0

Wam też zamiast matury z angielskiego dali test szóstoklasisty? :D
Strasznie łatwa była.

1

Ile Wam wychodzi z matury z matematyki po sprawdzeniu odpowiedzi? Mi ok 68%,a przedtem nie zdałem żadnej próbnej ;d

0

Jak trafię jakiś obraz to leżę,nadzieja w lekturach obowiązkowych,bo tych streszczenia najlepiej zapadły mi w pamięć ;d
Jakiś motyw przemiany bohatera też bym dał radę,ale na takie coś liczyć to nie ma co.

0

No mi się udało bez zagrożeń w tym roku,ale i tak tylko 2 na koniec. U mnie problem będzie jeszcze z ustnym polskim na pewno,

0

Ja w pierwszej chwili i tak liczyłem na kalkulatorze 977,5 * 0,85 żeby sprawdzić czy to czasami nie wychodzi 850 :D ale spokojnie,zrobiłem dobrze ;p

0

Ja w otwartych zrobiłem nierówność,równanie,ciąg,prawdopodobieństwo i graniastosłup. Jestem mega zadowolony,patrząc na to,że z pierwszej próbnej miałem 14%,a z ostatniej 28 ;d

0

Przecież to wypełnia egazamitor!!!oneoneone!

0

19/25 zamknięte z matmy,zdane :D
jednak 20,źle spojrzałem na jedno

9

Emilio Butragueño



– Dla nas rzut karny na Marcelo był oczywisty. Wyobrażam sobie, że kiedy Hernández Hernández zobaczy tę akcję, będzie tego samego zdania. Nie mieliśmy szczęścia w tym aspekcie.



– Czerwona kartka dla Sergiego Roberto? Nie ma tutaj wielkiej dyskusji…



– Bale powinien dostać czerwoną kartkę? Co najwyżej żółtą, ale podkreślam, że nie lubimy rozmawiać o sędziach.



To w końcu rozmawiają o sędziach czy nie?

– Rekord Barcelony? Być może zdołalibyśmy go przerwać, gdyby nie sędzia. Nigdy nie wiadomo. Rzeczywistość jest taka, że stało się to, co się stało. Szkoda. Hernández Hernández widział to w inny sposób.

Jeszcze to na koniec :D

0

Może "Madrid cabron saluda al campeon" :D

0

A co to za debil?

3

Mimo wszystko powinien okazać szacunek temu "dziadkowi", który go bronił,gdy spadła na niego fala krytyki.

4

Ktoś w ogóle słucha tego radia?

1

Nie zauważyłem,trudno ;d

20

Listopad, 2010:

Barcelona pokonuje Almerię 0-8 w ostatnim meczu przed El Clásico.

Gdy dziennikarz spytał Cristiano Ronaldo, co sądzi o tym wyniku, Portugalczyk odpowiedział: "Zobaczymy czy w poniedziałkowym meczu z nami strzelą chociaż połowę tych goli."

Mecz zakończył się wynikiem 5-0.
:D

4

Oglądałem to kilka lat temu na Cartoon Network ;d

0

Ustną mam 16 maja,to akurat zdążę i się wyśpię jeszcze

2

Wiem,że rok temu u mnie w szkole ktoś opowiadał o Tabaludze i dostał 30%.ale to to już chyba przesada ;d

0

Polecacie jakieś filmy,które warto obejrzeć przed maturą ustną z polskiego?
Pianistę i Najlepszy już widziałem

2

"Tekst kultury – to dzieło pisane (np. artykuł, powieść, wiersz), wizualne (np. fotografia, obraz, rycina), audialne (np. utwór muzyczny, piosenka, audycja radiowa), wirtualne (np. gra komputerowa, strona internetowa, hipertekst), czy też audiowizualne (np. film, teledysk, program telewizyjny),"
Według tego jest ;p

0

Patrząc na nazwy użytkowników to gra z Kane'm i Trippierem? ;p

0

Jakie słuchawki komputerowe polecacie? Można dostać coś dobrego do 100 złotych?

0

Zagrał tak świetnie jak Robert "Stodoła" Lewandowski

1

Do maturzystów,które seriale z Netflixa według Was nadają się do odwołania na maturze i na jaki temat?
Dla mnie Breaking Bad jest idealny to motywu przemiany bohatera.

0

Próbuję się zacząć uczyć od dłuższego czasu,ale mam tyle innych rzeczy do roboty...

0

Chyba Jovetic ich wtedy zatopił :)

13

Miało miejsce wielokrotne odtworzenie słynnej scenki "Oddawaj tego buta frajerze"

5

Chciałbym Pique,dla mnie Leo jest za mało charyzmatyczny na kapitana.

0

United pokonał Bayern w finale. Barca była w grupie z tymi zespołami,ale jak można się domyśleć,nie wyszła z niej ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?