0

2 słupki...ale pech

1

Haha Morata...chłopie

0

Myślę,że Panama i Arabia.S są jednak najsłabsze ;p

25

Na pewno Messi wyrazi na to zgodę...

0

Rzut karny dla WBA!
I mamy 1:1

0

Sanchez z wolnego i 1:0 dla Arsenalu

0

W tym sezonie nie,ale w tym roku go widzieliśmy.

0

No jak oglądałes Breaking Bad to polecam,własnie opowiada historię tego prawnika około 7 lat przed wydarzeniami z Breaking Bad,ważną rolę w serialu odgrywa też Mike Ehrmantraut czyli moja ulubiona postać,Pojawia się też Gustavo Fring,Tuco,Hector Salamanca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul,The Punisher

0

Guardiola z Hodgsonem na jednej ławce siedzą ;d

1

Brawo Ederson,oliwa sprawiedliwa,bo karnego tam nie było :)

1

Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul,The Punisher

0

Watford,brak,Napoli

0

Real,Chelsea,United,Liverpool

0

I United traci punkty remisując u siebie 0:0 z Southampton ;d

0

Nie chodzi o kupon,po prostu im kibicuję. :)

0

Watford co Wy narobiliście w końcówce... :/

0

I mamy pierwsze zwycięstwo Benevento w tym sezonie,1:0 z Chievo na własnym stadionie. ;p

0

Salah w swoim stylu,2 setki zmarnowane już ;d

1

Vaaaardy! Jazda z Loserpoolem ;d

0

Żadna polska stacja nie ma wykupionych praw do ligi szkockiej.

0

"Którego piłkarza Barcelona powinna kupić w najbliższej przyszłości jako pierwszego?"
Czy kogoś w tej ankiecie nie brakuje? ;d

0

Chyba jestem uzależniony od La Rambli,miałem ją nieświadomie otwartą na 3 kartach i dopiero zauważyłem to przy czwartym otwarciu ;d

0

Chciałem sobie sobie obejrzeć NBA,ale widzę,że Canal+ z wizji zniknęło,a na sopcast nie ma transmisji,wie ktoś gdzie można jeszcze spróbować?

0

Jakie typy na dziś Panowie? ;p

0

Ale brama Coutinho!

3

Z jednej strony szkoda,jak się pomyśli o tych wszystkich słupkach Leo,ale mimo wszystko Kane zasłużył,gratulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?