0

Sędziowie wciąż trzymają poziom,prawidłowy gol dla Valencii nieuznany,bo liniowy widział "spalonego",nawet w święta nie ma cudów,czyli dobrego sędziowania ;d

0

Ma ktoś polski stream do meczu Ajaxu?

65

No tak...już Prima Aprilis :D

0

Ma ktoś stream do meczu Chicago Fire-Portland Timbers? Obejrzałbym sobie przed snem

8

Mirosławski...

0

Możliwe,czytałem w tym momencie La Ramblę,a komentatorzy powiedzieli tylko posiadanie,nie,że konkretnie w drugiej połowie.

0

Nie mam pojęcia

0

Grafika/komenatorzy Canal + 90/10

0

Posiadanie piłki 90%/10% dla City

3

Sterling i mamy 3-0,City robi z nimi co chce.

0

Jesus i 2;0!

0

Sane i 1:0 dla City!

5

Benevento grając w 10,prowadzi z Lazio w Rzymie 2:1 :d
A bramkę zdobył Guilerhme

0

Nareszcie wraca LaLiga,lecimy z Girona-Levante :p

0

Ok,dziwne,bo wszystkie inne seriale są,trochę się przestraszyłem,bo strasznie mnie wciągnął,ale spróbuję jutro :)

0

Wyszukuję i nic,wszystko inne działa.
Zniknął z "oglądaj dalej",jak wyszukuję to nie ma,w google wpisałem dexter netflix to mogę wejść,ale brak jakichkolwiek odcinków,sam opis serialu.

0

Czy tylko u mnie serial "Dexter" zniknął z Netflixa? Skończyłem oglądać 2 sezon i serial wyparował...

4

To nie ten użytkownik,tamten to 20,nie 26 :p

0

Kaen,Zbuku,Tiger Bonzo

0

Nie grają Curry,Durant,Green i Thompson

1

TVP sport

0

Oglądał ktoś "Altered Carbon"? Warto zobaczyć?

0

Chyba od pierwszej gimnazjum,ale to sporadycznie.Prawdziwe rekordy to zacząłem bić w liceum.

2

Łączny kurs awansów Barcy,Realu,City i Bayernu to 2.53,nie wiem skąd te 1300 wziąłeś.

0

Wyskoczył z 3 piętra,zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

2

Imienny od jakiegoś Nigeryjczyka pewnie nie przejdzie.

0

Za karę musisz wypić bezalkoholowe.

7

Wokół takich,którzy skończyli już gimbazę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?