Dzejkobwow
Dołączył/a: grudzień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak wy ale mi oprócz Neymara na boisku bedzie mi brakować go w fifie bo w grze strasznie ciezko go zatrzymać :)
1
RIP
0
to za funta już mniej niż za euro???
0
chyba ze pobierze wtyczke o nazwie "hola" i bedzie smialo mogl ogladać przez internet, miałem taki sam problem i "la ramblowicze" mi pomogli :)
0
Moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w lidze światowej bo dawno nie ogarniałem tematu, czemu Polska jest w takiej mocnej dywizji (czy moze grupie) a inne grupy sa o druzynach slabszych, ile druzyn moze awansować a ktore miejsce gra o baraz z gory dziekuje :)
0
Ma ktoś namiary gdzie najlepiej kupić telewizory, chodzi mi o te najtansze i wieksze, jak i mniejsze ale troche lepsze (chciałbym poprostu obadać różne) moze macie namiary na jakąś wielka promocje?
2
Ma ktoś link do multiligi?
0
Ma ktoś link do multiligi błagam!!
0
multiliga masz coś?
19
Przecież ten finał pucharu Polski to jest dramat.
0
priv...........................................
1
a dla mnie Iniesta za dużo odpoczywał, niech pogra, fajnie sie go ogląda ;)
0
Spoko, nie ma problemu ;)
0
A Neymar? Czy on w środku????
0
Ma ktoś jakiś stream do c+sport??? edit mam
0
Strasznie denerwuje mnie prowadzący komentator, normalnie bym o tym nie pisał ale to przecież nc+
0
Przy każdym kontakcie z piłką ;)
0
Boczni jako wahadlowi, grają 3 srodkowymi obrońcami i dwoma bocznymi, wysunietymi obrońcami.
3
Miał większy dystans
0
Z innej beczki macie może czy jest wgl strona z magazynami typu serie a liga plus i inne bo nigdy w telewizji nie mogę na nie trafić a w nocy nie mam sil
0
Jestem w Niemczech zamowilem playera i niedziala z powodu tego ze jestem za granica da sie to jakoś zdjąć pomocy zaraz mecz!!!!!!!!
0
Skoki i mecz ;/ wybieram mecz ale, że wypadło akurat na konkurs w polskiej Wiśle ;/
1
Spróbuj weeb tv tvp2
0
Cześć mam pytanie chciałbym obejrzeć dziś mecz w ręczna na sport TVP pl ale jestem w Niemczech i wyskakuje że nie mogę obejrzeć w tym kraju. Czy można to jakoś ominąć? Instalując coś czy jak..
0
Link aliez? Bo mam bez glosu
0
Podesle ktos link aliez tu albo priv bo ja mam bez glosu
0
Ej macie glos na aliez?
0
Stream tvn7 na komórkę ma ktoś???
0
Ma ktoś stream tvn7 na galaxy s6?? Pomocy
1
Ma ktoś może stream skrótów