0

Nigdy nie byłem jego fanem , uważam że jak pójdzie do jednego z tych klubów to i tak nie wypali , powinien trafić do słabszego zespołu może tam cos zadziała .

0

Wydaje mi się , że będą grali jeszcze lepiej w defensywie niż na VC w LM i będą bardziej ostrożnie atakować , niestety ale może być ciężko .

1

To jest jakaś kpina , ostatni mecz sezonu i w razie wygranej nie będzie wręczany ja ...

0

Cesc zagra w ataku czego jestem pewny , mam nadzieje że widzę go na tej pozycji ostatni raz !

0

W meczu z Atletico chciałbym zobaczyć Montoye , Bartre ,Alexisa i Neymara , takie ciche marzenie na ostatni mecz może w końcu ktoś posłucha ...

4

Jak na razie Bartomeu tylko na plus bo załatwił zniesienie zakazu transferowego , oby jego dalsza praca też była dobra , a przestanę tęsknić za Laportą !

1

Z braku laku bym się nim zadowolił , bo oczywiścię wolę kogo innego . A tak z innej beczki ciekawą opcją na prawą obronę według mnie byłby Serge Aurier z Toulouse , według mnie moze być kiedyś bardzo dobry na pewno potencjał ma a kosztował by około 10 mln myślę .

8

Jak mnie drażni to gadanie że Atletico zasługuje na mistrza , no masakra !!! Co to za kibice ...

3

Chcę Pique w parzę z Bartrą , jeżeli ten będzie gotowy , ale chyba sam w to nie wierzę , pewnie i tak by zagrał Masche . A o Albie na pewno nie trzeba dużo mówić , zawszę się przyda .

0

Ja nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana w tym meczu , nawet nie przyjmuję tego do wiadomości . Barca tylko zwyciestwo !

0

Atletico bd grało u nas tak jak u siebie w CL może trochę bardziej się cofną , ale w dużej mierze będą liczyli na kontry i ewentulanie błysk Diego Costy włąśnie .

0

Nie chcę by Cesc grał za Pedro ... to jest zawodnik do pomocy , już lepiej Andresem na lewym zagrać , a Cesc obok Xaviego . Wystawić go znowu do ataku to była by głupota , ale ile razy to już było mówione .

0

Przynajmniej młodzi sobie pograli , w tym pucharze widzę tylko plusy ! :D

2

Myślę , że tam sie sprawdzi , jak najbardziej , sądzę nawet że gdyby dostał taką Fiorentine czy inny zespół na tym poziomie to wykonałby dobrą robotę . Barca wcale nie jest łatwym zespołem do prowadzenia , to nie jest samograj jak wielu uważa .

1

Być może mówił o sobie , może myśli o odejść , ale ja z chęcią go zobaczę jako zmiennika Busiego , tam pasuje mi idealnie a i długie piłki też potrafi zagrać na wysokim poziomie .

0

Myślę , że ta zamiana wyjdzie tylko i wyłącznie na dobre . Eusebio wykonał dobrą prace , ale uważam , że wielkim fachowcem nie jest , mimo wszystko należą mu się podziękowania .

0

Dali za niego 27 bodajże , a po dobry sezonie ma odejść za 25 ? Coś tu nie halo !

0

Liczę na piękny mecz , co musi się zgrać z bardzo dobrym SĘDZIOWANIEM !

0

Weź się spakuj i jedź w .... !

0

Może przejdzie badania jeszcze przed mundialem , ale wydaje mi się że dopiero zrobi to po wakacjach jak zawodnicy zaczną się zjeżdżać do klubu .

7

Chciałbym żeby zagrał z Bartrą w obronie z Atletico .

0

Oficjalka pójdzie po zakończeniu sezonu , a na badaniach pewnie będzie po mundialu (swoich wakacjach). Tak mi się wydaje .

0

Bardzo chcę tego tytułu w tym sezonie , może przez to że nie jest on dla nas zbyt dobry . Pod koniec sezonu wszystko układa się jakby pod nas , mamy dużo szczęścia , nie chciałbym tylko , żebyśmy sobie narobili apetytu na tytuł a na samym końcu polegli , to by była masakra !

0

Na Camp Nou możemy wygrać ligę , ale możemy też ją przegrać ... pewnie Atletico postawi autobus , ale ja liczę na pomoc trybun i , że pomogą naszym zawodnikom !

0

Jestem tego samego zdania co ty ... Cuadrado może poleci skrzydłem i da coś nowego , może strzeli z daleka , ale co z tego jak z tyłu go nie będzie .

3

Co to w ogóle za gadanie , że ktoś zasłużył na mistrzostwo albo nie ? Atletico gra jak gra bo nie mają aż tak wielkich indywidualności , dopóki tam będzie Simeone to pewnie tak będą grać . Bez sensu jest takie gadanie , kto wygra ostatni mecz ten będzie mistrzem i nie powinno być żadnego gadania !

3

Żaden z niego obrońca , postawic go na obronie to jak strzelić sobie w stopę ...

0

Ten mecz z Realem tylko go dziś przybliżył do Barcy , aż muszę zobaczyć powtórkę tego spotkania

0

Ja nie wiem , to chyba los chcę tego mistrzostwa dla nas , co tu się dzieje !

0

Tak prawdę mówiąc to chyba realnym transferem byłby Benatia , też bym chciał któregoś z nich ale trzeba myśleć poważnie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?