Dzejkobwow
Dołączył/a: grudzień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ma ktos link do canal+ do skrotow??
0
link do canal + ???
0
Macie może jakiś link do c+ skroty obejrzec? ps moze byc aliez bardzo dobrze chodzi
0
już wiadomo czy City zagra mecz jutro bo mam w kuponie ;v
0
Co się stało w meczu City i kiedy będzie mecz rozegrany?
0
Top3 CR7 Messi Suarez koniec tematu kolejność losowa
0
Dobrze mówią, taka prawda ;)
4
Za trzeciego, nie myśl sercem tylko głową a za poprzedni sezon to te TOP3 bardziej należy się Suarezowi
0
Quaresma mógłby wejść
0
Polsat zwykły 7
0
Mogę obejrzeć mecz na zagranicznym kanale nc+
0
Dla niektórych ta porażka dobrze zrobi, wiecie, że Busquets to najlepszy DP a Neymar to TOP każdemu może wyjść słabszy mmec ludzie szybko zapominają ile dali wcześniej pozdrowienia dla prawdziwych! ;)
44
Za silny skład. Moim zdaniem Masip Vidal Bartra Vermaelen Douglas Samper Turan Rafinha Munir Sandro Captoum
0
To faktycznie Chile osłabione
0
A kogo z Chile brakuje w tym meczu?
1
Gdyby Simeone już w 2014 objął Albicelestes to myślę, że mś by zdobyli, też marzę o tym ;) a miał propozycje czy sam może wyrażał chęć bo nigdy jakoś o tym nie czytałem, jakiś link? ;)
0
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam ;)
0
Co za asysta LIO bo nie miałem jak pierwszej połówki obejrzeć? ;)
0
Gdyby było po 1:0 i w drugiej 1:0 to by weszło
0
a tu nie chodzi o strzelców z najlepszych lig? Bo szkocka do nich nie należy.
0
mecz eleven czy eleven sport bo ogladam jakis tenis
0
A mnie on nie zaskakuje, spodziewałem się dobrej gry z jego strony ;)
0
Brawo Roberto!
0
I dziękuję, nie wiedziałem o tym i napewno przyda się na przyszłość.
0
Widzisz każdy ma swoje zdanie, dla mnie najlepszym bramkarzem na świecie jest Neuer i coś mi jeszcze podpowiada, że gdyby niemiecki bramkarz bronił w 2015 w naszym klubie to liczba pucharów byłaby taka sama. Co do bramkarzy to akurat w top3 bramkarzy umiejętności są zbliżone. Ale brak Busiego to już nie porozumienie ale to chyba wszystko przez jego pozycję.
1
Nie chcę być upierdliwy ale piszę się rzeczy, oczy bolą.