Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja swoją piorę ręcznie,tak bezpieczniej.
0
Taktyk
2
Jak w ćwierćfinale będzie para Barca-Real,to mam wrażenie,że zwycięzca tego dwumeczu wygra LM.
1
Po jeździe czeka na Ciebie wieczór z Ligą Mistrzów :)
0
Marlon z bramką,ale nie w tę stronę co trzeba.
0
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&c=891479&lang=pl&eid=635050&lid=891479&ci=10&si=1
Tutaj
0
Hank Schrader,chwilę przed zastrzeleniem przez Jacka Welkera ;d
0
Nie umiem czytać,wybacz ;p
0
Jezu,przeczytałem PSG,wybaczcie ;d
0
Przegrywają?
0
Dziś pewnie karteczka i odpoczynek z Bilbao :)
1
Z Malagą zawsze grało nam się ciężko,Valverde na pewno rozmawia z zawodnikami,jakby ktoś koniecznie potrzebował odpoczynku to by dzisiaj nie grał.
19
A jak będzie to mam nadzieję,że skasujesz konto.
3
Nic tylko czekać aż za rok wygrają LM :d
0
On już ma 30 lat,bez sensu taki transfer.
0
Żeby się umyć,zesrał sie na boisku już.
0
Taktyczny
13
Jeszcze 4 żółte i Vidal pauzuje w Superpucharze Katalonii 2023
11
Dla Was też Mina wygląda jakby wpadł do kociołka Panoramixa? :D Niesamowicie się wyróżnia wzrostem
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Kurde stary,podziwiam Cię za to co robisz ;d
0
Ćwiąkała i ten drugi komentator może siedzą po przeciwnych stronach stadionu ;d
0
W wieku 31 lat zmarł ich kapitan,Astori.
1
Breakingd Bad obejrzałem całe i bardzo mi się podobało,Grę o Tron tylko 1 sezon,nie wciągneło. Mój ulubiony to Peaky Blinders.
2
Bezpieki chyba nie idzie wypłacać,tylko ako
2
Digne kolejny raz padaka,Roberto słabo jak nigdy,Suarez kompletnie nieswój przez te kartki,pierwszy raz w tym sezonie miałem ochotę wyłączyć ten mecz...
1
Może jeszcze wymiana Emery za Ernesto? :D
2
Tryplecik dla Barcy :)
0
Pewnie tym winem od Kurskiego
4
"UuuAAAAA" Chociaż wyjątkowo mało tego w tym meczu ;d