0

@Adriann64 Dobra to dajmy na to przykładowo Arsenal wygrywa LE i dzięki temu jest 32 drużyna w LM bo wygrała LE. Ale wygrała Chelsea, która i tak ma zapewniony awans do LM dzięki lidze. Czyli jeśli zwycięzca LE zapewnił sobie start w LM dzięki lidze to poprostu do Ligi mistrzów dochodzi dodatkowy zwycięzca z eleminacji? Możliwe że źle skonstruowalem pytanie ale myślę, że powinniście wiedzieć o co chodzi 

1

Tak tylko z ciekawości spytam gdyby Arsenal wygrał to kto by stracił miejsce w lidze mistrzów? 

0

@BarcaInfo to nieźle z tym najgorszym momentem skoro ma za sobą porażkę w finale mundialu

0

Mała liczba pomocników

0

Też jestem zwolennikiem tego transferu

0

No ale, że dwa angielskie kluby w finale w porównaniu do poprzednich lat to w życiu bym nie pomyślał

0

Kurde dałem Vive +8,5 i przegrali 9 no jaki pech :)

1

Wyrównane, nudne 20 minut

0

Ma ktoś stream do ligi+ albo canal+ bo coś mój się zawiesił :(

0

No widzisz a ja od bardzo dawna z nudów włączyłem sobie drugą połówkę Pogoni z Lechią i akurat padło siedem bramek :)

0

Gdzie, to dla brata kupię

0

0:1.... Ile było w pierwszym meczu?

0

Jest gdzieś stream do fame MMA?

0

Okej ale co ten Rafinha dostanie minuty znając życie coś tam pokaże bo grać potrafi i znowu się polamie

1

Beres Bednarek Kamiński Gumny oraz Żukowski :)

0

Dodałbym jeszcze wygraną w Lidze Mistrzów :) Dzięki!

1

A może to jest dobry troll?

0

Czemu ma nam się tym bardziej udać? :)

0

Mój ziomek miał jakieś plamy czerwone na głowie i nie dostał A

0

Wiem wiem dziękuję :)

0

Jest jakaś możliwość że na jakimś kanale będzie Klasyk w godzinach 3-4-5 rano? Albo cały mecz nie chcę wchodzić później na la ramble żeby zobaczyć wynik meczu

0

Jest może na jakimś zagranicznym kanale retransmija El Clasico w godzinach 3-4-5?

0

Jakiś stream do skoków ktoś coś?

1

0

Może ktoś pomoże

0

Co nauczyciel zabiera uczniowi podczas lekcji na literkę s, sprawdzian już mam

0

Z czystym sumieniem polecam 2x45

0

Witam korzystal ktos z azimo zeby wyslac pieniadze z Anglii do Polski?

0

Moze mi ktos wytlumaczyc czemu nie moge zobaczyc bramek na tt stacji Eleven? Zapowiedzi normalnie chodzą...

0

Ma ktoś skrot klasyku z komentarzem stacji Eleven, na twiterze nie chce mi odpalic :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?