41

"Idziemy po tryplet, Vamos!"
"Nie no, Totki? Inter? LE to będzie sukces..."

0

Co Ty, od Totków oklep będzie, bo już spoilerowali, od Interu to samo, ja nawet nie oglądam tych meczów...

0

Na eurosporcie

9

Tak się składa, że jest akurat 30 sierpnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co za golazo Huesci

2

W czwartek raczej

0

Zgnijesz w piekle za wrzucenie tego ;d

0

Nie będę tu tego wrzucał, bo nic przyjemnego to nie było...
Będziesz chciał to po meczu szybko znajdziesz

0

Mogliby sobie takie powtórki darować

14

Makabrycza kontuzja Escudero, wygięło mu łokieć w drugą stronę, boli od samego patrzenia...

0

Oczywiście,że Dijon. ;d A poważnie, to dziś gra Szerszeni w obronie już nie wyglądała tak dobrze jak w poprzednich dwóch meczach. Foster rozegrał bardzo dobry mecz, a w 94 minucie Crystal Palace miało setkę po rożnym. Przed Watfordem dwa ciężkie spotkania w lidze i każdy zdobyty punkt to będzie sukces.
Przy okazji, to najlepszy start Watfordu w Premier League ;d

0

Może chciał obejrzeć mecz swojej byłej drużyny

2

Jak go za 3 tygodnie tam nie będzie

0

Nie wiem,bo nie oglądałem ich meczu, ale Real jest po prostu lepszy pod względem czysto sportowym.

0

Patrząc na pierwszy mecz są w bardzo słabej formie, remis to będzie cud.

0

Ok, dzięki, z chęcią obejrzę ;d

0

Pokazują gdzieś te 3 ligą w ogóle?

2

Posadzą tam ziemniaki i otworzą stoisko z frytkami przed stadionem.

1

Liczę, że w przyszłym sezonie to oni będą już w Segundzie. Pomyśleć, że kibicowałem tym pastuchom w barażach...

4

"Brutalny atak" Ołłowski się w łeb piz**ął chyba jak do studia wchodził

2

Nawet jakby strzelił po ziemi to piłka by z 3 razy podskoczyła przed murem i uderzyła w niego.

0

Berlin

4

U nas VAR chociaż jest ;d

6

Brawo Atkinson, gdyby nie Pan nie byłoby tego remisu.

2

Ale Sane jest tragiczny, ten rożny to idealne podsumowanie jego gry dzisiaj.

0

Reka Boga

2

"-Ale jakieś szczegóły można?

-Centymetry?"

2


Tu nie wrózka, ale akcja z telegry ;d

4

"Ty słuchaj śmieciu", już Ezoteriusz agresora złapał, ale przypomniał sobie, że na wizji jest ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?