Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Moim zdaniem się mylisz , dobrze rozgrywał piłke i wykonywał dobre wślizgi , nie szukaj dziury w całym . Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić . Zagrał na prawdę dobre spotkanie już kolejne .
0
Kiedy pisałem o Bartrze na PO kilku z was mówiło , że to nie wypali ,a dziś był najlepszym obrońcą . Moim zdaniem jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż Alves i warto jeszcze spróbować z nim na tej pozycji .
6
Ta Barca znakomita nie była , nie popadajmy w hura optymizm .
0
Momentami wielka dziura w pomocy i jakby do końca obrońcy nie wiedzieli gdzie mają się ustawiać . Być może to kwestia nie opanowanego jeszcze systemu , no ale zobaczymy jak to będzie .
1
Na razie chyba wynik trochę lepszy jak gra . Momentami bardzo dobra gra , a momentami słaba . Wejść na wyższe obroty i władować coś jeszcze !
0
Czułem , że LE nas czymś zaskoczy ale że aż tak to nie miałem pojęcia . Na pewno Blanc też się tego nie spodziewał . Zobaczymy nie ma co oceniać przed czasem . Jeżeli wypali Lucho okaże się geniuszem jeżeli nie to wiadomo wróci znowu intensywna nagonka ...
0
Na pewno zaskoczenie z naszej strony , ale mam nadzieje że Pedro dowiedział się o takiej możliwości szybciej niż dzisiaj .
0
Ja mimo wszystko do tych ważnych meczy bym zaliczył te z Sevillą i Valencią . Ale możesz się nie zgadzać .
0
Takich ludzi to ze świecą szukać !
0
Z Mascherano bezpieczniejszy wariant , ba nawet dający jakieś manewry w rozgrywaniu , kiedy gra na pozycji DP to przerzuca te piłki coś próbuję , a Busquets to obecnie tykająca bomba , może zagrać dobrze ale też fatalnie z całym szacunkiem do niego . Ma wielkie umiejętności ale na te chwile przegrywa miejsce o pozycje z Masche .
0
Od kiedy wielu to 10 ? Ale Courtois , Neuer , De Gea , Cech , Sirigu , Lloris ( obecnie zdarzają mu się gorsze mecze , ale co zepsuje to naprawi inną interwencją ) , Szczęsny , Hart i kilku porównywalnych ... ter Stegen , Howard , Casilla , Navas , Kameni , Weidenfeller , Buffon , Boruc ... to ze kilka razy nas ratował to chyba trochę za mało żeby umieszczać go zaraz w czołówce . On przecież od tego jest nie będzie wszystkiego puszczał . Jeszcze musi sporo pokazać żeby na cokolwiek zasłużyć .
1
Bravo to solidny bramkarz i to chyba tyle , nigdy raczej już nie przeskoczy pewnego poziomu . Jest wielu lepszych bramkarzy od niego .
0
Racja , ale raczej nie spodziewam się takiego ustawienia ze strony Lucho .
0
Bardzo lubię Montoye , nie zasłużył sobie na takie traktowanie , tym bardziej mimo pochwał LE że się stara na treningach i daje z siebie maksa . Kiedy grał nie popełniał karygodnych błędów jak ostatnio popełniał Alves wielokrotnie , przynajmniej sobie nie przypominam .
0
Ikera zapomniał o nas, a powinien też sam zapomnieć o kadrze ...
1
Czyżby zapowiadało się podtrzymanie zakazu , a może nie wydali nam takiego pozwolenia teraz żebyśmy mogli kogoś kupić latem :)
0
Owszem i zachowanie nie zawsze było odpowiednie , ale doping by się przydał , a jak oni byli to i on był .
2
Xavi-Rakitić-Masche ewentualnie za Ivana Iniesta .
0
Kiedyś Marcelo miał wymienić zawodnika Barcelony którego widział by w Realu , wymienił Pedro. Teraz to chyba nie do pomyślenia, a szkoda...
0
To są Derby to chyba normalna rzecz . Okrzyki białych podczas meczu z kim innym w naszym kierunku to dziwne, ale podczas meczu z nami to chyba zrozumiale .
2
Dawać z powrotem na stadion Boixos Nois niech wróci żywiołowy doping, Camp Nou to miejsce na pikniki . Atmosfera powinna być gorąca i nieść drużynę tak jak na Calderon i San Mames .
0
Posiedział * , sory telefon nie zauważyłem
0
Jubileusz niezbyt udany. Ja nwm co się dzieje z tym chłopakiem, kiedyś czarował sztuczkami technicznymi i podaniami. Można by powiedzieć że od niego wszystko się zaczynało , a teraz nawet w połowie tak dobrze nie gra . Pique powiedział i chyba poskutkowało, Sergio też powinien tym bardziej że Masche godnie go zastąpi , ba zagra zdecydowanie lepiej!
0
Akurat Granada chyba jest troszkę bogatszym klubem niż wymienione przez ciebie . Są wstanie zrobić transfery za kilka milionów a wiele klubów w Hiszpanii nie może sobie na to pozwolić i sprowadzają graczy za darmo , bądź nie kupują graczy o kilku milionowej wartości . Patrz np. El Arabi on chyba kosztował coś koło 5 mln jak się nie mylę .
3
Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie Suarez wejdzie na odpowiedni poziom . Wiadomo nie każdy od razu jest w stanie przystosować się do takiej specyficznej drużyny jak Barca . Mam nadzieję że ten moment niedługo nadejdzie .
0
W tym aspekcie jesteśmy bardzo słabi czy w ofensywie czy defensywie . Oby coś pękło i będziemy teraz z rogów ładować seriami .
6
Skoro Eibar gra w PD i sobie radzi to dlaczego Girona miałaby sobie nie poradzić :D
0
Sergio Garcia czasem zagra słabiej , ale są takie momenty że ciągnie cały Espanyol . Jakby tak miał równą formę to pewnie zrobiłby większą karierę .
0
Arsenal ma bardzo dobrych piłkarzy to jest pewne , tyle ze nie zajmują odpowiedniego miejsca w tabeli , a powinni bić się o mistrzostwo . Arsenal w lidze gra jak gra , ale w LM postawi każdemu rywalowi sporo problemy , ostatnio odpadali chyba z Bayernem a nie wiele im brakowało ...
0
To wcale nie jest głupi pomysł , tylko w tym wieku najważniejsze jest regularne granie , jeżeli im to zapewni to mogą iść . A pro po Moreno to z chęcią bym go u nas zobaczył , na prawdę b.dobry zawodnik .