Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
"Idziemy po tryplet, Vamos!"
"Nie no, Totki? Inter? LE to będzie sukces..."
0
Co Ty, od Totków oklep będzie, bo już spoilerowali, od Interu to samo, ja nawet nie oglądam tych meczów...
0
Na eurosporcie
9
Tak się składa, że jest akurat 30 sierpnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co za golazo Huesci
2
W czwartek raczej
0
Zgnijesz w piekle za wrzucenie tego ;d
0
Nie będę tu tego wrzucał, bo nic przyjemnego to nie było...
Będziesz chciał to po meczu szybko znajdziesz
0
Mogliby sobie takie powtórki darować
14
Makabrycza kontuzja Escudero, wygięło mu łokieć w drugą stronę, boli od samego patrzenia...
0
Oczywiście,że Dijon. ;d A poważnie, to dziś gra Szerszeni w obronie już nie wyglądała tak dobrze jak w poprzednich dwóch meczach. Foster rozegrał bardzo dobry mecz, a w 94 minucie Crystal Palace miało setkę po rożnym. Przed Watfordem dwa ciężkie spotkania w lidze i każdy zdobyty punkt to będzie sukces.
Przy okazji, to najlepszy start Watfordu w Premier League ;d
0
Może chciał obejrzeć mecz swojej byłej drużyny
2
Jak go za 3 tygodnie tam nie będzie
0
Nie wiem,bo nie oglądałem ich meczu, ale Real jest po prostu lepszy pod względem czysto sportowym.
0
Patrząc na pierwszy mecz są w bardzo słabej formie, remis to będzie cud.
0
Ok, dzięki, z chęcią obejrzę ;d
0
Pokazują gdzieś te 3 ligą w ogóle?
2
Posadzą tam ziemniaki i otworzą stoisko z frytkami przed stadionem.
1
Liczę, że w przyszłym sezonie to oni będą już w Segundzie. Pomyśleć, że kibicowałem tym pastuchom w barażach...
4
"Brutalny atak" Ołłowski się w łeb piz**ął chyba jak do studia wchodził
2
Nawet jakby strzelił po ziemi to piłka by z 3 razy podskoczyła przed murem i uderzyła w niego.
0
Berlin
4
U nas VAR chociaż jest ;d
6
Brawo Atkinson, gdyby nie Pan nie byłoby tego remisu.
2
Ale Sane jest tragiczny, ten rożny to idealne podsumowanie jego gry dzisiaj.
0
Reka Boga
2
"-Ale jakieś szczegóły można?
-Centymetry?"
2
Tu nie wrózka, ale akcja z telegry ;d
4
"Ty słuchaj śmieciu", już Ezoteriusz agresora złapał, ale przypomniał sobie, że na wizji jest ;d