Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
a ja na początku myślałem że wam wszystkim o Szpakowskiego chodzi XDDDD i takie wtf? :D
1
O tak! To też jest genialne! :D
11
K'naan... mistrzostwo! Za każdym razem mam ciary! aż chce się grać w gałę :p
0
Oficjalny hymn Euro 2016. Podoba wam się?
0
Sam oceń :v
1
Nie no, powinien wrócić do Brazylii. Tam pewnie dostałby swoje minuty :p
3
Chyba na innych trybunach :>
0
Ale Suarez ma :v
31
Douglas - marzyciel :>
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13230117_799933113474801_3324075541649412797_n.jpg?oh=3298769f9aec3bb8018459caac337d9c&oe=57E20F5B
0
Kurde, kojarzę, ale tytułu nie pamiętam >.
0
40tka Suareza! Pięknie!
3
mi się śniło 21:20 dla Granady, wynik sprawdzałem na flashscore XD więc raczej nie ma co wierzyć w sny :v
2
Ogarnij sobie sopcast. Będziesz zadowolony ;)
0
Może coś w stylu Alfa? :D
1
Ja praktycznie nic się nie uczyłem, a zdałem wszystko za pierwszym :> Jak to się mówi: "Głupi ma szczęście" XD
Powodzenia ;>
0
Skąd masz takie info? :>
20
Mistrz :v
https://www.facebook.com/FIMDBIMD/videos/829030283851653/
0
Dlatego się z tego śmieje :)
1
Komentarze najlepsze :v PFFFF Enrique jak wrócił na Bernabeu to go tak nie potraktowali!!111
0
Chyba nie dostrzegłeś ironii... stary :>
0
Wygrasz 60mln i -50 tylko dla najaktywniejszych? Wiesz co... ;/
0
Przecież On nie jest mistrzem Anglii :>
2
Jak nas zabierzesz, to trzymam kciuki :v
0
ale po równo dla obu drużyn, to się nie liczy XD
2
Finał jest na neutralnym obiekcie, to nie wyjazd :v
12
Nareszcie football na poziomie
3
Skoro Real będzie miał więcej goli to kto ma wejsc?
0
Właśnie doznał 3 miesięcznej kontuzji... Po sezonie się go pozbędę :p
4
Takie życie trenera, czuje problemy :v
http://imgur.com/lVodJ1Q
0
Da ktos link? Sopcast mi sie wysypał :c