0

Nawet nie wiem co to jest ;d

0

Wzajemnie,angielski mam w piątek ;p

2

Dzisiaj matura ustna z polskiego,trzymajcie kciuki za 30% :D

10

Po to,że jest lepszy od tej dwójki razem wziętej.

2

Który szlaczek to ten Lee? :D

0

Zaraz po Holendrach

0

Z tego co mi wiadomo dodatek mundialowy będzie za darmo dla wszystkich.

1

Może i masz rację,ale stracenie 5 goli z Levante na pewno nie jest spowodowane brakiem Leo,tylko fatalną grą w obronie.

30

Ale powyjaśniał,aż sponsorem kanału chyba zostanę :/

2

Obojętnie jakby zagrał,na pewno dałby więcej niż Suarez wczorajszą padaką. Niestety on,Busi i Yerry Drabina to główni winowajcy wczorajszej porażki.

17

A co Messi by poradził na fatalną grę w obronie? W ofensywie naprawdę wyglądaliśmy dobrze,nawet bez Leo.

8

No nie,znowu mistrzostwo i puchar wygramy :/

0

Który teraz jest w najlepszym momencie swojego sezonu,co nie zmienia faktu,że powinniśmy z nimi wygrać.

0

To przegraliśmy dzisiaj z Las Palmas?

0

Za 18 złotych na steamie teraz,skusiłbyś się gdybyś miał kupić czy nie?

0

Grał ktoś w Mad Maxa? 75% obniżka na Steamie mnie zainteresowała,warto zagrać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Paulinho to raczej 39 meczów w La Liga nie zdążył zagrać

30

"Dembele nawet o złotą piłkę się nie będzie liczył bo gra totalne dno a Mbappe dostanie złota piłka w przeciągu 7lat"
Przecież ten koleś to troll,nie ma co na niego zwracać uwagi.

2

Tak głupi to nawet Neymar nie jest...

0

A to już nie leci od 1 maja?

0

Ile bym dał,żeby tyle dostać. Mnie to czeka w środę ;p

0

Jak to jest z tym Grizim,możemy ogłosić porozumienie z nim już w czerwcu,a klauzulę wpłacić dopiero 1 lipca,gdy spadnie do 100 mln?

2

Mirosławski jaki smutny po golu Ben Yeddera,jak Sevilla strzelała z Barcą to jakoś głośniej krzyczał.

20

Niezły ten francuski Tello

9

I dodają,że o sędziach to oni rozmawiać nie lubią.

1

Wiem,każdy powtarza,że nie ma się czym przejmować,rok temu 30% dawali nawet za mówienie o Tabaludze,ale mimo to stres i tak jest ;p

0

To już lepiej doładować kartę miejską za te drobniaki niż takim czymś jeździć....

0

Mi z matmy wychodzi około 68%,dla porównania z trzech próbnych razem uzyskałem 68% :D Dzisiaj też celuję w 95% minimum,jedynie ustny polski mnie przeraża ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?