Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie,ale mama już tego nie funduje. :D
1
Ja pamiętam takie karty piłkarskie z mundialu 2010. Graliśmy z kolegami,tak,że braliśmy dwie karty i pstrykaliśmy,jak obydwie spadły wizerunkiem piłkarza do góry,to ta osoba wygrywała i zabierała karty. Przewaliłem wtedy moje wszystkie karty,ale mama kupiła mi wszystkie możliwe na allegro i potem mogłem szpanować przed ziomkami,ale już nie grałem o nie. :D
0
Sterling co Ty robisz...
0
Zawodnik meczu dzisiaj
1
Fakt,powinniśmy przegrać,nie ważne dobro klubu,byleby Real nie był trzeci.
4
Hahaha,więcej szans dla Denisa,tak,tak!
1
Ciekawe jak ma zagrać jak nie jest powołany.
0
Orange to największy syf jaki może być,wczoraj od 15 do 24 nie miałem internetu i takie coś zdarza się dość często.
3
Peaky Blinders,Dexter
0
W tym momencie Salzburg w półfinale
Już 4:1 :D
0
Ciekawe kiedy Mina rozegrał te 1000 minut
28
Zidane ma tyle umiejętności trenerskich co kurwa włosów,ale i tak im się zawsze udaje.
0
Przez słabą formę Realu,nie przegraliśmy wszystkich 31 spotkań ligowych tego sezonu...
1
Z 15 minut od Mroczy będzie ;p
0
Więcbork,nie wiem czy kojarzysz,z 30 km będzie
0
To wyjątkowo blisko mam,ale już sam libację zacząłem...
2
Jaka miejscowość? Przyjadę w kondukcie załobnym
0
Większość osób...
34
Z tymi ocenami to róbcie co chcecie,ale Mats na 1 nie zasłużył
0
Wciąż nie wierzę co za prezent urodzinowy Barca mi zrobiła..,
Wasze zdrowie...
7
Nigdy tam nie było Ligii Mistrzów
1
Kurs na mistrzostwo Barcy już jakiś czas temu wynosił 1.01,teraz takiej opcji nie ma już wcale.
0
Messi z wolnego
0
Kurde oddałby te wolne Coutinho :/
2
Za kogo ma ten Denis grać? Chyba nie za Coutinho
0
Mi tam te gówniane linki nie działają.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy B?
0
Ja miałem zawsze tak,że jak śnił mi się mecz Barcy,to kolejnego meczu Barca nigdy nie wygrała,ale z Chelsea przyszło przełamanie tej passy. ;d Oby dziś też Cię przeczucie zawiodło,nie żebym życzył przegrania pieniędzy...ale rozumiesz :)
0
Gramy u siebie,brak Busiego i Messiego nie sprawia,że jesteśmy gorszym zespołem od Leganes,nie martw się stary,3 punkty dzisiaj nasze :)
2
Jak dla mnie to nic nie wskazuje na to,żebyśmy mieli dzisiaj przegrać.