17

Derby Londynu,mnie skoki kompletnie nie jarają.

0

Wyjątkowo żałosną symulkę

0

Aduriz,co za żenada

0

I kolejna firmowa interwencja w Płocku ;d

38

Matko boska....w ogóle*

1

Oglądam swój pierwszy mecz Ekstraklasy w życiu i od razu firmowy centrostrzał ;d

2

Rewanżowy,TVP pokazuje środowe mecze

0

Sam Michał Pol by się nie powstydził

2

RAKITOVIIIIIIIIIIIC

2

Cillessen matko boska :O

4

"Rakitovicowi" :d

0

Obiektywnie,nie było karnego

1

Zaza to już dzisiaj wszystkich przekopał?

0

COU TI NHO,ale SU A REZ,co on zrobił

0

Jak ja tego Zazy nie trawię

0

4-1 :D Jazda Szerszenie!

1

Poczytaj sobie jego ostatnie wpisy o Pique. Gość nie wie o co chodzi a się wypowiada.

35

Michał Pol,genialny ekspert,dziś to udowadnia.

4

W dodatku Katalończycy,nasi mniejsi bracia ;p

0

Komentarz usunięty

6

Hahahahahha,El Presidente :D

9

Koniec! Levante sensacyjnie traci punkty,co za wieczór...

0

Asenjo jaki drybling ;p

0

Podrzuci ktoś kalendarz na luty?

0

0

Jak wcześniej wpisałem to pokazało mi,że witryna niedostępna,ale już mam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Twarz Sancheza mówi więcej niż tysiąc słów ;d

0

Ciekawe co Mourinho powie o sędziach

0

Jazda z nimi! ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?