0

Jeden lepszy od drugiego.. XD

3

i dobrze, j***ć autobusy

3

Już dawno La Rambla nie była tak podzielona :D

0

Tylko żebyś miał powód by to napisać ;p

7

a jutro kto?

1

Daj znać ;>

1

Twardy reset robiłeś?

0

i mamy 2:2 :p

0

Zawsze może zacząć się szybciej :v

2

To jest chyba jedyny mecz w którym kibicuje Chelsea :v

1

Suarezik 9 chyba :v

1

Macie jakąś transmisje Man vs Leicester na sopcast?

4

To się ciesz :v

0

Ter Stegen z wyższą oceną od Ardy XDD

0

po meczu.. Brawo!!!

0

Brawo, Bravo!

2

Też mi się to nie podoba..

1

żadnych nowości w ich stylu nie przewiduje

4

Trzymam kciuki za Vettela

0

niestety, wszystko ma swój czas : )

0

Klasa maturalna? :>

0

Na tle Santosu wyglądał dobrze

5

Bo CR wygląda jak Ken

4

To ten, który nie istniał w meczu z nami?

0

zwłaszcza ta druga :)

2

A tutaj na "klawiszach" XD


0

Miałem to samo :)

0

Sterling nic nie pokazał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?