Dzejkobwow
Dołączył/a: grudzień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adriann64 Dobra to dajmy na to przykładowo Arsenal wygrywa LE i dzięki temu jest 32 drużyna w LM bo wygrała LE. Ale wygrała Chelsea, która i tak ma zapewniony awans do LM dzięki lidze. Czyli jeśli zwycięzca LE zapewnił sobie start w LM dzięki lidze to poprostu do Ligi mistrzów dochodzi dodatkowy zwycięzca z eleminacji? Możliwe że źle skonstruowalem pytanie ale myślę, że powinniście wiedzieć o co chodzi
1
Tak tylko z ciekawości spytam gdyby Arsenal wygrał to kto by stracił miejsce w lidze mistrzów?
0
@BarcaInfo to nieźle z tym najgorszym momentem skoro ma za sobą porażkę w finale mundialu
0
Mała liczba pomocników
0
Też jestem zwolennikiem tego transferu
0
No ale, że dwa angielskie kluby w finale w porównaniu do poprzednich lat to w życiu bym nie pomyślał
0
Kurde dałem Vive +8,5 i przegrali 9 no jaki pech :)
1
Wyrównane, nudne 20 minut
0
Ma ktoś stream do ligi+ albo canal+ bo coś mój się zawiesił :(
0
No widzisz a ja od bardzo dawna z nudów włączyłem sobie drugą połówkę Pogoni z Lechią i akurat padło siedem bramek :)
0
Gdzie, to dla brata kupię
0
0:1.... Ile było w pierwszym meczu?
0
Jest gdzieś stream do fame MMA?
0
Okej ale co ten Rafinha dostanie minuty znając życie coś tam pokaże bo grać potrafi i znowu się polamie
1
Beres Bednarek Kamiński Gumny oraz Żukowski :)
0
Dodałbym jeszcze wygraną w Lidze Mistrzów :) Dzięki!
1
A może to jest dobry troll?
0
Czemu ma nam się tym bardziej udać? :)
0
Mój ziomek miał jakieś plamy czerwone na głowie i nie dostał A
0
Wiem wiem dziękuję :)
0
Jest jakaś możliwość że na jakimś kanale będzie Klasyk w godzinach 3-4-5 rano? Albo cały mecz nie chcę wchodzić później na la ramble żeby zobaczyć wynik meczu
0
Jest może na jakimś zagranicznym kanale retransmija El Clasico w godzinach 3-4-5?
0
Jakiś stream do skoków ktoś coś?
1
https://teeantique.com/1619f?pid=5&cid=169&sid=front
Fejk? Podoba mi się
0
Może ktoś pomoże
0
Co nauczyciel zabiera uczniowi podczas lekcji na literkę s, sprawdzian już mam
0
Z czystym sumieniem polecam 2x45
0
Witam korzystal ktos z azimo zeby wyslac pieniadze z Anglii do Polski?
0
Moze mi ktos wytlumaczyc czemu nie moge zobaczyc bramek na tt stacji Eleven? Zapowiedzi normalnie chodzą...
0
Ma ktoś skrot klasyku z komentarzem stacji Eleven, na twiterze nie chce mi odpalic :/