1

@AssisMoreira Tak, jestem. Historia jest po prostu taka, że za dzieciaka zawsze grałem w fife Watfordem, bo podobał mi się ich herb, a gdy zacząłem interesować się prawdziwą piłką to postanowiłem sprawdzić co u tej "drużyny z fajnym herbem" i już mi tak zostało.

2

Watford coraz bliżej utrzymania, ile człowiek nerwów sobie napsuł w trakcie tego sezonu, ale chyba się uda :)

0

@MesQueUnClub96


Chyba będą

0

@Encore Daniel Ricciardo, Max Verstappen, Lando Norris

0

@macio_944 Wielkim fanem tej serii nie jestem, ale chyba dla samego Gustavo się skuszę

1

@badej60 Ciekawe do jakiego klubu dołączy za miesiąc

1

@escarabajo Z tego co się orientuje to teraz rozgrywać będą turniej, którego zwycięzca będzie miał zapewniony udział w ichniejszej LM. Jak ten turniej dobiegnie końca podobno mają w planach rozegrać normalnie sezon ligowy.

4

@escarabajo Debiut to nie jest, oni zagrali już 2 mecze ligowe w marcu

2

@Encore Na miejsce Vettela po sezonie przejdzie Sainz, więc nie

6

Co za golazo Welbecka :O Przewrotka w okienko
https://x.com/richolmestwit/status/1280566105891799040

18

Piękna manipulacja, ta noga Asensjo prześwitująca przez stopę Griezmanna :D


1

@BarcaFan17 Moje 2 ulubione zespoły to Red Bull i McLaren, chociaż jakieś pocieszenie po tym co stało się z Albonem :D

8

Ale radość Norrisa :D

3

Norris na podium!!

2

Już biłem brawo Albonowi, a za sekundę soczyste ku**a...

2

0

@lucas/catalan No dywizja tag-teamowa jest najlepsza na świecie, można to śmiało powiedzieć, jeszcze po niedawnym debiucie FTR to w ogóle. Niestety kobiety stoją na niskim poziomie, największą robotę robi Britt, bo jako jedyna jest w stanie wygłosić jakieś promo, szkoda tej jej kontuzji, liczę że szybko wróci.

0

@lucas/catalan Lance Archer, z kobiet Hikaru Shida, a tag teamów Lucha Bros.

3

Ernesto wyleciał po meczu z Atleti, czy historia zatoczy koło?

1

@SinMistico Jak to kto, Lahoz

6

@jeyx77x To nie problem, to hobby.

7

@Encore Chyba ligę dla płaskoziemców. Irving nigdy inteligencją nie grzeszył, ale teraz to przechodzi samego siebie. Jeszcze ten protest przed wznowieniem ligi. Ciekawe czy gdyby był zdrowy, a Nets byli w lepszej sytuacji byłby taki sceptyczny co do powrotu. Wyjątkowo go nie trawię.

0

@Striker Ogólnie mają w tym canal+ takie mikrofony do dupy. Wczoraj jak Wolski się wydarł to myślałem że mi uszy pękną

1

@Hushovt Już 3 :D

0

@pauletaa Też mi nie działa

1

Suarez wiedział, że jest spalony to wywalił na czas i tyle

1

@damianex10 Polski 64%, ustny 52%, matma 70%(więcej niż z 3 próbnych razem wziętych), angielski 92%, ustny 80%
No i polski zdałem na filmikach mietczynskiego, więc chyba dobrze :D

0

@NeroTFP Oficjalnie kwoty transferu nie podali, ale z tego co mówią plotki to 3 miliony funtów rozłożone na 3 lata, jak za darmo.

6


Hagi oficjalnie wykupiony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?