29

31 lat,wysoka pensja,ani jednego meczu w tym sezonie.Naprawdę myślicie,że było na niego tyle chętnych,że to wypożyczenie jest takim złym rozwiązaniem?

0

Gdyby to weszło Bailey'emu :O

3

Wiadomo już kiedy zostaną rozegrane ćwierćfinały?

0

Co ja mam luzować,to nie ja chciałem strzelać sobie w łeb,bo poście Kręcidło ;d

13

Każdy napisał to samo co Ci "hiszpańscy dziennikarze" i jakiś Kręcidło,a Wy przeżywacie jakby klub wydał oficjalne oświadczenie o kontuzji...

0

O której jutro losowanie?

0

Mina będzie najwyższym zawodnikiem w lidze? Nie licząc bramkarzy.

0

Delikatny błąd w wywalczonych faulach,Torreira powinien być na zielono ;p

14

Podpisze :) Podpiszę to gdybyś Ty to robił.

0

Ten Alexisa to rykoszet,Suareza najlepsza ;p

2

Tello zamyka derby Sevilli ;d

0

Ale Betis ciśnie :o

1

Co za derby Sevilli! 2:1 dla Betisu w 21 minucie

0

Musi dobry rozpęd wziąć,żeby przez ocean przejechać ;d

1

Jest w drodze powrotnej z Vigo i miał nadzieję,że w tym czasie nie ogłoszą transferu.

2

Jeszcze będzie prosił,żeby tam wrócić :/

0

Najwyżej postawisz mi browara,zgadamy się ;d

0

Będzie latem :)

2

14,a 7 zostaje dla Griezmanna

3

7 dla Griezmanna,Coutinho z 14

0

Dzięki,chociaż dużo odcinków tam brakuje.

0

Gdzie mogę obejrzeć Grę o Tron?

8

Czy tylko ja będę oglądał Totki-WHU zamiast Realu? ;p

1

Jeszcze Ciebie dorzucimy.

2

Dembele za Denisa,Roberto za Vidala

0

Morata...co tu się dzieje

0

Belleriiiiin! :D

0

On tam grał na wypożyczeniu przez pół roku jako młody chłopak i to wszystko.

3

Wilshere co brama ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?