Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Courtois zagra na 100 % chyba że odniesie kontuzje , UEFA pozwoliła na to wbrew wcześniejszej umowy .
0
Martino zostanie z nami jeszcze pewnie rok , a Klopp w Borussii jeszcze rok na pewno ...
0
Wydaje mi się że Martino mimo wszystko zostanie z nami na kolejny sezon , zapowiadane są wielkie zmiany , a pewnie i tak trener zostanie po bądź co bądź złym sezonie , kadra zostanie lekko wzmocniona 2-3 zawodnikami nie wiadomo jakiego kalibru albo sankcja zostanie podtrzymana i to to już wgl. bd lipa !
0
tyle za Reusa to jest promocja bez dwóch zdań , Silve i Luiza bym sobie darował , Silva dobry obecnie jest ale dużo nie pogra na najwyższym poziomie , a Luiz jest niepewny w swoich interwencjach , przy wyprowadzaniu piłki ją traci i często zapędza sie wysoko pod pole karne . Proponuję MANGALĘ ! To jest zawodnik .
0
Teraz już wiadomo czemu Pep opuścił Barcę wiedział co się szykuje , jak dla mnie w tym klubie są potrzebne zmiany , niektórych trzeba pożegnać , są to zasłużeni piłkarze i wiadomo że chcieli by tu grać do końca kariery ale trze zmian , dobro klubu ponad wszystko , nie chciałbym tylko by nasz klub przechodził takie ewolucje jak Milan czy Inter , swego czasu Liverpool ...
0
Do Martino nic nie mam , ale mam takie wrażenie że on i Tito bali się właśnie powiedzieć co myślą zarządowi i czego potrzeba , nie są na tyle odważni by uderzyć pięścią w stół , a nasz zarząd to brak słów .
0
Z Alvesem trzeba się pozegnać bezsensowne wrzutki i głupie straty , dał nam dużo kiedyś owszem jest zasłużonym piłkarzem ale jego chwała już przeminęła , a Martin grał dobrze i trzyma solidny poziom , jak dla mnie zbyt mało szans dostaje a Alves wcale nie gra lepiej .
0
Nie powinno się obwiniać Taty tylko zarząd to co oni robią od 2 lat to jest masakra , zeby podtrzymać hagemonie trzeba się udoskonalać i polepszać swoje możliwosci , a nie żyć w chwale a jak sie polegnie tłumaczyć że wszystko jest okej
0
W tym klubie obecnie dzieje się źle klub nie funkcjonuje tak jak trzeba a ludzie w nim mają zamydlone oczy nie dawnymi sukcesami i myślą że wszystko jest w porządku . Potrzeba zmian nie chodzi o samą kadre choć też parę by sie przydało ale o zarząd ...
0
Człowiek opuści jedyny mecz w sezonie przychodzi i patrzy wynik :o no masakra nawet się napić nie można !
0
Song na stoperze to głupi pomysł jest zbyt odpowiedzialna pozycja dla niego , Barca ma na tyle mocnych zawodników że nie zależnie kto gra i tak powinniśmy z nimi wygrać , fakt z Granadą grało nam sie ciężko ostatnimi czasy , dziś pogromu raczej też nie będzie , liczę na spokojne 2-0 , 3-0 .
0
Podejrzewam że Mou wymyśli jakąś "swoją" taktyke na mecz z Atletico , wcale bym się nie zdziwił jakby facet postawił w obu meczach autobus i liczył na kontry .
0
Traore to super przebojowy i silny skrzydłowy , a Munir to bardzo skuteczny napastnik w ataku mamy na prawdę zespół obsadzony na przyszłość tylko gorzej nam idzie z szkoleniem obrońców , miał być Fontas , S.Gomez ... a na razie jest Bartra który ma potencjał zobaczymy co z niego będzie , na razie jest okej .
0
To że mamy problemy z intensywnością i koncentracja to wiadomo od dawna tylko jak na to zaradzić oto jest pytanie ? Mam czasem takie wrażenie że nasi piłkarze nie grają na 100 % zaangażowani .
0
Właśnie to trener powinien podejmować najważniejsze decyzje , Martino powinien być menagerem jak Mourinho od niego powinno wszystko zależeć , tylko z takim nastawieniem przybywa się od początku do klubu i daje sie poznać z tej strony , a Martino się podporządkował i już chyba taki nie będzie , choć moze doczekamy się jakiegoś "buntu" z jego strony .
0
Dublet to coś co będziesz sukcesem w tym sezonie i trzeba to osiągnąć i na CN pokazać co się potrafi przeciwko Atletico . A to że madryckie gazety piszą o Messim i jego słabszym meczu to brak słów -,-
0
Bartomeu wydaje się mieć łep na karku , ale Laporta mimo wszystko jest najlepszy , fakt szastał pieniędzmi na prawo i lewo ale z tym można walczyć . Od Laporty wszystko się zaczęło , mam nadzieje ze jeszcze do nas wróci .
