Dzejkobwow
Dołączył/a: grudzień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda człowieka, oni myślą, że pomagają a tak naprawde niszczą człowiekowi życie
0
tak uzylem kodu
0
nic nie naliczy?
0
-
Historia transakcji
Wyświetl ostatnie transakcje.
DateTypeDescriptionPayment TypeAmount
maj 9, 2018ChargePÓŁROCZNY
maj 9, 2018 - lis 9, 2018 89,90zł
maj 9, 2018CreditPromotion:201700421_100%_Off_6Months_Samsung(9FMVFBVEYKHY)
maj 9, 2018 - lis 9, 2018 -89,90zł
napisalem kod, to znaczy ze mam eleven na pol roku? Czy musze anulowac w ciagu 10 dni?
1
Dla mnie przyjemnie oglądało się James'a :)
0
No Domen fajnie dziś latał ;)
0
http://putlockers.plus/watch/bdreXDGN-messi.html ma ktos moze ten film z napisami polskimi? :)
0
czemu w fortunie wysylaja mnie do callcenter@efortuna.pl , nie moge zagrac kuponu wiem, że gdzies juz dzisiaj ten temat był wałkowany
up chodzi o limity juz nie wazne
0
Zgadza sie, chyba żaden poważny człowiek nie wierzy w smarowanie Pereza tyle tylko, że z drugiej strony żadna drużyna w jednym sezonie nie miała tak banalnej drabinki w drodze do finału. 15/16 Roma, Wolfsburg a w półfinale trafili na "City" gdzie może nazwa drużyny wzbudza jakiś podziw ale drużyna z Anglii to był jakiś dramat, wszyscy sie dziwili jakim cudem z taką grą można uzyskać półfinał Ligi Mistrzów.
0
Co to był za film po studiu na c+ francuski ale krotki ku pamięci kogoś opowiadajacy jak trojka policjantów agresywnie sie zachowywała wokół młodzieży
1
Gomes :)
0
Carvajal nie zagra :)
0
dzieki ale ten mi coś tnie... :/
0
ma ktoś stream na futsal Polaków?
3
ma ktoś stream na futsal ?
0
Witam mam pytanie odnośnie aplikacji w telefonie. Zainstalowałem Messenger'a dla kolegi na telefon który ma Windowsa ale wgl nie ma wideo rozmów a to jest dla niego najważniejsze żeby się widzieć z żoną? Można coś zaradzić? A może skype?
0
Do francuskiej nie pasował? W PSG może i nie ale w Reims grał bardzo dobrze :)
0
dobre :) w swojej sytuacji juz bym kupon wyrzucil a tu anulowano :)
0
Witam mam pytanie, oglądałem mecz piłki recznej Wisły i dałem na Rhein-Neckar -4 i wygrali tylko 4 choć powinni wyzej wygrac, dlatego sie zdolowalem wchodze na buka patrze a tu anulowano ktoś wie o co chodzi?
Rhein-Neckar Löwen - Wisla Plock
Zwycięzca handicap : Rhein-Neckar Löwen -4 (Kurs: ---)
0
gdzie multiliga? na now?
0
jak myślicie Barca B ma szanse wygrać dzisiaj z Teneryfą?
0
spoko, rozumiem :)
0
Pozdrawiam! :)
14
Z reką na sercu nie oglądam ligi niemieckiej, choć uważam, że to dobra liga, ale jak można nazwać wicemistrza Niemiec przereklamowaną drużyną, która wyprzedziła m.in Borussie
0
Ma ktoś może jakiś link do Microsoft Office kiedyś były torrenty i było bez problemu a teraz nic nie moge znalezc :(
1
Bale gdy gra jest bardzo dobry, ale przeważnie nie gra przez kontuzje, nie rozumiem tego wpisu. Dembele jak bedzie grał minimum na poziomie Bale'a i nie bedzie łapał kontuzji to bedzie bardzo dobrze. Wystarczy obejrzeć kilka meczów Realu czy popatrzeć na jego statystyki
0
Witam, napisze mi ktoś tytuły jakiś fajnych filmów dokumentalnych o tematyce piłki nożnej, coś w odcinkach jak jest też może być, może dzieki temu dowiem sie o jakims filmie którego nie oglądałem :)
0
Stadiony świata według Érica Cantony czy wiecie może czy są również odcinki w internecie?
10
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
15
napewno nie w hiszpańskiej :)