Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to dobrze,przecież ostatnio nas Levante pyknęło :d
0
Tylko jak można mieć jakieś pretensje do Valverde po tym meczu.
25 sytuacji bramkowych, 21 strzałów z czego 9 celnych, wygrana 3:0.
Co Valverde miał zrobić,zapytać Abelardo czy mogą przestać grać autobusem?
0
Też to pamiętam, Pep był jeden i drugiego nie będzie, trzeba to zaakceptować.
1
Rozumiem,że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale jakbym nie oglądał meczów tylko czytał La Ramblę to bym pomyślał,że przegrywamy każdy mecz i jesteśmy w strefie spadkowej...
3
Czemu komentatorzy i eksperci piłkarscy zawsze chwalą Valverde, a tutaj ludzie wylewają na niego co mecz wiadro pomyj?
0
Brawo Luis! Super asysta
0
Sędziowanie to na wyjątkowo wysokim poziomie...
0
Spalony hahahhahahaha
0
Umtiti podbiegł to typ się przestraszył i zostawił piłkę ;d
0
Messi! Messi! Messi! Gol numer 6000 w lidze, ten sam strzelec co gola numer 5000 :)
0
Ta, na pewno na antenie tak powiedział...
0
Między innymi za to ;d
2
Jesteś oryginalny, nie skrytykowałeś Valverde.
10
A jak ktoś jest w podróży to co, zestaw kina domowego ma zabrać?
1
Villarreal vs RSSS
0
Mi się tam pokaz slajdów nie zdarzył,a sporo meczów tam oglądam.
0
Masz tam wszystkie mecze jakie są transmitowane w Polsce: La Liga, Premier League,Serie A,Bundesliga, LM, LE, krajowe puchary itd
0
SopcastHD, 23 złote za miesiąc.
0
Wygrali 2-1 z Eintrachtem
0
To nie wiem,ale Gomes i Mina mają urazy.
2
Ostatnio na flashscore Vidal był jednocześnie w pierwszym składzie, jak i w zawodnikach kontuzjowanych. Bardzoooo rzetelne źródło.
0
Powinni pedałować do Warszawy za taki wynik
6
Sędziowie w Anglii też w formie, Kenedy kopie bez piłki zawodnika Cardiff metr od sędziego i nie dostaje nawet zółtej.
44
To, że u Ciebie na Malediwach jest dzień to nie znaczy,że wszędzie tak jest. Tutaj ludzie śpią.
0
Aktualnie gra w Lugo w Segunda Division.
0
Taki nie za grzeczny,nie za spokojny.
1
Suarez zaliczył fajną asystę i był bliski ładnej bramki lobem. Coś tam zepsuł,ale po ostatnich wyczynach ten występ jak dla mnie na plus.
1
Lepiej takie laczki sobie kup
1
Suarez na soku z gumijagód biega
0
Załatwiłem, już zszedł. :)