Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu Vidal schodzi...
2
Busi za Roberto, VIdal zostaje
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ronaldo
39
Skróty na osobnym kanale PPV, tylko 50 złotych za skrót
0
Socjopata obstawił under 3,5 ;d
0
Tyle, że mecz był w Mediolanie
0
Co tam gadałeś?
0
Jak kupiłeś Warchest, to w Krzyżowcu miałeś dodatkowe postacie o ile się nie myle, Cesarz Fryderyk, Marszałek itd
0
5k mieszkańców i okręgówka
1
Ter Stegen jak elf wygląda
0
Towarzyski tak, ale meczu z Walią nie ma, przynajmniej ja go nie widzę.
1
Nie wiem, ale chciałem obstawić na Walię w LN to już usunęli zakład ;d
To wychodzi, że skoro bukmacherzy usuwają mecze Danii, to coś w tym musi być
3
Komentarz usunięty
8
Wolałbym, żeby to był Mads Mikkelsen
39
A ja sobie wyszedłem z wyra 3 godziny temu, pozdrawiam cieplutko
0
O ile się nie mylę to z Malagą na wyjeździe, 2-0
0
Pau Lopez wskakuje na Roque Mese i wali go łokciem w łeb, Mesa dostaje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska ;d
3
Tylko Fabiański
2
Wywalczony karny do tego
2
Ten w koszulce PSV na trybunach szykuje się na to co go czeka ;d
0
Przecież Neymar był rekordzistą pod względem strat
0
Watford pokonuje Tottenham 2-1 i po 4 kolejkach ma komplet punktów.
Świetne spotkanie, Deeney zawodnik meczu, COYH!
2
Cardiff w 3 meczach nie zdobyło bramki, Arsenalowi już 2 strzelili ;d
17
W odwodzie*
1
Akurat Ci którzy komentują puchar Anglii na Eleven czy co to tam jest też są dobrzy. A la liga zdecydowanie wolę na Eleven, bo Orłowski jest wyjątkowo irytujący.
0
Alisson haha, ale drybler
0
Nie ma go w kadrze, bo miał prawdopodobnie przejść do Sevilli, ale czasu już mało, więc chyba do transferu nie dojdzie.
19
Sam się pakuj
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NjQxMjU5NjcwMDpHgUEBBc4xmNuFY2o%3D&kind=MAIN
Nie mój jak co, ale kurs ładny ;d