Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I uczyłeś się takim samym samochodem, czy innym? :>
1
Czas szybko płynie ; )
1
W najbliższym czasie będę "szpanować wózkiem ojca" xd Później się zobaczy: )
1
Nissanem Micra ;) Od lipca chyba Yarisy wprowadzaja.
19
Właśnie udało mi się zdać prawko! Super uczucie.. Jeszcze zwycięstwo ManCity i dzień idealny : )
3
Proszę ;)
http://3.bp.blogspot.com/-TUiVOL9DL_A/VO1s3kzNB1I/AAAAAAAANYM/eVKfEpX_N_Y/s1600/messi-wallpaper-2015.jpg
1
Toure nie zagra na pewno w City
0
Alves czy Joana? XD
1
0
tak, w zeszłym sezonie
0
Świetna reklama z Borucem :v
0
Tego to nie wiedziałem..
3
Powodzenia :p
12
W ich wieku też miałem w planach zrobić taki film
https://www.facebook.com/InformacjeZeSwiataFutbolu/videos/1031026170283799/
0
Skoro nie możesz znaleźć to pewnie nie ma takiej opcji. Ja nie pomogę bo nie mam pojęcia..
11
Pamiętam jak mi gęba opadła po tej akcji Songa ;p
1
Za rok w kinach trzecia część ; )
0
Oglądał ktoś film " Więzień labiryntu"? :D
https://www.facebook.com/367057206752652/videos/vb.367057206752652/517047295086975/?type=2&theater
0
Nie ma takiej opcji. Minimalnie 14 drużyn.. Pamiętam że w starszych PESach była taka opcja, ale teraz się tego pozbyli
5
"Szukam dziewczyny, która szuka chłopaka, z którym mogłaby rozwijac się intelektualnie"
4
Jeżeli będzie to jakiś fajny projekt to spoko. Samego gołego napisu bym nie zrobił
3
"całkowicie przebudowany będzie dolny poziom, dzięki czemu widzowie zbliżą się do murawy" - na to czekałem :D
5
122
7
116
0
Świetna! :D
18
Przestało być śmieszne 349 komentarzy temu :v
0
Pamiętam jak czekałem na rewanż z Atletico... Neta nie miałem przez cały dzień, a włączyli 10 minut przed meczem :P
2
Pamietacie ten filmik z karnymi, w których bramkarz za każdym razem dostawał centralnie w twarz? :D
Wersja z Siatkówką :D
8
Nowy kawałek DissBlastera ;)
"To urok tego sportu,
Że po porażce aż Cię ściska w żołądku.
Nie możesz spać i myśleć,
A na twe oczy łza wściekłości się ciśnie
I tego nie zrozumie,
Ktoś kto całym sercem nie kibicuje.
Lecz prawda taka, że momenty chwały
Warte są tego by nas czasem pośladki szczypały." - Ładny i taki prawdziwy refren ;)
2
Usuń konto w takim razie