Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szkoda że Janusze już myślą o Półfinale :>
3
undecima!!!11 Typowy bordowy prowokator!11 :/
0
"dokładnie pisze że drugie miejsce w grupie E gra ze zwycięzca grupy F czyli w 1/8 gra najprawdopodobniej z Niemcami " - Skąd tam się Niemcy wzięły?
1
Sam sobie przeczysz
3
Fakt, ale równie dobrze, nie powinno być karnego
3
Po naszej stronie jest teraz Chorwacja :D
0
Dziś :) 03:00
0
Mnie przeraża takie coś...
3
Takie tam 11 lat :)
http://i.imgur.com/r80vfH5.jpg
2
Mascherano aż włosy urosną ;D
24
Tylko że Ronaldo wykonał dużo więcej karnych :D
0
Bo do MŚ 2014 mieliśmy Ukraine ;p
7
W eliminacjach nie graliśmy z Ukrainą XD
3
Zdjęcie dnia?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=153887538357857&substory_index=0&id=121674378245840
40
Ehh, ziomek :p.
82
Trzeba przyznać, ten turniej nie należy do gwiazd.
Messi, Ronaldo, Neymar, Robben i Benzema nie istnieją..
0
To jest z perspektywy Ronaldo.. On myśli że tak to wygląda
0
Jeszcze przed przemianą w gwiazdkę :p
2
Kiedy On był dobry na EURO/MS? XD
3
Gdybym powiedział co sądzę o ciągłym śmianiu się z CR, poszedłbym do więzienia.
6
Rumuni mieli już dwa :)
3
tak
19
:D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13423862_548000088722178_8591746493322783030_n.jpg?oh=232cf99d719836d3e0067b1f97231b82&oe=57D34DAE
3
kartki :p
0
Pamiętam jak się oglądało Barcelona-Wisła w 2008, też było podobne opóźnienie :D
0
To co wczoraj się działo na jego Facebook'u, to było totalne bydło. Wstyd za takich ludzi ;>
1
Ooo, gratulacje! Nasze wczorajsze rady poskutkowały :)
0
O kurde, brawo! :D
1
Na spokojnie, bez spiny i na pewno zdasz ;)
3