1

Ja swoją piorę ręcznie,tak bezpieczniej.

0

Taktyk

2

Jak w ćwierćfinale będzie para Barca-Real,to mam wrażenie,że zwycięzca tego dwumeczu wygra LM.

1

Po jeździe czeka na Ciebie wieczór z Ligą Mistrzów :)

0

Marlon z bramką,ale nie w tę stronę co trzeba.

0

Hank Schrader,chwilę przed zastrzeleniem przez Jacka Welkera ;d

0

Nie umiem czytać,wybacz ;p

0

Jezu,przeczytałem PSG,wybaczcie ;d

0

Przegrywają?

0

Dziś pewnie karteczka i odpoczynek z Bilbao :)

1

Z Malagą zawsze grało nam się ciężko,Valverde na pewno rozmawia z zawodnikami,jakby ktoś koniecznie potrzebował odpoczynku to by dzisiaj nie grał.

19

A jak będzie to mam nadzieję,że skasujesz konto.

3

Nic tylko czekać aż za rok wygrają LM :d

0

On już ma 30 lat,bez sensu taki transfer.

0

Żeby się umyć,zesrał sie na boisku już.

0

Taktyczny

13

Jeszcze 4 żółte i Vidal pauzuje w Superpucharze Katalonii 2023

11

Dla Was też Mina wygląda jakby wpadł do kociołka Panoramixa? :D Niesamowicie się wyróżnia wzrostem

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Kurde stary,podziwiam Cię za to co robisz ;d

0

Ćwiąkała i ten drugi komentator może siedzą po przeciwnych stronach stadionu ;d

0

W wieku 31 lat zmarł ich kapitan,Astori.

1

Breakingd Bad obejrzałem całe i bardzo mi się podobało,Grę o Tron tylko 1 sezon,nie wciągneło. Mój ulubiony to Peaky Blinders.

2

Bezpieki chyba nie idzie wypłacać,tylko ako

2

Digne kolejny raz padaka,Roberto słabo jak nigdy,Suarez kompletnie nieswój przez te kartki,pierwszy raz w tym sezonie miałem ochotę wyłączyć ten mecz...

1

Może jeszcze wymiana Emery za Ernesto? :D

2

Tryplecik dla Barcy :)

0

Pewnie tym winem od Kurskiego

4

"UuuAAAAA" Chociaż wyjątkowo mało tego w tym meczu ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?