0

Bym go wypożyczył i tak ten kto go zastąpi gorzej nie zagra , bo z całym szacunkiem dla niego to nie jego poziom i taki Bartra wystawiony na PO skoro już nie Montoya gorzej od niego sobie nie poradzi .

2

Po krótkiej przerwie wielki powrót Cristiano " Karny " Ronaldo ...

0

Prawdopodobnie dawno meczu nie oglądał ...

0

W słynnym meczu z Bayenem owszem grał fatalnie , ale znowu w meczu z Realem w CdR zagrał aż tak źle ? Jedyne co mógł zrobić przy tej sytuacji z Bale to tylko faulować , pewnie nie tylko on by się tego nie podjął .

1

Ooo teraz że moglibyśmy zobaczyć Bartre na PO , a niedawno podkreślał że to stoper . Chwali też Montoye , ale co z tego jeżeli on nie gra . A propo Espanyolu to sądzę że zagra tak samo jak wiosną .

1

Dopóki nie wypożyczą go do jakiegoś klubu w PD a ten się tam nie wykaże to pewnie w Realu poważnej szansy nie dostanie . W Realu na skrzydłą wielka konkurencja , to samo u nas , także żeby tam grać to trzeba być na prawdę dobrym zawodnikiem .

5

Kupując dwóch tak dobrych bramkarzy można było się tego spodziewać . Moim zdaniem trzeba było postawić na młodszego Niemca i kupić trochę gorszego bramkarza lub mniej znanego niż Bravo , takiego który by zniósł siedzenie częściej na ławce , żeby Marc się ogrywał .

1

Mnie ciekawi jakby Bartra zaprezentował się na tle mocniejszego rywala , bo w tym sezonie chyba z takim nie grał . Przeważnie są to zespoły słabsze .

0

Nyom i Pereira są solidnymi zawodnikami ale w takim klubi jak Barca mogą byc zamiennikami , obecnie z Alvesem mogą konkurować i nie wiem czy by nie dali więcej w obronie. Ale i tak trzeba poszukać lepszego zawodnika na tą pozycję.

0

Na razie gra przyzwoicie i nie popełnił takiego błędu po którym zapadłby jakoś głębiej w pamięci . Prezentuje równą formę ,zobaczy w dalszej części sezonu .

0

Myślałem że Lucho na niego postawi przez to że był u niego istotną postacią w rezerwach i były plotki że zabiegał o nie go gdy był trenerem Romy ale się myliłem...

0

Może i talent ma , ale wczoraj nie zachwycił. Wiem że to młody chlopak ale nie wychwalacie go za bardzo, byl nie pewny i głupio stracił pilke ...

0

Doria chyba nie zadebiutował jeszcze w OM od lata . Albo jest słaby albo Bielsa go po prostu nie chciał w zespole.

7

Po tym jego golasso od razu przychodzi na myśl jego bramka z Chelsea.

0

Rakitić powinien się tak prezentować praktycznie co mecz , a nie tylko na tle 3 ligowej Huesci .

0

Z pozycji na lewą nogę powinien strzelać Messi , ale z prawej od czasu do czasu Xavi , Ivan i Suarez o ile ten pierwszy probuje to pozostałej 2 jeszcze przy pilce nie widziałem.

0

Nie chodzi mi o rywala , a okoliczności .

0

Samper gra dużo dojrzalej i po prostu lepiej jak Roberto , po sezonie trzeba pożegnać się z tym drugim , a pierwszego włączyć do 1. drużyny . Rafinha też zagrał dobre zawody tylko momentami zbyt długo holował piłkę .

0

Dużo głupich strat chłopaki muszą to poprawić w drugiej połowie .

0

Messi jest wielki , ale nikt nie miał i nie będzie miał tej magii co Ronie .

0

Wyjazdowa jeszcze może być , ale domowa to jest porażka ! W tym sezonie doczekaliśmy się na prawdę ładnych koszulek , a na kolejny sezon chcą nam wcisnąć byle co . Niech Nike zrobi pasy w poprzek Atletico czy ... ( chciałem napisać Juve ale oni od nowego sezonu chyba z Adidasem ).

4

Nie wiem dlaczego nie trawie go i jakoś mi wisi co on ma do powiedzenia .

0

Wczoraj pomysł z Masche i Busquetsem średnio wypalił , ale wypróbował bym to ponownie .

0

Widać Mendes miał nosa po raz kolejny . Nuno zapowiada się na dobrego trenera . A jego zachowanie chodzi mi o kopnięcie w belkę od ławki rezerwowych było , że tak powiem nie codzienne .

0

Mecz się nie układał , a my zdobyliśmy 3 pkt na trudnym terenie i to się ceni . Jak to się mówi : Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo .

1

Wczoraj sędziowanie było na bardzo niskim poziomie , a ta kartka jest dla mnie w ogóle śmieszna , bo zaraz gdy piłkarze Valencii zaczeli od środka to pan Borbalan zakończył spotkanie .

0

Odebrano nam bramkę , gra nie była najlepsza ale prawda jest taka że Valencia to w tym sezonie bardzo dobra drużyna i postawili ciężkie warunki za co też należą się im brawa . Mamy 6 pkt. wywalczonych z dobrymi drużynami Sevillą i Valencią , to powinno nas cieszyć . Uważam też że warto obserwować Andre Gomesa bo to nie pierwszy jego dobry mecz , chłopak jak an swój wiek bardzo dojrzały , będzie o nim głośno w niedługim czasie .

0

Szkoda , fajnie było by go zobaczyć jeszcze sezon, nie mówię o Anglii czy Hiszpanii ale w Ligue 1 mógłby coś pograć .

0

Bardzo Rakiticia lubię , ale dzis bym chciał zobaczyć Rafe obok Xaviego od początku .

4

Szkoda ze Caceres nigdy nie był istotną postacią w Barcelonie . Gość gra przyzwoicie i zdarzają mu sie też b.dobre mecze . Mógłby grać też na PO a i od biedy grał nie raz na LO .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?