Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam internet z Orange i praktycznie ciągle są jakieś problemy, już się zdążyłem przyzwyczaić.
2
Jak informuje Sky Sports, Jermain Defoe ma zostać piłkarzem Rangers. 18 miesięczne wypożyczenie, z możliwością skrócenia przez Bournemouth latem 2019 oraz zimą 2020.
0
Ja tam na meczu z Southampton widzę sporą grupę kibiców City
1
Celtic dzisiaj żmiadzony, Rangersi mogli wygrać zdecydowanie wyżej, każdy dał z siebie dzisiaj 200%. Swietny mecz Kenta po długiej kontuzji, kręcił Celticiem aż miło. Jeśli przyjdą zimowe wzmocnienia Rangers mają spore szanse na końcowy triumf :)
1
Tak
31
Według transfermarkt miał 6 przez całą swoją karierę, nie wiem skąd tę statystykę wziąłeś.
0
W kolejnych sezonach pojawią się postacie znane z BB, warto obejrzeć
1
Zobaczymy jak to będzie, Vidal też miał mieć problemy z zachowaniem, a wyszedł świetny transfer.
1
Przyznam się, że za wielu meczy Valencii to nie oglądam, ale:
1
Zna ligę, zna język, ma paszport europejski, dobre rozwiązanie, lepsze niż jakiś Ivanovic czy Skrtel.
10
Nic dziwnego, że odejdzie, skoro ma to być wypożyczenie na pół roku.
0
Pewnie wpływ na to ma konflikt z Marcelino
4
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/mourinho_vs_klopp/149092
Mourinho vs Klopp, chyba nie było
1
Ale fatalna seria jedenastek
2
Maxi Gomez, albo chętnie bym zobaczył Martiala
19
I co w tym zabawnego? Szkoda faceta, jak jest zdrowy to bardzo dobry obrońca
0
Rozumiem, dla mnie Real też jest faworytem, ale na pewno nie można skreślać Ajaxu.
18
Najpierw piszesz o braku pokory kibiców Barcy po wylosowaniu Lyonu, a teraz komentarz lekceważący Ajax przed dwumeczem z Realem.
0
A te mecze nie będą o 19 i 21?
0
Atleti i Bayern
6
Co się dziwisz, to przecież jest ich rok ;d
0
Tylko szkoda, że sędzia skrzywdził Watford, bo ewidentny spalony przy tym golu.
0
Zajmowaliśmy pierwsze miejsce, wtedy w 4 meczach zdobyliśmy 1 pkt i z przewagi 12 pkt zrobił się 1, ale do końca sezonu było już 5 zwycięstw.
0
Valverde już szuka łomu żeby go uwolnić
7
Rakitić nieźle, jak zacznie grać to może się częściej do pierwszego składu łapać.
1
Niech gra jak najlepiej, ale w nowym klubie.
3
Modrić-Lm, wicemistrzostwo świata, LM, 1 miejsce
Rakitić-Liga, puchar, superpuchar Hiszpanii, wicemistrzostwo świata, 19 miejsce za Benzemixem
4
Chyba z Austriakiem, państwo to Austria, nie Austryja.
2
Nie myśl o piłce, gdy mówię fifa
0
ReTo - obojętny
Sarius - propsik
Szymi Szyms - też nie znam :d
Bedoes - obojętny
Słoń - kozak
Paluch - props
Grubson - neutral
Bas Tajpan - neutral
Borixon - może być