7

Ja w sierpniu wypiłem ten napój... Myślę że to powód zwycięstwa Realu w LM :c

2

A co z 1.9 TDI? :>

1

z jaką łatwością to zrobił.. Geniusz

0

Miesiąc temu też był oficjalnie w Barcelonie :p

1

Claudio zasłonił herb Realu na koszulce tego chłopca :>

0

Brałem w niej udział xD

1

I teraz wszyscy którzy dodawali gify łapią bana? XD

0

Dziś trenował indywidualnie, więc jest szansa ;)

2

Ja 4:0 z Bilbao sprawdzałem na flashscore, bo piłem. Bawiłem się fajnie, tylko co jakiś czas włączał mi się tryb załamki pt: "No jak k**wa 4:0?" :D

0

Ale Łysy go skarcił XD

4

Ja się spodziewam przeprowadzonych :>

0

haha jaki as :D

1

1

Jak można się śmiać z ludzkiej tragedii?

6

Zwłaszcza że to była jedna z najlepszych drużyn w historii ;) Sezon 2010/11 był niesamowity

0

Thiago płakał jak się dowiedział :,((

2

o kurde! Genialnie wygląda :D

0

Słońce mu po oczach daje że tak czapkę nosi?

0

I tak Hiszpanie by wygrali :D

1

Standard w ważnych meczach :>

7

Uwielbiam takie przeróbki :D

0

0

Ale trzeba mu to przyznać, ma łeb. Cały mecz go nie było, a zostanie zapamietany jako ten największy bohater, bo przecież trafił decydującego karnego

8

to pewnie dlatego cały mecz go nie było widać ;) Oszczędzał się na karnego

0

Mnie zniszczył Szpaku: "Gabi strzel!"

6

Real miał wczoraj mniejsze posiadanie piłki od Atletico. ATLETICO XD

0

Jak chcą 80 milionów to niech sprzedadzą całą 11tkę

0

ja w takiej cenie pare lat temu kupiłem Speedfighta 2. Skuter kozak, 90 łykał bez problemów :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?