4

Szkoda człowieka, oni myślą, że pomagają a tak naprawde niszczą człowiekowi życie

0

tak uzylem kodu

0

nic nie naliczy?

0

-
Historia transakcji
Wyświetl ostatnie transakcje.
DateTypeDescriptionPayment TypeAmount
maj 9, 2018ChargePÓŁROCZNY
maj 9, 2018 - lis 9, 2018 89,90zł
maj 9, 2018CreditPromotion:201700421_100%_Off_6Months_Samsung(9FMVFBVEYKHY)
maj 9, 2018 - lis 9, 2018 -89,90zł

napisalem kod, to znaczy ze mam eleven na pol roku? Czy musze anulowac w ciagu 10 dni?

1

Dla mnie przyjemnie oglądało się James'a :)

0

No Domen fajnie dziś latał ;)

0

http://putlockers.plus/watch/bdreXDGN-messi.html ma ktos moze ten film z napisami polskimi? :)

0

czemu w fortunie wysylaja mnie do callcenter@efortuna.pl , nie moge zagrac kuponu wiem, że gdzies juz dzisiaj ten temat był wałkowany

up chodzi o limity juz nie wazne

0

Zgadza sie, chyba żaden poważny człowiek nie wierzy w smarowanie Pereza tyle tylko, że z drugiej strony żadna drużyna w jednym sezonie nie miała tak banalnej drabinki w drodze do finału. 15/16 Roma, Wolfsburg a w półfinale trafili na "City" gdzie może nazwa drużyny wzbudza jakiś podziw ale drużyna z Anglii to był jakiś dramat, wszyscy sie dziwili jakim cudem z taką grą można uzyskać półfinał Ligi Mistrzów.

0

Co to był za film po studiu na c+ francuski ale krotki ku pamięci kogoś opowiadajacy jak trojka policjantów agresywnie sie zachowywała wokół młodzieży

1

Gomes :)

0

Carvajal nie zagra :)

0

dzieki ale ten mi coś tnie... :/

0

ma ktoś stream na futsal Polaków?

3

ma ktoś stream na futsal ?

0

Witam mam pytanie odnośnie aplikacji w telefonie. Zainstalowałem Messenger'a dla kolegi na telefon który ma Windowsa ale wgl nie ma wideo rozmów a to jest dla niego najważniejsze żeby się widzieć z żoną? Można coś zaradzić? A może skype?

0

Do francuskiej nie pasował? W PSG może i nie ale w Reims grał bardzo dobrze :)

0

dobre :) w swojej sytuacji juz bym kupon wyrzucil a tu anulowano :)

0

Witam mam pytanie, oglądałem mecz piłki recznej Wisły i dałem na Rhein-Neckar -4 i wygrali tylko 4 choć powinni wyzej wygrac, dlatego sie zdolowalem wchodze na buka patrze a tu anulowano ktoś wie o co chodzi?
Rhein-Neckar Löwen - Wisla Plock
Zwycięzca handicap : Rhein-Neckar Löwen -4 (Kurs: ---)

0

gdzie multiliga? na now?

0

jak myślicie Barca B ma szanse wygrać dzisiaj z Teneryfą?

0

spoko, rozumiem :)

0

Pozdrawiam! :)

14

Z reką na sercu nie oglądam ligi niemieckiej, choć uważam, że to dobra liga, ale jak można nazwać wicemistrza Niemiec przereklamowaną drużyną, która wyprzedziła m.in Borussie

0

Ma ktoś może jakiś link do Microsoft Office kiedyś były torrenty i było bez problemu a teraz nic nie moge znalezc :(

1

Bale gdy gra jest bardzo dobry, ale przeważnie nie gra przez kontuzje, nie rozumiem tego wpisu. Dembele jak bedzie grał minimum na poziomie Bale'a i nie bedzie łapał kontuzji to bedzie bardzo dobrze. Wystarczy obejrzeć kilka meczów Realu czy popatrzeć na jego statystyki

0

Witam, napisze mi ktoś tytuły jakiś fajnych filmów dokumentalnych o tematyce piłki nożnej, coś w odcinkach jak jest też może być, może dzieki temu dowiem sie o jakims filmie którego nie oglądałem :)

0

Stadiony świata według Érica Cantony czy wiecie może czy są również odcinki w internecie?

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

15

napewno nie w hiszpańskiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?