Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny mecz na początek weekendu w La Corunii :)
0
Jak według Was,był karny dla Depor?
12
Już myślałem,że to ten Michał co rowerem jeździ,pewnie by osobiście odebrał nagrodę,ale to inny.
0
To po włosku jest,Corriere dello sport chyba.
0
Nie wiem,nie oglądałem tego.
3
Od jutra drugi sezon na Netflixie
1
3:0
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDkzODM4NzMwMDrqE6bNWIPbr%2BKOpC8%3D&kind=MAIN
Chyba warte ryzyka,co? :d
0
No oby dwie bramki dla Bayernu to rykoszeto-samobóje od piłkarzy Sevilli,Bayern kompletnie nie zasłużył na wygraną,ale taka już jest piłka...
1
Sevilla strzeliła 3 gole,a przegrała 1:2,szkoda ich,dobry mecz zagrali.
20
Że w takim razie nie pasuje do tego mema.
3
Ta "mina w 89 minucie" to nie czasem po golu na 2-0 z BIlbao?
0
Zerwał wsiadając na samolot do Manchesteru pewnie
7
Gdzie takie coś wyczytałeś? :x
0
Gdzie tu lekceważenie? Wygraliśmy u siebie 3:0 z Juve i Chelsea,to przecież jesteśmy w stanie powtórzyć to z Romą.
0
Ja obstawiam,ale też się nie znam,co wygram to przegram ;d
0
W 2 meczach tych drużyn padło w tym sezonie łącznie 12 goli,dlatego kurs na over 3,5 wydaje mi się promocją.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDkzNTkyMjgwMDp9kJ%2FE0%2BzbqtNsly4%3D&kind=MAIN
Dubelek na jutro,co myślicie?
2
Nano22 chyba też wrzucał,poszukaj w jego komentarzach.
4
Pewnie jedynie w C+,ostatni finał w Tvp to ten w 2015,z Bilbao.
45
3-0 jutro to minimum,żeby mieć spokój w rewanżu
0
A to nie widziałem,z jakiego powodu?
0
Jeden kibic dopinguje na stadionie Wisły? Wisła,Wisła,lalalalalalala :D
2
Podobno to on był clownem z Koszalina.
155
Cristiano Ronaldo-piłkarz,nurek,akrobata
14
1 kwietnia,wiesz co to za dzień? :)
6
Skoro odchodzi do City to przecież oczywiste.
1
Ok,to plany na wieczór już kompletne,dzięki.
0
Mówisz poważnie? Bo Ekstraklasę oglądałem z 3 razy w życiu i odczucia mam negatywne,ale może zobaczę ;d
0
Są dziś jakieś ciekawe mecze oprócz wieczornej LaLigi?