0

Nie wiem jak wy ale mi oprócz Neymara na boisku bedzie mi brakować go w fifie bo w grze strasznie ciezko go zatrzymać :)

1

RIP

0

to za funta już mniej niż za euro???

0

chyba ze pobierze wtyczke o nazwie "hola" i bedzie smialo mogl ogladać przez internet, miałem taki sam problem i "la ramblowicze" mi pomogli :)

0

Moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w lidze światowej bo dawno nie ogarniałem tematu, czemu Polska jest w takiej mocnej dywizji (czy moze grupie) a inne grupy sa o druzynach slabszych, ile druzyn moze awansować a ktore miejsce gra o baraz z gory dziekuje :)

0

Ma ktoś namiary gdzie najlepiej kupić telewizory, chodzi mi o te najtansze i wieksze, jak i mniejsze ale troche lepsze (chciałbym poprostu obadać różne) moze macie namiary na jakąś wielka promocje?

2

Ma ktoś link do multiligi?

0

Ma ktoś link do multiligi błagam!!

0

multiliga masz coś?

19

Przecież ten finał pucharu Polski to jest dramat.

0

priv...........................................

1

a dla mnie Iniesta za dużo odpoczywał, niech pogra, fajnie sie go ogląda ;)

0

Spoko, nie ma problemu ;)

0

A Neymar? Czy on w środku????

0

Ma ktoś jakiś stream do c+sport??? edit mam

0

Strasznie denerwuje mnie prowadzący komentator, normalnie bym o tym nie pisał ale to przecież nc+

0

Przy każdym kontakcie z piłką ;)

0

Boczni jako wahadlowi, grają 3 srodkowymi obrońcami i dwoma bocznymi, wysunietymi obrońcami.

3

Miał większy dystans

0

Z innej beczki macie może czy jest wgl strona z magazynami typu serie a liga plus i inne bo nigdy w telewizji nie mogę na nie trafić a w nocy nie mam sil

0

Jestem w Niemczech zamowilem playera i niedziala z powodu tego ze jestem za granica da sie to jakoś zdjąć pomocy zaraz mecz!!!!!!!!

0

Skoki i mecz ;/ wybieram mecz ale, że wypadło akurat na konkurs w polskiej Wiśle ;/

1

Spróbuj weeb tv tvp2

0

Cześć mam pytanie chciałbym obejrzeć dziś mecz w ręczna na sport TVP pl ale jestem w Niemczech i wyskakuje że nie mogę obejrzeć w tym kraju. Czy można to jakoś ominąć? Instalując coś czy jak..

0

Link aliez? Bo mam bez glosu

0

Podesle ktos link aliez tu albo priv bo ja mam bez glosu

0

Ej macie glos na aliez?

0

Stream tvn7 na komórkę ma ktoś???

0

Ma ktoś stream tvn7 na galaxy s6?? Pomocy

1

Ma ktoś może stream skrótów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?