1

Czemu Vidal schodzi...

2

Busi za Roberto, VIdal zostaje

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ronaldo

39

Skróty na osobnym kanale PPV, tylko 50 złotych za skrót

0

Socjopata obstawił under 3,5 ;d

0

Tyle, że mecz był w Mediolanie

0

Co tam gadałeś?

0

Jak kupiłeś Warchest, to w Krzyżowcu miałeś dodatkowe postacie o ile się nie myle, Cesarz Fryderyk, Marszałek itd

0

5k mieszkańców i okręgówka

1

Ter Stegen jak elf wygląda

0

Towarzyski tak, ale meczu z Walią nie ma, przynajmniej ja go nie widzę.

1

Nie wiem, ale chciałem obstawić na Walię w LN to już usunęli zakład ;d
To wychodzi, że skoro bukmacherzy usuwają mecze Danii, to coś w tym musi być

3

Komentarz usunięty

8

Wolałbym, żeby to był Mads Mikkelsen

39

A ja sobie wyszedłem z wyra 3 godziny temu, pozdrawiam cieplutko

0

O ile się nie mylę to z Malagą na wyjeździe, 2-0

0

Pau Lopez wskakuje na Roque Mese i wali go łokciem w łeb, Mesa dostaje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska ;d

3

Tylko Fabiański

2

Wywalczony karny do tego

2

Ten w koszulce PSV na trybunach szykuje się na to co go czeka ;d

0

Przecież Neymar był rekordzistą pod względem strat

0

Watford pokonuje Tottenham 2-1 i po 4 kolejkach ma komplet punktów.
Świetne spotkanie, Deeney zawodnik meczu, COYH!

2

Cardiff w 3 meczach nie zdobyło bramki, Arsenalowi już 2 strzelili ;d

17

W odwodzie*

1

Akurat Ci którzy komentują puchar Anglii na Eleven czy co to tam jest też są dobrzy. A la liga zdecydowanie wolę na Eleven, bo Orłowski jest wyjątkowo irytujący.

0

Alisson haha, ale drybler

0

Nie ma go w kadrze, bo miał prawdopodobnie przejść do Sevilli, ale czasu już mało, więc chyba do transferu nie dojdzie.

19

Sam się pakuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?