0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Tak,pewnie Iniesta odszedł,bo taka była decyzja Messiego.W końcu to on ustala transfery w tym klubie. :/

0

Maksymalnie 1

1

Szpaku i Juskowiak chyba

0

Też mi się podoba najbardziej chyba,w wolnej chwili na pewno skończę.

0

Jestem w 10 odcinku 4 sezonu,ale aktualnie brak czasu. :/

61

Prośba do redakcji,skasujcie ten ryj Casemiro z głównego newsa.

0

Piłkarz Barcelony nie ma być nie taki zły w porównaniu do jakichś przeciętniaków,tylko ma być piłkarzem klasy światowej :)

1

Po tym jak podzielili się prawami z C+ są mi już obojętni i tak :)

1

15 złotych na ich stronie,ale po zakończeniu tego sezonu już odpuszczam.

2

Skrót wczorajszego meczu z polskim komentarzem gdzieś znajdę?

1

To samo,już się wkurzyłem,że znowu trzeba historię kasować :/

36

Hejterzy powiedzą,że to znaczy tatuś

0

Po meczu z Romą mówiłem,że iniesta już nie wytrzymuje trudów sezonu...
Ch**a wiem o piłce,wybacz Don Andres...

8

Gdzie tu ku**a był spalony?

2

Nie trzeba było brać rozwodu po tym pierwszym weselu :)

24

Coutinho,mówi to Panu coś?

0

Dlaczego?

0

Lucho :)

38

Spokojnie,Bartomeu grubo obstawił awans Romy na Fortunie,będzie na transfery.

20

Też wtedy grali bez 9 podstawowych zawodników,od 70 minuty w dziesiątkę?

9

To studio na Eleven akurat łatwo przegapić,20 sekund i reklamy :D

7

Nic z niego nie będzie,latem sprzedać,zapomnieć.

2

Denis w przerwie do zmiany,najsłabszy na boisku

0

Super glue touch :D

36

Nic,ten egzamin nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

4

Jak go stać na takie rzeczy,to ciekawe czy wygrana zrobiła jakiekolwiek wrażenie :D

0

Mówisz,że czutka ot tak za 1,2k to trochę przesada? ;p

11

"Drużyna 5 kółek,Dembele 10,bo jesteś czarny"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?