1

MATS kocham Cię

4

Najlepsza odpowiedź na symulkę tego pajaca Cuellara

0

I po kuponie

0

Wiecie może czy Eleven udostępnia rozpiskę komentatorów na dane mecze w weekend? Kiedyś coś takiego tutaj widziałem

0

jakie seriale z Netflixa polecacie? Narcos już obejrzałem,a Wikingowie jakoś mnie nie wciągnał

4

"Ask John Terry" ;d

0

"Jutro się odkujesz" ;p

0

Ja pograłem over 2,5.To liczę,że na spokojnie wejdzie.

0

Benevento prowadzi,hahah

0

Ajax wyrównuje

1

Jak Totki strzeliły,to Ajax zaczyna padakę...

7

Spalletti wisisz mi 4 złote

0

Totki!

0

No ja to puściłem dzisiaj 2 kupony za dwójkę,jeden za trójkę,ale szkoda jakby miały iść do kosza po pierwszym meczu.

1

Edeeeeer,jeszcze jedną!

4

Inter......

0

Dobrze,że Feynoordu nie pograłem,od Den Haag dostają

0

Girona na 2:0!

1

Inter mam na dwóch 1-1,Totki też na dwóch z czystą 1

0

Kuponik? ;p

8

To tak,11 mecz,10 zwycięstwo w lidze,pewna przewaga nad wiceliderem o prześcieradłach nie wspominając.Pierwsze miejsce w grupie LM i praktycznie pewny awans,zapewniony awans do kolejnej rundy pucharu.To wszystko z tragicznym Suarezem,kontuzjowanym na pół sezonu Dembele,do dzisiejszego meczu również z słabym Pique,jak Pistolero odzyska formę i wróci Dembele to może być tylko lepiej :)

3

Flip i Flap w ostatniej kontrze :p

2

Sędzia znowu bez psa z domu wyszedł

4

"Rywale dość słabe" :d

2

Podstawowy napastnik schodzi przy korzystnym wyniku żeby odpocząć :)

3

Ja pie*dole Paco kocham Cię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?