Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet nie wiem co to jest ;d
0
Wzajemnie,angielski mam w piątek ;p
2
Dzisiaj matura ustna z polskiego,trzymajcie kciuki za 30% :D
10
Po to,że jest lepszy od tej dwójki razem wziętej.
2
Który szlaczek to ten Lee? :D
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTM1NTE4NDgwMDrE21idO7ZgKJOJZUM%3D&kind=MAIN
Za dwójkę klasyfikacja końcowa mundialu ;p
0
Zaraz po Holendrach
0
Z tego co mi wiadomo dodatek mundialowy będzie za darmo dla wszystkich.
1
Może i masz rację,ale stracenie 5 goli z Levante na pewno nie jest spowodowane brakiem Leo,tylko fatalną grą w obronie.
30
Ale powyjaśniał,aż sponsorem kanału chyba zostanę :/
2
Obojętnie jakby zagrał,na pewno dałby więcej niż Suarez wczorajszą padaką. Niestety on,Busi i Yerry Drabina to główni winowajcy wczorajszej porażki.
17
A co Messi by poradził na fatalną grę w obronie? W ofensywie naprawdę wyglądaliśmy dobrze,nawet bez Leo.
8
No nie,znowu mistrzostwo i puchar wygramy :/
0
Który teraz jest w najlepszym momencie swojego sezonu,co nie zmienia faktu,że powinniśmy z nimi wygrać.
0
To przegraliśmy dzisiaj z Las Palmas?
0
Za 18 złotych na steamie teraz,skusiłbyś się gdybyś miał kupić czy nie?
0
Grał ktoś w Mad Maxa? 75% obniżka na Steamie mnie zainteresowała,warto zagrać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Paulinho to raczej 39 meczów w La Liga nie zdążył zagrać
30
"Dembele nawet o złotą piłkę się nie będzie liczył bo gra totalne dno a Mbappe dostanie złota piłka w przeciągu 7lat"
Przecież ten koleś to troll,nie ma co na niego zwracać uwagi.
2
Tak głupi to nawet Neymar nie jest...
0
A to już nie leci od 1 maja?
0
Ile bym dał,żeby tyle dostać. Mnie to czeka w środę ;p
0
Jak to jest z tym Grizim,możemy ogłosić porozumienie z nim już w czerwcu,a klauzulę wpłacić dopiero 1 lipca,gdy spadnie do 100 mln?
2
Mirosławski jaki smutny po golu Ben Yeddera,jak Sevilla strzelała z Barcą to jakoś głośniej krzyczał.
20
Niezły ten francuski Tello
9
I dodają,że o sędziach to oni rozmawiać nie lubią.
1
Wiem,każdy powtarza,że nie ma się czym przejmować,rok temu 30% dawali nawet za mówienie o Tabaludze,ale mimo to stres i tak jest ;p
0
To już lepiej doładować kartę miejską za te drobniaki niż takim czymś jeździć....
0
Mi z matmy wychodzi około 68%,dla porównania z trzech próbnych razem uzyskałem 68% :D Dzisiaj też celuję w 95% minimum,jedynie ustny polski mnie przeraża ;d