0

Bo występował już w tym sezonie w LM,w barwach Liverpoolu

0

No i pięknie,brawo City :)

0

Ale City gra na czas pięknie ;d

0

Delph sabotażysta...

0

Hahaha,ale wylew United ;d

0

United zamuruje i tyle się "rozkręci"

0

Ale żeś Delph to spier....

0

Silvaaaaaaaaaaaaaaa

0

Wtopa Liverpoolu zawsze cieszy :)

10

Toronto strzela na 2-0 i zostaje tegorocznym zwycięzcą MLS.

0

Munir co za pudło na pustaka...

1

Munir na 2:0

0

Alaves obejmuje prowadzenie po golu Ibai Gomeza

0

Prawy górny róg,"zaloguj się" i tam masz też opcję rejestracji

3

Obojętnie kto na bramce,nie zawodzi

0

wPACOwał ładnie

1

Na eleven extra z reguły trafiają ochłapy,czasem zdarzy się tam mecz La Liga.ale Barcy tam nie widziałem

0

Od 1 lipca jest bez klubu,ale kariery chyba jeszcze nie zawiesił.

0

I pierwsze punkty dla Benevento

1

Ewidentny karny dla Arsenalu teraz

7

Strzelił 2 gole,ale w Hiszpanii to tylko 1 bramka

0

Ramsey co asysta :o

0

I po Arsenalu

4

I koniec dnia dziecka na notatniku

0

Co za żenada,kończ waść,wstydu oszczędź...

0

Alena powinien strzelać :/

1

Nie mam pytań :)

0

Piękna akcja!

0

Pięknie Panowie :)

1

5 grudnia,jest artykuł o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?