0

Przestańcie to wklejać, proszę, chcę o tym zapomnieć :D

9

Ale ta La Rambla się gówniana zrobiła, niczym się nie różni od notatnika

0

Własnie powinien być remis, ale Gray dalej "w formie"...

0

Na trybunach już śpiewają "Quique vete ya"

6

Ale Messi zmarszczył Freda

18

Quique Setien: 5 wygranych w 2019 roku

Ernesto Valverde: na 99% mistrzostwo Hiszpanii, finał pucharu, komfortowa sytuacja przed rewanżem w ćwierćfinale LM

0

Do osób które oglądają Wrestlemanie, które walki zapowiadają się najciekawiej? Kiedyś interesowałem się wrestlingiem, ale jakiś czas temu wypadłem z obiegu

2

Konieeeeeeeeeeeeeeeeeeec!!
Niesamowity comeback z 0-2 na 3-2 i Watford zagra po raz drugi w swojej historii w finale FA Cup!

1

Deulofeu uraz, niesamowity pech....

0

W ostatnich meczach za bardzo nie błyszczał, Gray z ławki dawał dużo więcej, ale na ten moment Deulo bohater półfinału.

13

DEULOFEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
3-2!!!! Deulo 2 bramka, ale zmiana

4

DEEEEEEEEEEEEEEEENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYY
94 minuta Waford wyrównuje na 2-2 w półfinale FA cup

0

Ależ golazo Deulofeu w półfinałe FA cup, w 78 minucie Watford łapie kontakt

13

„Griezmann, cabrón, fuera del Camp Nou”
Mniej więcej tak

1

W moje urodziny w zeszłym roku odpadliśmy z Romą, w tym roku liczę na bardziej trafiony prezent. :D

0

To chyba Suarez, za zdjęcie koszulki

0

Ołłowski to zawsze głupoty pieprzy, kolega się dostosował jak widać

0

Jestem ciekawy czy któryś z kibiców "o słabszych nerwach" wyłącza mecz, gdy Barca prowadzi przykładowo 1 bramką, w takim przypadku końcówka też jest nerwowa.

0

Ale się tutaj obrońców zleciało...
Mogło być tak jak mówisz, ale patrząc co tutaj ludzie wypisują jak drużynie nie idzie, mało prawdopodobne że tak było. :)

3

Bo tacy są kibice sukcesu, jak nie idzie to przestają oglądać.

1

Bacca jest Kolumbijczykiem

0

No idolem moim to on na pewno nie jest, jedynie ulubionym piłkarzem Rangers.

1

No i pan z mojego avatara wylatuje z boiska w 30 minucie Old Firm Derby. Uderzył łokciem w twarz zawodnika Celticu bez piłki. 29 goli i 11 asyst w tym sezonie, zdecydowanie najlepszy zawodnik Rangers, ale jak go uwielbiam, to mam nadzieję, że odejdzie jak pojawi się dobra oferta. To jego 5 czerwona kartka w tym sezonie, a jest napastnikiem, po raz kolejny niweczy wysiłek całej drużyny...

42

Haha dobre, jeszcze tego nie słyszałem

3

Piłka leci w światło bramki, czyli oczywisty gol Messiego.

84

Co za niefart, akurat przegapi ten towarzyski turniej w Chinach z reprezentacją...

1

Przecież Mina to transfer definitywny, drugi raz go wykupić mają?

0

Jorginho co za kretyn, już go powinno nie być na boisku, osłabiłby swoją drużynę w finale w pierwszych sekundach.

0

Deulofeu z hat-trickiem, Cardiff-Watford 0:3 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?