1

Ależ akcja Neresa z Ajaxu!

0

Będzie na kolejne granie chociaż ;p

0

Podrzuci ktoś zdjęcie z szatni Barcy po meczu?

0

Ależ gol Aspasa z wolnego!

0

Podrzuci ktoś zdjęcie jak Leo celebruje bramkę na 2;0?

0

Madrid,cabron saluda al campeon!

0

ahahahahha,nie wierzę ;d

1

Haha,typowy Loserpool

0

Myślicie,że Betis dziś czysta 1? Ostatnio grają słabo,kiedy się nie przełamać jak u siebie ze słabym Bilbao?

20

Lepiej dać czystą 2,zarobisz i do tego satysfakcja bez utraty kasy :)

0

Wie ktoś gdzie mógłbym obejrzeć serial "Gomorra"? Bo na Netflixie chyba nie ma

0

Do Leo pisałem ;p

0

Podaj tą piłkę człowieku...

1

Warto zabrać się za serial El Chapo? jestem po Narcos,Breaking Bad,Better Call Saul i szukam czegoś kolejngo.

5

Honorowe trafienie Eriksena ;p

0

Sterling i mamy 4:0 ;d

0

Sterling i 3:0

0

Winks jak Deulofeu ;d

0

Jesus w słupek z karnego i Sterling w kosmos

0

Karny dla City po faulu Vertongena na KDB

5

De Bruyne! 2:0 :)

0

Alli kolejny rzeźnik

0

Kane to teraz na czerwo zasłużył

0

Ale KDB podaje

8

Ale teraz Aguero i Sterling mogli podwyższyć

1

Gundogan i 1:0 dla City :)

0

X2 to znaczy,że będzie remis lub druga drużyna wygra

1

Święcicki,sombrero tego "oszusta" Ci się spodobało?

5

Dobrze,że Busi wstał,tamtemu to się styki ostro przegrzały...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?