0

Jaki chcesz sobie kupić? :D

0

no, napewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Tak czy siak zostanie

0

Piękne! ;)

0

2:1 dla nas :D Tym samym Barca jako pierwsza w historii obroniła Ligę Mistrzów! :D

0

Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość :>

0

Mi się wydaje że to będzie trwać kilka odcinków, a później wszystko wróci do normy. W Miejscu, w którym jest Barry wszyscy są 16 lat młodsi, więc kto prócz Flasha będzie odgrywać główne role? :D 11to letnia Iris? :D

0

I jak wrażenia? :)

1

Są tu jacyś fani serialu THE FLASH? :D

0

No, za eurogąbki

0

Oglądałem z 10 razy :D

0

Chelsea, CSKA i Basel ;)

4

Zwłaszcza że Real miał grupę z Zenitem, Bayerem L, i RB Salzburg :>

6

Dudek zaprezentuje nieskazitelny obiektywizm

80

Właśnie w FM mam finał ligi mistrzów z Realem Madryt :>

Faza Pucharowa Barcelony:
-ManCity
-Arsenal
-PSG

Faza Pucharowa Realu:
-Łudogerec
-Dynamo Kijów
-Napoli

- Czyli nic nowego XD

0

Mam nadzieje że nie tym razem : )

0

Pokazał na palcach ile razy pojawi się na boisku w następnym sezonie

0

Faktycznie XD nawet nie zwróciłem uwagi :D

2

a tutaj oficjalna piosenka Reprezentacji Polski! :D

5

Co jeden, to lepszy XD

20

Bądźmy poważni.. są rzeczy ważne i ważniejsze ;)

Wiadomo że wypad na mecz :D

142

"PILNE!!!!!!!!!!!
Mój znajomy ma dwa bilety na mecz POLSKA - NIEMCY na EURO 2016!!! Zupełnie zapomniał,że w ten sam dzień bierze ślub!!
W związku z powyższym,czy ktoś nie chce kupić garnituru w rozmiarze 54?"

Kradzione z fejsbuków

0

e taaam ;) Gorzej jakby padały pytania typowo intymne :v

1

w opisie było :D

5

Dlaczego nie?

Mati95- nie czekaj, podbijaj śmiało! ;)

0

Jeszcze jedna poprawka XD to jest Douglas Costa :v

1

Ja mam fcbarca.com jako stronę startową :> Facebooka ograniczyłem do messengera w tel :D

0

W tych czasach była MAFIA, pewnie GTA nie pójdzie w tym kierunku ;> Ja chciałbym np Londyn ;>

1

I użyli licencji przed wykupieniem :D Fejk, ale fajnie zrobionych :>
btw, nie wiadomo w jakim mieście będzie działa się cała akcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?