Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AssisMoreira Tak, jestem. Historia jest po prostu taka, że za dzieciaka zawsze grałem w fife Watfordem, bo podobał mi się ich herb, a gdy zacząłem interesować się prawdziwą piłką to postanowiłem sprawdzić co u tej "drużyny z fajnym herbem" i już mi tak zostało.
2
Watford coraz bliżej utrzymania, ile człowiek nerwów sobie napsuł w trakcie tego sezonu, ale chyba się uda :)
0
@MesQueUnClub96
Chyba będą
0
@Encore Daniel Ricciardo, Max Verstappen, Lando Norris
0
@macio_944 Wielkim fanem tej serii nie jestem, ale chyba dla samego Gustavo się skuszę
1
@badej60 Ciekawe do jakiego klubu dołączy za miesiąc
1
@escarabajo Z tego co się orientuje to teraz rozgrywać będą turniej, którego zwycięzca będzie miał zapewniony udział w ichniejszej LM. Jak ten turniej dobiegnie końca podobno mają w planach rozegrać normalnie sezon ligowy.
4
@escarabajo Debiut to nie jest, oni zagrali już 2 mecze ligowe w marcu
2
@Encore Na miejsce Vettela po sezonie przejdzie Sainz, więc nie
6
Co za golazo Welbecka :O Przewrotka w okienko
https://x.com/richolmestwit/status/1280566105891799040
6
@Strays77 https://www.fullmatchesandshows.com/2020/07/05/villarreal-vs-fc-barcelona-highlights-full-match-video/ Tutaj
18
Piękna manipulacja, ta noga Asensjo prześwitująca przez stopę Griezmanna :D
1
@BarcaFan17 Moje 2 ulubione zespoły to Red Bull i McLaren, chociaż jakieś pocieszenie po tym co stało się z Albonem :D
8
Ale radość Norrisa :D
3
Norris na podium!!
2
Już biłem brawo Albonowi, a za sekundę soczyste ku**a...
2
@FranzMaurer https://prnt.sc/tc7m3o Tak wygląda
0
@lucas/catalan No dywizja tag-teamowa jest najlepsza na świecie, można to śmiało powiedzieć, jeszcze po niedawnym debiucie FTR to w ogóle. Niestety kobiety stoją na niskim poziomie, największą robotę robi Britt, bo jako jedyna jest w stanie wygłosić jakieś promo, szkoda tej jej kontuzji, liczę że szybko wróci.
0
@lucas/catalan Lance Archer, z kobiet Hikaru Shida, a tag teamów Lucha Bros.
3
Ernesto wyleciał po meczu z Atleti, czy historia zatoczy koło?
1
@SinMistico Jak to kto, Lahoz
6
@jeyx77x To nie problem, to hobby.
7
@Encore Chyba ligę dla płaskoziemców. Irving nigdy inteligencją nie grzeszył, ale teraz to przechodzi samego siebie. Jeszcze ten protest przed wznowieniem ligi. Ciekawe czy gdyby był zdrowy, a Nets byli w lepszej sytuacji byłby taki sceptyczny co do powrotu. Wyjątkowo go nie trawię.
0
@Striker Ogólnie mają w tym canal+ takie mikrofony do dupy. Wczoraj jak Wolski się wydarł to myślałem że mi uszy pękną
1
@Hushovt Już 3 :D
0
@pauletaa Też mi nie działa
1
Suarez wiedział, że jest spalony to wywalił na czas i tyle
1
@damianex10 Polski 64%, ustny 52%, matma 70%(więcej niż z 3 próbnych razem wziętych), angielski 92%, ustny 80%
No i polski zdałem na filmikach mietczynskiego, więc chyba dobrze :D
0
@NeroTFP Oficjalnie kwoty transferu nie podali, ale z tego co mówią plotki to 3 miliony funtów rozłożone na 3 lata, jak za darmo.
6
Hagi oficjalnie wykupiony!