Drahenfelst
Dołączył/a: sierpień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie dzięki
0
Wiecie kiedy na Eleven jest ten magazyn skrótów z Segundy?
1
A mi się zebrało na wspomnienia,pamięta ktoś jeszcze ten kawałek? ;d
1
Sittard wygra pierwszą połowę,albo cały mecz.
1
Debiut Seedorfa na ławce,liczę na efekt "nowej miotły"
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDQzNTE5MjIwMDo7GusOn8UCfyrICCI%3D&kind=MAIN
jak myślicie?
1
PSG już w meczach z mocniejszym rywalem pokazywało,że ma problemy,porażka z Lyonem,cudem wydarty remis z Marsylią.Z Bayernem wygrali,gdy Ci byli w kryzysie,gubili punkty nawet w lidze,a jak Bayern wrócił do formy,to już porażka.Wniosek taki,że klepią musztardy z Dijon po 8:0,ale z mocniejszym przeciwnikiem zawsze mają problemy.
3
Od dawna mam przeczucie,że Real przejdzie to PSG na spokoju,oby było błędne.
0
A City? Jak dla mnie zjedzą Basel
1
Rober Pier dostał dwie żółte kartki i dalej jest na boisku? :D
0
A co Alba i Suarez dziś zrobili? Chyba tyle samo ;d
54
Byli najlepsi na boisku dzisiaj
0
Ale derby Valencii,dwie bramki w minutę :D
2
Przynajmniej odpoczną i może zaprezentują się lepiej w akcji :)
0
Też macie taki cichy komentarz derbów Valencii?
5
Wyszło granie co 3 dni od początku roku,brak pomysłu,zmęczenie.Chłopaki tydzień odpoczną i wracamy na zwycięską ścieżkę. :)
Co do Dembele to gdyby po jego dośrodkowaniu w końcówce,Suarez zdobył gola to wszyscy by się spuszczali nad nim,a tak ktoś go tu nazwał "francuskim Tello",brak słów...
0
A jednak,bo już myślałem,że będzie jakiś mecz Barcy przed/podczas/po którym nie narzekasz
0
Te gwizdy to wcale nie były na sędziego...
19
Jak co mecz,ten sam płacz w przerwie...
0
Jak to nie wpadło :o Remis to minimum na co Girona dzisiaj zasłużyła,wielka szkoda...
1
2 razy w ciągu minuty Rico ratuje Sevillę,szkoda Girony
Karny dla Girony..broni Rico,ale Girona marnuje :/
1
Wyrównany,na dużej intensywności,przed chwilą Portu podał ciut za mocno i zabrakło paru centymetrów,żeby Olunga stanął sam na sam z Rico.
No i nieodgwizdany karny dla Girony,ew wolny kilka centymetrów przed polem karnym.
0
Ale fatalny arbiter w meczu Sevilla-Girona,co chwilę same błędy
0
Ostatnimi występami udowodnił,że nie warto go powoływać.
4
Ruszyła maszyna,już nikt nie zatrzyma,kto wejdzie pod koła,ten uciec nie zdoła :D
9
Grizi w 40 sekundzie na 1:0 :D
To w sumie można wyłączyć,więcej nie strzelą ;p
0
Totki to już z 3:0 powinni prowadzić
0
Son będzie musiał odkupić meczówkę...gdzie to poleciało
0
Ale teraz Kane huknął
0
Totki 1/1,5+ :D