Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki chcesz sobie kupić? :D
0
no, napewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Tak czy siak zostanie
0
Piękne! ;)
0
2:1 dla nas :D Tym samym Barca jako pierwsza w historii obroniła Ligę Mistrzów! :D
0
Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość :>
0
Mi się wydaje że to będzie trwać kilka odcinków, a później wszystko wróci do normy. W Miejscu, w którym jest Barry wszyscy są 16 lat młodsi, więc kto prócz Flasha będzie odgrywać główne role? :D 11to letnia Iris? :D
0
I jak wrażenia? :)
1
Są tu jacyś fani serialu THE FLASH? :D
0
No, za eurogąbki
0
Oglądałem z 10 razy :D
0
Chelsea, CSKA i Basel ;)
4
Zwłaszcza że Real miał grupę z Zenitem, Bayerem L, i RB Salzburg :>
6
Dudek zaprezentuje nieskazitelny obiektywizm
80
Właśnie w FM mam finał ligi mistrzów z Realem Madryt :>
Faza Pucharowa Barcelony:
-ManCity
-Arsenal
-PSG
Faza Pucharowa Realu:
-Łudogerec
-Dynamo Kijów
-Napoli
- Czyli nic nowego XD
0
Mam nadzieje że nie tym razem : )
0
Pokazał na palcach ile razy pojawi się na boisku w następnym sezonie
0
Faktycznie XD nawet nie zwróciłem uwagi :D
2
a tutaj oficjalna piosenka Reprezentacji Polski! :D
5
Co jeden, to lepszy XD
20
Bądźmy poważni.. są rzeczy ważne i ważniejsze ;)
Wiadomo że wypad na mecz :D
142
"PILNE!!!!!!!!!!!
Mój znajomy ma dwa bilety na mecz POLSKA - NIEMCY na EURO 2016!!! Zupełnie zapomniał,że w ten sam dzień bierze ślub!!
W związku z powyższym,czy ktoś nie chce kupić garnituru w rozmiarze 54?"
Kradzione z fejsbuków
0
e taaam ;) Gorzej jakby padały pytania typowo intymne :v
1
w opisie było :D
5
Dlaczego nie?
Mati95- nie czekaj, podbijaj śmiało! ;)
0
Jeszcze jedna poprawka XD to jest Douglas Costa :v
1
Ja mam fcbarca.com jako stronę startową :> Facebooka ograniczyłem do messengera w tel :D
0
W tych czasach była MAFIA, pewnie GTA nie pójdzie w tym kierunku ;> Ja chciałbym np Londyn ;>
28
Za to ich kochamy :>
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13226752_1062261157200601_8832480509601939542_n.jpg?oh=8abc7c124e623a30f6b5a330c08a9048&oe=57DD1399
1
I użyli licencji przed wykupieniem :D Fejk, ale fajnie zrobionych :>
btw, nie wiadomo w jakim mieście będzie działa się cała akcja