera czy po prostu tak powiedział bo nie miał wyjścia , a moze cieszył się że ma w składzie takiego zawodnika jak Puyol bo w rep. Paragwaju takich nie miał , a nie wziął pod uwagę tego że może on złapać kontuzje . Zresztą mówisz że Barca Martino grała dobrze , ale Barca Tito też na początku grała dobrze a nawet mówiono że jest lepsza jak ta Pepa . Uważam że to nie wina zarządu bo skoro gra wyglądała dobrze to czemu mieli w nią ingerować ? Masz swoje zdanie , ja mam swoje ... ale moje słowa nie mają na celu bronić zarządu bo podjęli oni wiele nie poprawnych decyzji .

0

Pewnie chłopaki będą opijać , nie bronie im tego , ale powinni zabrać się jak najszybciej do roboty , czeka ich od groma pracy jeżeli chcemy coś w przyszłym roku osiągnąć .

0

Gdybyśmy zagrali w SPH to byłby to dla nas poważny sprawdzian przed nowym mam nadzieje że lepszym sezonem , a tak z drugiej strony to bardzo bym nie chciał żeby ligę wygrał Real , ale oczywiście nadzieja umiera ostatnia i ja dalej wierzę w Barcelonę ! VeB

1

To że zakaz został zawieszony nie oznacza że będzie to dla nas zbawienie , trzeba te okienka bądź okienko rozsądnie i dobrze wykorzystać , bo na te chwilę nic nie znaczy .

1

Facet kiedy zaczynał na stoprze to Barca była na fali teraz kiedy wiele zespołów ma na nas sposób nie nadaje się na obronę . Myślę że gdy Song by nas pożegnał z chęcią bym go zobaczył na def. pomocniku , do Songa nic nie mam może inny trener coś z niego wyciągnie w ofensywie potrafi grać co pokazał w Arsenalu ale myślę że sposób naszej gry go hamuje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?