Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden lepszy od drugiego.. XD
3
i dobrze, j***ć autobusy
3
Już dawno La Rambla nie była tak podzielona :D
0
Tylko żebyś miał powód by to napisać ;p
7
a jutro kto?
1
Daj znać ;>
1
Twardy reset robiłeś?
0
i mamy 2:2 :p
0
Zawsze może zacząć się szybciej :v
2
To jest chyba jedyny mecz w którym kibicuje Chelsea :v
1
Suarezik 9 chyba :v
1
Macie jakąś transmisje Man vs Leicester na sopcast?
4
To się ciesz :v
0
Ter Stegen z wyższą oceną od Ardy XDD
0
po meczu.. Brawo!!!
0
Brawo, Bravo!
2
Też mi się to nie podoba..
1
żadnych nowości w ich stylu nie przewiduje
4
Trzymam kciuki za Vettela
0
niestety, wszystko ma swój czas : )
0
Klasa maturalna? :>
0
Na tle Santosu wyglądał dobrze
5
Bo CR wygląda jak Ken
4
To ten, który nie istniał w meczu z nami?
0
zwłaszcza ta druga :)
3
Tu w troszkę lepszej rozdziałce
http://41.media.tumblr.com/24965acebfaff9fb21bfa49c107c370d/tumblr_o3y6e824sl1rjev45o1_1280.jpg
2
Ale męki z edycją O.o Chodzi o to zdjęcie?
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/68980_1458127569.jpg
https://akphoto1.ask.fm/694/530/161/-359996992-2001hi1-cg92mt9mabm472f/original/a1352c5abc364d18a5d76d8fc091987c.png
Kolega uprzedził :p
2
A tutaj na "klawiszach" XD
0
Miałem to samo :)
0
Sterling nic nie pokazał