Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo występował już w tym sezonie w LM,w barwach Liverpoolu
0
No i pięknie,brawo City :)
0
Ale City gra na czas pięknie ;d
0
Delph sabotażysta...
0
Hahaha,ale wylew United ;d
0
United zamuruje i tyle się "rozkręci"
0
Ale żeś Delph to spier....
0
Silvaaaaaaaaaaaaaaa
0
Wtopa Liverpoolu zawsze cieszy :)
10
Toronto strzela na 2-0 i zostaje tegorocznym zwycięzcą MLS.
0
Munir co za pudło na pustaka...
1
Munir na 2:0
0
Alaves obejmuje prowadzenie po golu Ibai Gomeza
0
Prawy górny róg,"zaloguj się" i tam masz też opcję rejestracji
3
Obojętnie kto na bramce,nie zawodzi
0
wPACOwał ładnie
1
Na eleven extra z reguły trafiają ochłapy,czasem zdarzy się tam mecz La Liga.ale Barcy tam nie widziałem
0
Od 1 lipca jest bez klubu,ale kariery chyba jeszcze nie zawiesił.
0
I pierwsze punkty dla Benevento
1
Ewidentny karny dla Arsenalu teraz
7
Strzelił 2 gole,ale w Hiszpanii to tylko 1 bramka
0
Ramsey co asysta :o
0
I po Arsenalu
4
I koniec dnia dziecka na notatniku
0
Co za żenada,kończ waść,wstydu oszczędź...
0
Alena powinien strzelać :/
1
Nie mam pytań :)
0
Piękna akcja!
0
Pięknie Panowie :)
1
5 grudnia,jest artykuł o tym