0
Na pewno szkoda dla widowiska , ale w ostatnim Gran Derbi on akurat nie błyszczał , kibica Barcelony cieszy ta kontuzja a tak być nie powinno , a kibice Realu bd mieli wymówke jak przegrają że grali bez CR7 . Lepiej by było jakby portugalczyk zagrał a Real grał w najmocniejszym składzie i wygrał futbol .
1
Zawsze po odpadnięciu graja dobrze , spinają tyłki i robią swoje chcąc się zrehabilitować , no bo pozostaje im wygrać LL i Puchar , Koniecznie !!! Jak nie LM to trzeba przynajmniej rządzić w Hiszpanii .
0
W Atletico to co jest Piękne to jest zaangażowanie i wola walki te obie rzeczy rzadko nam się przytrafiają , taka prawda .
0
Okropnie sie na to patrzy jak nie widzi się Barcy w półfinale , zaraz przypominają sie mecze z Liverpoolem kiedy odpadaliśmy . Wiedziałem ze kupując tylko Neymara nie będziemy w stanie wygrać LM ale liczyłem chociaż na ten półfinał
0
Grał nie na tym poziomie co nas ostatnio przyzwyczaił i grać bardzo banalne piłki razem z Busim , może jakby został na boisku by coś wykombinował ale można tak gdybać .
2
Myślę że jeżeli Bayern trafi na Atletico to mogą mieć z nimi ogromne problemy , grają podobnie do nas , ale potrafią też zaskoczyć takim Mandzukiciem czy Mullerem na środku ataku , ale sądzę że Atletico może sie postarać o to by ta sama drużyna nie wygrała drugi raz z rzędu LM .
0
Mimo wszystko zawszę będę kibicował Barcelonie , ale marzą mi się w tym klubie ogromne zmiany , kadrowe a przede wszystkim stylu gry , do każdego zasłużonego piłkarza w naszym gronie jest ogromny sentyment i szacunek ale z niektórymi trzeba się po prostu pożegnać bądź dać im coraz mniej grać .
1
Ja osobiście Martino jeszcze nie skreślam dałbym mu szansę , jeżeli zakaz zostanie zniesiony chciałbym by dobrał sobie tych zawodników co potrzebuje , może nasza defensywa grała by wtedy lepiej , jak w Gran Derbi nie mogłem patrzeć na Masche tak dziś nie mogłem patrzeć na Alvesa , głupie straty a wrzutki to pozostawie bez komentarza . Martino wie że drużynie potrzebny jest wysoki napastnik , być może jakby go dostał miał by zaraz inny pomysł na grę ... ja mu dalej ufam , zostawiłbym go na następny sezon jeżeli dobrał by sobie zawodników jakich chce i wtedy by mu nie wyszło to można sie z nim pożegnać , ale w takiej sytuacji gdzie przyszedł do klubu i zastał Neymara i ani jednego zawodnika więcej , nie wiadomo czy nie chciał czy nie mógł . Dajmy mu szanse , a nie jak połowa baranów za przeproszeniem zaraz by pozwalniała w ....
0
Simeone od początku miał zaplanowany ten dwumecz , a po spotkaniu na CN jego scenariusz się sprawdził , a dziś zagrali kapitalnie , znakomicie w defensywie czego sie chyba u Barcy długo nie doczekam . Wgl. jest z niego znakomity taktyk , miał ułożone spotkanie od początku do końca , znalazł an nas sposób i an Messiego też , zresztą nie tylko on teraz już i słabsze drużyny grają na prawde dobre spotkania .
1
Takie głupie gadanie jak w zeszłym roku , graliśmy piach i jedziemy do domu - proste , nie ma co dalej drążyć i głupio gadać bo tylko się można ośmieszyć ... zmiany , zmiany , zmiany !
0
Cesc ostatnio formą nie imponuje dlatego nie wiem sam co bym wybrał , na szczęście nie mam tego problemu co Martino ale to on przebywa z zawodnikami na co dzień i wie na co ich stać
0
Też masz trochę racji , tylko to boli kiedy twoim ulubionym sportem jest PN a twój kraj nie gra dobrze .
0
Bo za złe występy się karci a za dobre chwali , tak to już jest , z Bayernem zagrał źle przyjął krytykę i wyszło mu to na dobre , widocznie nie był jeszcze gotowy na taki mecz , teraz jest bogatszy o takie doświadczenie i fale krytyki , mogły być tylko lepiej , krytyka krytyka ale skreślać go po tamtym meczu nikt nie powinien to młodych chłopak .