Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja w sierpniu wypiłem ten napój... Myślę że to powód zwycięstwa Realu w LM :c
2
A co z 1.9 TDI? :>
1
z jaką łatwością to zrobił.. Geniusz
0
Miesiąc temu też był oficjalnie w Barcelonie :p
1
Claudio zasłonił herb Realu na koszulce tego chłopca :>
0
Brałem w niej udział xD
1
I teraz wszyscy którzy dodawali gify łapią bana? XD
0
Dziś trenował indywidualnie, więc jest szansa ;)
2
Ja 4:0 z Bilbao sprawdzałem na flashscore, bo piłem. Bawiłem się fajnie, tylko co jakiś czas włączał mi się tryb załamki pt: "No jak k**wa 4:0?" :D
0
Ale Łysy go skarcił XD
125
hahaha :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13344530_1175691735805173_739045823201054497_n.jpg?oh=d89389cf49a98d9d0fa088008825f6a4&oe=580A0267
4
Ja się spodziewam przeprowadzonych :>
3
Kozak ;>
https://www.facebook.com/LaLiga/videos/1042818815754677/
0
haha jaki as :D
1
1
Jak można się śmiać z ludzkiej tragedii?
6
Zwłaszcza że to była jedna z najlepszych drużyn w historii ;) Sezon 2010/11 był niesamowity
0
Thiago płakał jak się dowiedział :,((
2
o kurde! Genialnie wygląda :D
0
Słońce mu po oczach daje że tak czapkę nosi?
0
I tak Hiszpanie by wygrali :D
1
Standard w ważnych meczach :>
7
Uwielbiam takie przeróbki :D
0
0
Ale trzeba mu to przyznać, ma łeb. Cały mecz go nie było, a zostanie zapamietany jako ten największy bohater, bo przecież trafił decydującego karnego
8
to pewnie dlatego cały mecz go nie było widać ;) Oszczędzał się na karnego
0
Mnie zniszczył Szpaku: "Gabi strzel!"
6
Real miał wczoraj mniejsze posiadanie piłki od Atletico. ATLETICO XD
0
Jak chcą 80 milionów to niech sprzedadzą całą 11tkę
0
ja w takiej cenie pare lat temu kupiłem Speedfighta 2. Skuter kozak, 90 łykał bez problemów :>