0

Mam internet z Orange i praktycznie ciągle są jakieś problemy, już się zdążyłem przyzwyczaić.

2

Jak informuje Sky Sports, Jermain Defoe ma zostać piłkarzem Rangers. 18 miesięczne wypożyczenie, z możliwością skrócenia przez Bournemouth latem 2019 oraz zimą 2020.

0

Ja tam na meczu z Southampton widzę sporą grupę kibiców City

1

Celtic dzisiaj żmiadzony, Rangersi mogli wygrać zdecydowanie wyżej, każdy dał z siebie dzisiaj 200%. Swietny mecz Kenta po długiej kontuzji, kręcił Celticiem aż miło. Jeśli przyjdą zimowe wzmocnienia Rangers mają spore szanse na końcowy triumf :)

1

Tak

31

Według transfermarkt miał 6 przez całą swoją karierę, nie wiem skąd tę statystykę wziąłeś.

0

W kolejnych sezonach pojawią się postacie znane z BB, warto obejrzeć

1

Zobaczymy jak to będzie, Vidal też miał mieć problemy z zachowaniem, a wyszedł świetny transfer.

1

Przyznam się, że za wielu meczy Valencii to nie oglądam, ale:


1

Zna ligę, zna język, ma paszport europejski, dobre rozwiązanie, lepsze niż jakiś Ivanovic czy Skrtel.

10

Nic dziwnego, że odejdzie, skoro ma to być wypożyczenie na pół roku.

0

Pewnie wpływ na to ma konflikt z Marcelino

4

1

Ale fatalna seria jedenastek

2

Maxi Gomez, albo chętnie bym zobaczył Martiala

19

I co w tym zabawnego? Szkoda faceta, jak jest zdrowy to bardzo dobry obrońca

0

Rozumiem, dla mnie Real też jest faworytem, ale na pewno nie można skreślać Ajaxu.

18

Najpierw piszesz o braku pokory kibiców Barcy po wylosowaniu Lyonu, a teraz komentarz lekceważący Ajax przed dwumeczem z Realem.

0

A te mecze nie będą o 19 i 21?

0

Atleti i Bayern

6

Co się dziwisz, to przecież jest ich rok ;d

0

Tylko szkoda, że sędzia skrzywdził Watford, bo ewidentny spalony przy tym golu.

0

Zajmowaliśmy pierwsze miejsce, wtedy w 4 meczach zdobyliśmy 1 pkt i z przewagi 12 pkt zrobił się 1, ale do końca sezonu było już 5 zwycięstw.

0

Valverde już szuka łomu żeby go uwolnić

7

Rakitić nieźle, jak zacznie grać to może się częściej do pierwszego składu łapać.

1

Niech gra jak najlepiej, ale w nowym klubie.

3

Modrić-Lm, wicemistrzostwo świata, LM, 1 miejsce
Rakitić-Liga, puchar, superpuchar Hiszpanii, wicemistrzostwo świata, 19 miejsce za Benzemixem

4

Chyba z Austriakiem, państwo to Austria, nie Austryja.

2

Nie myśl o piłce, gdy mówię fifa

0

ReTo - obojętny
Sarius - propsik
Szymi Szyms - też nie znam :d
Bedoes - obojętny
Słoń - kozak
Paluch - props
Grubson - neutral
Bas Tajpan - neutral
Borixon - może być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?