1

Dokładnie,ale mama już tego nie funduje. :D

1

Ja pamiętam takie karty piłkarskie z mundialu 2010. Graliśmy z kolegami,tak,że braliśmy dwie karty i pstrykaliśmy,jak obydwie spadły wizerunkiem piłkarza do góry,to ta osoba wygrywała i zabierała karty. Przewaliłem wtedy moje wszystkie karty,ale mama kupiła mi wszystkie możliwe na allegro i potem mogłem szpanować przed ziomkami,ale już nie grałem o nie. :D

0

Sterling co Ty robisz...

0

Zawodnik meczu dzisiaj

1

Fakt,powinniśmy przegrać,nie ważne dobro klubu,byleby Real nie był trzeci.

4

Hahaha,więcej szans dla Denisa,tak,tak!

1

Ciekawe jak ma zagrać jak nie jest powołany.

0

Orange to największy syf jaki może być,wczoraj od 15 do 24 nie miałem internetu i takie coś zdarza się dość często.

3

Peaky Blinders,Dexter

0

W tym momencie Salzburg w półfinale
Już 4:1 :D

0

Ciekawe kiedy Mina rozegrał te 1000 minut

28

Zidane ma tyle umiejętności trenerskich co kurwa włosów,ale i tak im się zawsze udaje.

0

Przez słabą formę Realu,nie przegraliśmy wszystkich 31 spotkań ligowych tego sezonu...

1

Z 15 minut od Mroczy będzie ;p

0

Więcbork,nie wiem czy kojarzysz,z 30 km będzie

0

To wyjątkowo blisko mam,ale już sam libację zacząłem...

2

Jaka miejscowość? Przyjadę w kondukcie załobnym

0

Większość osób...

34

Z tymi ocenami to róbcie co chcecie,ale Mats na 1 nie zasłużył

0

Wciąż nie wierzę co za prezent urodzinowy Barca mi zrobiła..,
Wasze zdrowie...

7

Nigdy tam nie było Ligii Mistrzów

1

Kurs na mistrzostwo Barcy już jakiś czas temu wynosił 1.01,teraz takiej opcji nie ma już wcale.

0

Messi z wolnego

0

Kurde oddałby te wolne Coutinho :/

2

Za kogo ma ten Denis grać? Chyba nie za Coutinho

0

Mi tam te gówniane linki nie działają.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy B?

0

Ja miałem zawsze tak,że jak śnił mi się mecz Barcy,to kolejnego meczu Barca nigdy nie wygrała,ale z Chelsea przyszło przełamanie tej passy. ;d Oby dziś też Cię przeczucie zawiodło,nie żebym życzył przegrania pieniędzy...ale rozumiesz :)

0

Gramy u siebie,brak Busiego i Messiego nie sprawia,że jesteśmy gorszym zespołem od Leganes,nie martw się stary,3 punkty dzisiaj nasze :)

2

Jak dla mnie to nic nie wskazuje na to,żebyśmy mieli dzisiaj przegrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?