Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 słupki...ale pech
1
Haha Morata...chłopie
0
Myślę,że Panama i Arabia.S są jednak najsłabsze ;p
25
Na pewno Messi wyrazi na to zgodę...
0
Rzut karny dla WBA!
I mamy 1:1
0
Sanchez z wolnego i 1:0 dla Arsenalu
0
W tym sezonie nie,ale w tym roku go widzieliśmy.
0
No jak oglądałes Breaking Bad to polecam,własnie opowiada historię tego prawnika około 7 lat przed wydarzeniami z Breaking Bad,ważną rolę w serialu odgrywa też Mike Ehrmantraut czyli moja ulubiona postać,Pojawia się też Gustavo Fring,Tuco,Hector Salamanca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul,The Punisher
0
Guardiola z Hodgsonem na jednej ławce siedzą ;d
1
Brawo Ederson,oliwa sprawiedliwa,bo karnego tam nie było :)
1
Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul,The Punisher
0
Watford,brak,Napoli
0
Real,Chelsea,United,Liverpool
0
I United traci punkty remisując u siebie 0:0 z Southampton ;d
0
Nie chodzi o kupon,po prostu im kibicuję. :)
0
Watford co Wy narobiliście w końcówce... :/
0
I mamy pierwsze zwycięstwo Benevento w tym sezonie,1:0 z Chievo na własnym stadionie. ;p
0
Salah w swoim stylu,2 setki zmarnowane już ;d
1
Vaaaardy! Jazda z Loserpoolem ;d
0
Żadna polska stacja nie ma wykupionych praw do ligi szkockiej.
0
"Którego piłkarza Barcelona powinna kupić w najbliższej przyszłości jako pierwszego?"
Czy kogoś w tej ankiecie nie brakuje? ;d
0
Chyba jestem uzależniony od La Rambli,miałem ją nieświadomie otwartą na 3 kartach i dopiero zauważyłem to przy czwartym otwarciu ;d
0
Chciałem sobie sobie obejrzeć NBA,ale widzę,że Canal+ z wizji zniknęło,a na sopcast nie ma transmisji,wie ktoś gdzie można jeszcze spróbować?
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzYyMDIzODQwMDrer8yKDArdlyd7OlQ%3D&kind=MAIN
Jeden błąd,gol w ostatniej akcji meczu...
0
Jakie typy na dziś Panowie? ;p
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzYxNDA0OTYwMDoysBs3zDSeWpEFb9I%3D&kind=MAIN
Ma dziś coś takiego racje bytu?
0
Ale brama Coutinho!
3
Z jednej strony szkoda,jak się pomyśli o tych wszystkich słupkach Leo,ale mimo wszystko Kane zasłużył,gratulacje.