Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znaczek Volkswagena w GTA? :v
6
Raczej w odrzutowcu do Maroko :c
36
Pożegnanie z Messim będzie strasznie smutne..
0
Młody po prawej jeszcze do tego nie dorósł :v
3
Widzieliście? :o
https://www.facebook.com/KochamFootball/videos/1306715269342901/
0
0
Może za rok się dowiemy :>
0
Współczuje tłumaczowi wystąpienia Alvesa XD
7
Kurde... Feta bez dzieci Mathieu, to nie feta XD
0
Nie mam pojęcia.. kogo?
0
zjedź niżej :p
0
Współczułem tej dwójce podczas karnych, gdy kibice Bayernu z każdej strony ich wyśmiewali
33
Pewne rzeczy się nie zmieniają ;)
http://67.media.tumblr.com/922323972c64603b3acb42a3b260c1a8/tumblr_nzoj0p9F7f1tpsaz0o1_500.png
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13256060_906351302807728_3992657243367126645_n.jpg?oh=64484e5ee17e416e43695252a161b2e6&oe=57D0714A
0
Dzięki Panowie :>
0
Kiedy, i o której jest feta na Camp Nou?
7
Dostanie trzy mecze w PK i mamy triplete :p
66
Douglas w Barcelonie:
Mecze: 7
Puchary: 7
0
i jak tam? :)
1
Czyżby karma? :>
0
Co jak co, ale dzisiaj fajnie się patrzy na Bartomeu ;)
1
Messi- Dotknięcie Boga
1
Jeszcze dzisiaj wzniesie puchar!
1
Dzień Dobry :*
0
Jeszcze Krycha jakieś problemy ma..
0
a w karnych ile?
0
Ciekawe czy jest piłkarz który się jeszcze nie wywrócił na tej murawie
0
Jednak to nie to czego szukałem... Tutaj jest bilans, a mi chodziło o wszystkie mecze jakie rozgrywałem przeciwko np Realowi.. Trudno, widocznie nie ma tego w tej części fm :)
0
Dzięki :)
0
Wiecie czy jest możliwość sprawdzenia w FM16 historii meczów np z Realem Madryt?
0
Niestety tylko C+