0

Wielkie dzięki

0

Wiecie kiedy na Eleven jest ten magazyn skrótów z Segundy?

1

A mi się zebrało na wspomnienia,pamięta ktoś jeszcze ten kawałek? ;d

1

Sittard wygra pierwszą połowę,albo cały mecz.

1

Debiut Seedorfa na ławce,liczę na efekt "nowej miotły"

1

PSG już w meczach z mocniejszym rywalem pokazywało,że ma problemy,porażka z Lyonem,cudem wydarty remis z Marsylią.Z Bayernem wygrali,gdy Ci byli w kryzysie,gubili punkty nawet w lidze,a jak Bayern wrócił do formy,to już porażka.Wniosek taki,że klepią musztardy z Dijon po 8:0,ale z mocniejszym przeciwnikiem zawsze mają problemy.

3

Od dawna mam przeczucie,że Real przejdzie to PSG na spokoju,oby było błędne.

0

A City? Jak dla mnie zjedzą Basel

1

Rober Pier dostał dwie żółte kartki i dalej jest na boisku? :D

0

A co Alba i Suarez dziś zrobili? Chyba tyle samo ;d

54

Byli najlepsi na boisku dzisiaj

0

Ale derby Valencii,dwie bramki w minutę :D

2

Przynajmniej odpoczną i może zaprezentują się lepiej w akcji :)

0

Też macie taki cichy komentarz derbów Valencii?

5

Wyszło granie co 3 dni od początku roku,brak pomysłu,zmęczenie.Chłopaki tydzień odpoczną i wracamy na zwycięską ścieżkę. :)
Co do Dembele to gdyby po jego dośrodkowaniu w końcówce,Suarez zdobył gola to wszyscy by się spuszczali nad nim,a tak ktoś go tu nazwał "francuskim Tello",brak słów...

0

A jednak,bo już myślałem,że będzie jakiś mecz Barcy przed/podczas/po którym nie narzekasz

0

Te gwizdy to wcale nie były na sędziego...

19

Jak co mecz,ten sam płacz w przerwie...

0

Jak to nie wpadło :o Remis to minimum na co Girona dzisiaj zasłużyła,wielka szkoda...

1

2 razy w ciągu minuty Rico ratuje Sevillę,szkoda Girony
Karny dla Girony..broni Rico,ale Girona marnuje :/

1

Wyrównany,na dużej intensywności,przed chwilą Portu podał ciut za mocno i zabrakło paru centymetrów,żeby Olunga stanął sam na sam z Rico.
No i nieodgwizdany karny dla Girony,ew wolny kilka centymetrów przed polem karnym.

0

Ale fatalny arbiter w meczu Sevilla-Girona,co chwilę same błędy

0

Ostatnimi występami udowodnił,że nie warto go powoływać.

4

Ruszyła maszyna,już nikt nie zatrzyma,kto wejdzie pod koła,ten uciec nie zdoła :D

9

Grizi w 40 sekundzie na 1:0 :D

To w sumie można wyłączyć,więcej nie strzelą ;p

0

Totki to już z 3:0 powinni prowadzić

0

Son będzie musiał odkupić meczówkę...gdzie to poleciało

0

Ale teraz Kane huknął

0

Totki 1/1,5+ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?