Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Tak,pewnie Iniesta odszedł,bo taka była decyzja Messiego.W końcu to on ustala transfery w tym klubie. :/
0
Maksymalnie 1
1
Szpaku i Juskowiak chyba
0
Też mi się podoba najbardziej chyba,w wolnej chwili na pewno skończę.
0
Jestem w 10 odcinku 4 sezonu,ale aktualnie brak czasu. :/
61
Prośba do redakcji,skasujcie ten ryj Casemiro z głównego newsa.
0
Piłkarz Barcelony nie ma być nie taki zły w porównaniu do jakichś przeciętniaków,tylko ma być piłkarzem klasy światowej :)
1
Po tym jak podzielili się prawami z C+ są mi już obojętni i tak :)
1
15 złotych na ich stronie,ale po zakończeniu tego sezonu już odpuszczam.
2
Skrót wczorajszego meczu z polskim komentarzem gdzieś znajdę?
1
To samo,już się wkurzyłem,że znowu trzeba historię kasować :/
36
Hejterzy powiedzą,że to znaczy tatuś
0
Po meczu z Romą mówiłem,że iniesta już nie wytrzymuje trudów sezonu...
Ch**a wiem o piłce,wybacz Don Andres...
8
Gdzie tu ku**a był spalony?
2
Nie trzeba było brać rozwodu po tym pierwszym weselu :)
24
Coutinho,mówi to Panu coś?
0
Dlaczego?
0
Lucho :)
38
Spokojnie,Bartomeu grubo obstawił awans Romy na Fortunie,będzie na transfery.
20
Też wtedy grali bez 9 podstawowych zawodników,od 70 minuty w dziesiątkę?
9
To studio na Eleven akurat łatwo przegapić,20 sekund i reklamy :D
7
Nic z niego nie będzie,latem sprzedać,zapomnieć.
2
Denis w przerwie do zmiany,najsłabszy na boisku
0
Super glue touch :D
36
Nic,ten egzamin nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
4
Jak go stać na takie rzeczy,to ciekawe czy wygrana zrobiła jakiekolwiek wrażenie :D
0
Mówisz,że czutka ot tak za 1,2k to trochę przesada? ;p
18
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTA1MjU1ODgwMDpGzuiTaf61rx%2FSuZ8%3D&kind=MAIN
Ten lepszy ;d
11
"Drużyna 5 kółek,Dembele 10,bo jesteś czarny"