Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie to wklejać, proszę, chcę o tym zapomnieć :D
9
Ale ta La Rambla się gówniana zrobiła, niczym się nie różni od notatnika
0
Własnie powinien być remis, ale Gray dalej "w formie"...
0
Na trybunach już śpiewają "Quique vete ya"
6
Ale Messi zmarszczył Freda
18
Quique Setien: 5 wygranych w 2019 roku
Ernesto Valverde: na 99% mistrzostwo Hiszpanii, finał pucharu, komfortowa sytuacja przed rewanżem w ćwierćfinale LM
0
Do osób które oglądają Wrestlemanie, które walki zapowiadają się najciekawiej? Kiedyś interesowałem się wrestlingiem, ale jakiś czas temu wypadłem z obiegu
2
Konieeeeeeeeeeeeeeeeeeec!!
Niesamowity comeback z 0-2 na 3-2 i Watford zagra po raz drugi w swojej historii w finale FA Cup!
1
Deulofeu uraz, niesamowity pech....
0
W ostatnich meczach za bardzo nie błyszczał, Gray z ławki dawał dużo więcej, ale na ten moment Deulo bohater półfinału.
13
DEULOFEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
3-2!!!! Deulo 2 bramka, ale zmiana
4
DEEEEEEEEEEEEEEEENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYY
94 minuta Waford wyrównuje na 2-2 w półfinale FA cup
0
Ależ golazo Deulofeu w półfinałe FA cup, w 78 minucie Watford łapie kontakt
13
„Griezmann, cabrón, fuera del Camp Nou”
Mniej więcej tak
1
W moje urodziny w zeszłym roku odpadliśmy z Romą, w tym roku liczę na bardziej trafiony prezent. :D
0
To chyba Suarez, za zdjęcie koszulki
0
Ołłowski to zawsze głupoty pieprzy, kolega się dostosował jak widać
0
Jestem ciekawy czy któryś z kibiców "o słabszych nerwach" wyłącza mecz, gdy Barca prowadzi przykładowo 1 bramką, w takim przypadku końcówka też jest nerwowa.
0
Ale się tutaj obrońców zleciało...
Mogło być tak jak mówisz, ale patrząc co tutaj ludzie wypisują jak drużynie nie idzie, mało prawdopodobne że tak było. :)
3
Bo tacy są kibice sukcesu, jak nie idzie to przestają oglądać.
1
Bacca jest Kolumbijczykiem
0
No idolem moim to on na pewno nie jest, jedynie ulubionym piłkarzem Rangers.
1
No i pan z mojego avatara wylatuje z boiska w 30 minucie Old Firm Derby. Uderzył łokciem w twarz zawodnika Celticu bez piłki. 29 goli i 11 asyst w tym sezonie, zdecydowanie najlepszy zawodnik Rangers, ale jak go uwielbiam, to mam nadzieję, że odejdzie jak pojawi się dobra oferta. To jego 5 czerwona kartka w tym sezonie, a jest napastnikiem, po raz kolejny niweczy wysiłek całej drużyny...
42
Haha dobre, jeszcze tego nie słyszałem
3
Piłka leci w światło bramki, czyli oczywisty gol Messiego.
84
Co za niefart, akurat przegapi ten towarzyski turniej w Chinach z reprezentacją...
3
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MTA5NDcyNzMxNTgwMDrpGhyfn8xseXf9nIM%3D&kind=MAIN
Dzięki Leo :)
1
Przecież Mina to transfer definitywny, drugi raz go wykupić mają?
0
Jorginho co za kretyn, już go powinno nie być na boisku, osłabiłby swoją drużynę w finale w pierwszych sekundach.
0
Deulofeu z hat-trickiem, Cardiff-Watford 0:3 :)