Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
31 lat,wysoka pensja,ani jednego meczu w tym sezonie.Naprawdę myślicie,że było na niego tyle chętnych,że to wypożyczenie jest takim złym rozwiązaniem?
0
Gdyby to weszło Bailey'emu :O
3
Wiadomo już kiedy zostaną rozegrane ćwierćfinały?
0
Co ja mam luzować,to nie ja chciałem strzelać sobie w łeb,bo poście Kręcidło ;d
13
Każdy napisał to samo co Ci "hiszpańscy dziennikarze" i jakiś Kręcidło,a Wy przeżywacie jakby klub wydał oficjalne oświadczenie o kontuzji...
0
O której jutro losowanie?
0
Mina będzie najwyższym zawodnikiem w lidze? Nie licząc bramkarzy.
0
Delikatny błąd w wywalczonych faulach,Torreira powinien być na zielono ;p
22
https://pbs.twimg.com/media/DS9DHXWX4AElQAr.jpg
14
Podpisze :) Podpiszę to gdybyś Ty to robił.
0
Ten Alexisa to rykoszet,Suareza najlepsza ;p
2
Tello zamyka derby Sevilli ;d
0
Ale Betis ciśnie :o
1
Co za derby Sevilli! 2:1 dla Betisu w 21 minucie
0
Musi dobry rozpęd wziąć,żeby przez ocean przejechać ;d
1
Jest w drodze powrotnej z Vigo i miał nadzieję,że w tym czasie nie ogłoszą transferu.
2
Jeszcze będzie prosił,żeby tam wrócić :/
0
Najwyżej postawisz mi browara,zgadamy się ;d
0
Będzie latem :)
2
14,a 7 zostaje dla Griezmanna
3
7 dla Griezmanna,Coutinho z 14
0
Dzięki,chociaż dużo odcinków tam brakuje.
0
Gdzie mogę obejrzeć Grę o Tron?
8
Czy tylko ja będę oglądał Totki-WHU zamiast Realu? ;p
1
Jeszcze Ciebie dorzucimy.
2
Dembele za Denisa,Roberto za Vidala
0
Morata...co tu się dzieje
0
Belleriiiiin! :D
0
On tam grał na wypożyczeniu przez pół roku jako młody chłopak i to wszystko.
3
Wilshere co brama ;o