0

No bo byli faworytem tego dwumeczu, ale odpadli, co mnie ucieszyło, nie jestem ich kibicem jakby co. W dwumeczu z Napoli też byliby faworytem.

0

Amatorzy?

2

Nie czyni, ale skoro tego nie pamiętasz mogłeś po prostu nie pisać głupiego komentarza.

0

Napoli to zwykły średniak, w dwumeczu postawiłbym jednak na United ;d

4

Raczej o półfinał z 2010, ale jak kibicujesz z 2 lata to nie masz o tym pojęcia.

0

Na komputerze wyskakuje to samo

0

Mi tam dobrze się w niej grało

0

Na metce pisze 100% poliester

0

Neres jest kontuzjowany

61

"Trzymam za niego kciuki, powodzenia. Byłem z nim w Zabrzu i w reprezentacji. Wiele razy razem w pokoju. Niech mu, jak to się mówi, ziemia lekką będzie"

Uśmiercił Jerzego Brzęczka.

2

Nie

0

Zapomniałem o nim, ale ma hiszpańskie obywatelstwo ;d

1

Nie, nie mieli, a od tego sezonu mają w składzie Rumuna.

0

Ale zdobywa się tytuł King of freestyle, warto dopisać do listy

0

I mistrzostwo świata w freestylu

0

Ta para, tyle że na odwrót sędziowała mecz Sevilli i tam sobie poradzili

9

Ufo przejmuje transmisję,co to za dźwięki...

0

Rayo dalej wesoły futbol preferuje ;d

1

2021 wg. transfermarkt

0

Dokładny wynik Barcy, reszta same zera i kolejne zero w drodze za mecz Eibaru

1

Nawet cztery

7

On raczej chwalił samego Pepa,nie City.

69

"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."

2

Huesca wygrywa już 2-0 z Eibarem na wyjeździe
Drugi gol Alexa Gallara, pierwsza po świetnym rajdzie, teraz centostrzał z wolnego.

1

Tylko na eleven

0

Szykuje się manita ;d

0

Pięknie gra mistrz Anglii 2018/19

7

Pewnie Valverde po godzinach pracuje w INP

0

Mecz Barcy dokładny wynik,a reszta to same zera ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?