0

To w meczu Vitoria-Bahia

0

Peaky Blinders,Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul,Punisher

0

Pewnie myje włosy jak zachowa czyste konto :/

0

Strzelą w tej nudnej włoskiej lidze jeszcze jednego gola? Jak zwykle zabiją overki ;d

0

Wywalczył karnego,co dało nadzieję na punkt dla Las Palmas,ale wcześniej jak dla mnie słabo,problemy z opanowaniem piłki,wrzutki w kosmos itd

0

Bramkarz Malagi centymetry od bramki głową w ostatniej akcji meczu,ale by było :D

55

"Ernesto Valverde zawsze był taki jaki jest,nic nie wytrąca go z równowagi...poza Andre Gomesem" ;d

0

Hahaha,jak spalony...parodia

0

Chociaż można powiedzieć,że to co dał wcześniej to zabrał w końcówce,bo ten karny to jednak dość mocno naciągany,jak dla mnie.

8

Las Palmas okradzione z prawidłowej bramki na 2-2 w ostatniej akcji meczu,kolejny skandal w Hiszpanii.

2

0

Tak,ale najlepiej wykorzystać go w 100%.

0

Don Andres koniecznie na ławce,skoro Cou i tak nie gra w LM to powinien dostać 90 minut. ;d

1

Boki Semedo-Digne nie zdały egzaminu,co najmniej jeden podstawowy boczny obrońca musi wyjść w pierwszym składzie,stawiam na Albę.W pomocy Busi,Rakieta,Cou,a z przodu Messi,Paco,Dembele.Tak bym to widział.

0

Eibar na 7 miejscu,w świetnej formie,a skład bez wszystkich najważniejszych graczy.

2

Tragiczny skład i do tego Oriol jeszcze o kulach będzie grał :/

0

Od tego drugiego klubu z Verony ;d To tylko propozycja,wszystko można zmienić

0

Liczę,że Atalanta zmęczona po LE

0

1

"TVP znowu nie pokaże meczu Lewandowskiego" ;d

0

Ale Odriozola teraz poszedł!

0

Ale wylew w obronie Sociedad

1

Live w 10 widzę

15

Byłem pewny,że będzie coś z Ramosem ;d

4

Yuri znany z występów w naszej lidze,w Sociedad

0

Tak wcześnie wstałem,żeby mieć więcej czasu na żałowanie,że nie widziałem Juve-Totki... ;d

3

Też tak macie,że po imprezie nie możecie spać? 5 godzin i nawet wyspany się czuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?