Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ akcja Neresa z Ajaxu!
0
Będzie na kolejne granie chociaż ;p
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzU3NjM1NjUwMDo%2BjT4eE3W5MKIZfCI%3D&kind=MAIN
Pare groszy na start po 2 tygodniach przerwy
0
Podrzuci ktoś zdjęcie z szatni Barcy po meczu?
0
Ależ gol Aspasa z wolnego!
0
Podrzuci ktoś zdjęcie jak Leo celebruje bramkę na 2;0?
0
Madrid,cabron saluda al campeon!
0
ahahahahha,nie wierzę ;d
1
Haha,typowy Loserpool
0
Myślicie,że Betis dziś czysta 1? Ostatnio grają słabo,kiedy się nie przełamać jak u siebie ze słabym Bilbao?
20
Lepiej dać czystą 2,zarobisz i do tego satysfakcja bez utraty kasy :)
0
Wie ktoś gdzie mógłbym obejrzeć serial "Gomorra"? Bo na Netflixie chyba nie ma
0
Do Leo pisałem ;p
0
Podaj tą piłkę człowieku...
1
Warto zabrać się za serial El Chapo? jestem po Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul i szukam czegoś kolejngo.
5
Honorowe trafienie Eriksena ;p
0
Sterling i mamy 4:0 ;d
0
Sterling i 3:0
0
Winks jak Deulofeu ;d
0
Jesus w słupek z karnego i Sterling w kosmos
0
Karny dla City po faulu Vertongena na KDB
5
De Bruyne! 2:0 :)
0
Alli kolejny rzeźnik
0
Kane to teraz na czerwo zasłużył
0
Ale KDB podaje
8
Ale teraz Aguero i Sterling mogli podwyższyć
1
Gundogan i 1:0 dla City :)
0
X2 to znaczy,że będzie remis lub druga drużyna wygra
1
Święcicki,sombrero tego "oszusta" Ci się spodobało?
5
Dobrze,że Busi wstał,tamtemu to się styki ostro przegrzały...