Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Ja bardzo liczę na Culvera, oprócz tego dwa picki I rundy, bo z tego co rozumiem go Gsw poszły picki na przyszłoroczny draft. Liczę że duet Kat-D'Lo zagwarantuję walkę o play offy.
2
@student97r @Encore To faktycznie trochę myślenie życzeniowe, bo nie przychodzi mi do głowy żadna sensowa wymiana którą Wilki byłyby w stanie teraz zaoferować, ale kto mi marzyć zabroni :D
0
Jeszcze brakuje jednej części tej układanki i może naprawdę nastały by lepsze czasy dla kibiców Wolves :D
2
@Encore Nie, nigdzie
0
@Encore Już myślałem że nie uda się pozbyć Wigginsa, ale się cieszę, wreszcie.
6
@tristan87 Rap to tylko muzyka, hip-hop to kultura.
0
@student97r Nie pamiętam odkąd sobie to powtarzam, ale może :)
0
@student97r Dzięki tej wymianie przynajmniej trochę ożywienia wśród kibiców Wolves, można rozmawiać o czymś innym niż śrubowanie serii porażek :D
1
@DonAndresFCB Najlepiej jak czasem kładę się około 5, a na następny dzień muszę wstać o 5.30 to w ogóle nie śpię.
19
@Grubson06 Pochettino to chłop moim zdaniem
1
Zobaczymy ile talentu po ojcu odziedziczył :)
0
@Valverde_In Dwunastu gniewnych Valverde
3
@Roni/VEB
Znalazłem właśnie tweeta na potwierdzenie
7
Z tego co kojarzę, Trae był jednym z ulubionych zawodników córki Kobe, która zginęła razem z nim
0
@barcelonaLM Teraz wina piłkarzy, a wcześniej tylko Valverde był winny :D
5
Joao Pedro debiutuje, zobaczymy co pokaże
0
@jeyx77x Tranmere to drużyna z league one, cały skład jest mooocno rezerwowy
2
Joao Pedro na ławce na dzisiejszy mecz z Tranmere, liczę na debiut :)
0
@takisobiektos Z tego co się orientuję to rodzina Pozzo w 2016 sprzedała Granadę jakimś chińczykom
3
Skleił
1
@NeroTFP Dopóki w Szkocji nie ma Varu to nie musi powstrzymywać radości :D
2
@Kengo Tu ten sam chłopak podczas wczorajszych derbów
1
@Chwytliwy Wygrać to wygrali już za kadencji Gerrarda 2 razy, ale to byly mecze u siebie, a na wyjeździe to już Mario wspomniał.
1
@Rakitovic00 Za kadencji Gerrarda progres jest zauważalny z sezonu na sezon, w poprzednim miałem sporo obiekcji do jego decyzji, ale sezon był i tak o niebo lepszych od poprzednich po powrocie do elity, w tym nie ma prawie do czego się przyczepić. Braga jak najbardziej do przejścia, w lidze, Rangers mają 2 punkty mniej ale Celtic rozegrał mecz więcej. W dzisiejszym meczu najbardziej szkoda mi tej czerwonej dla Alfredo, na szczęście nie była bezpośrednia i będzie pauzował tylko jeden mecz.
3
Mamy to! Nawet gol ręką nie pomógł Celticowi, Glasgow is blue!
1
Jeśli narzekacie na hiszpańskich sedziów, to kevin clancy w pierwszej połowie podyktował dla Celticu karnego którego nie było, uznał gola ręką, w finale pucharu sprzed trzech tygodni uznał im gola z ewidentnego spalonego który przesądził o wygranej.
Edit: Jednak inny sędzia prowadził finał, co nie zmienia faktu że poziom skandaliczny.
0
@student97r Poza tematem, ale muszę przyznać że czapeczka idealnie pasuje Ernesto
0
@takisobiektos Już nie, Morelos z tego sezonu jest potulny jak baranek :)
2
@Witekk10 Myślę, że odejście jest pewne, pojawiały się nawet plotki o odejściu w styczniu, ale Gerrard zapewnił że Alfredo na 100% zostanie do końca sezonu. Już w zeszłym przykuł uwagę takich klubów jak Eintracht, Betis, podobno nawet Borussia. Transfer do większego klubu zablokowały jego problemy wychowawcze(?), nie wiem jak to nazwać, w skrócie, 5 czerwonych kartek. Ale w tym sezonie to całkiem inny piłkarz, czasem złapie jakieś żółtko, ale nie ma mowy o głupich zachowaniach z poprzedniego sezonu, bardzo dojrzał względem zeszłej kampanii. Także podsumowując jak nic mu się nie "odklei" i nie wrócą czerwone kartki, transfer Morelosa to tylko kwestia czasu.
4
Świetny sezon, liczę że dobije do 30 jeszcze w tym roku.