1

szkoda że Janusze już myślą o Półfinale :>

3

undecima!!!11 Typowy bordowy prowokator!11 :/

0

"dokładnie pisze że drugie miejsce w grupie E gra ze zwycięzca grupy F czyli w 1/8 gra najprawdopodobniej z Niemcami " - Skąd tam się Niemcy wzięły?

1

Sam sobie przeczysz

3

Fakt, ale równie dobrze, nie powinno być karnego

3

Po naszej stronie jest teraz Chorwacja :D

0

Dziś :) 03:00

0

Mnie przeraża takie coś...

3

Takie tam 11 lat :)

http://i.imgur.com/r80vfH5.jpg

2

Mascherano aż włosy urosną ;D

24

Tylko że Ronaldo wykonał dużo więcej karnych :D

0

Bo do MŚ 2014 mieliśmy Ukraine ;p

7

W eliminacjach nie graliśmy z Ukrainą XD

40

Ehh, ziomek :p.

82

Trzeba przyznać, ten turniej nie należy do gwiazd.
Messi, Ronaldo, Neymar, Robben i Benzema nie istnieją..

0

To jest z perspektywy Ronaldo.. On myśli że tak to wygląda

0

Jeszcze przed przemianą w gwiazdkę :p

2

Kiedy On był dobry na EURO/MS? XD

3

Gdybym powiedział co sądzę o ciągłym śmianiu się z CR, poszedłbym do więzienia.

6

Rumuni mieli już dwa :)

3

tak

3

kartki :p

0

Pamiętam jak się oglądało Barcelona-Wisła w 2008, też było podobne opóźnienie :D

0

To co wczoraj się działo na jego Facebook'u, to było totalne bydło. Wstyd za takich ludzi ;>

1

Ooo, gratulacje! Nasze wczorajsze rady poskutkowały :)

0

O kurde, brawo! :D

1

Na spokojnie, bez spiny i na pewno zdasz ;)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?