2

0

1

Suarez powinien być po lewej :v

25

"Kibice Barcelony chcą uczcić pamięć zmarłego w czwartek Johana Cruyffa, nazywając stadion jego nazwiskiem. Akcja "Estadi Johan Cruyff" nabiera tempa w mediach społecznościowych. "

0

Mimo że to tylko mecz towarzyski, to emocje są spore...
Liczę na dobry mecz Polaków!

Polska jest jaka jest, ale jestem dumny z bycia Polakiem! Do boju Polsko! Pozdro z Poznania ; )

0

"Chcę biletu na El Clasico" - Co to mają być za wymagania? Wielka Królowa Angielska

0

I bardzo dobrze, wypożyczenie na kolejny rok to najlepsza opcja ;)

2

Komentarz usunięty

0

Pamiętam, pamiętam ;). Po golu Suareza mieliśmy kilka świetnych sytuacji. Ale fakt, Real mógł zamknąć mecz w pierwszych 45 minutach

7

Gdyby nie gol Mathieu, to nie wyszlibyśmy na prowadzenie.

Co za gdybanie.. XD

0

Jak nie będę mieć czasu to obejrzę już na spokojnie w środę z napisami ;p

0

Kim jest Darek? xD

1

aha, okej :D

1

Prawdziwi mężczyzni nie wstydzą się łez :v

0

Kto?

0

Widziałem chyba już kiedyś. Filmik rzeczywiście wzruszający ;)

1

Pewnie o to chodzi:



;)

6

Nie mogłeś podać linku? :)

1

Świetny hymn ma Sevilla ;)

1

Ja tam czekam na jutrzejszy nowy odcinek Flash'a :p

0

haahhaha :D Pozdrawiam :v

0

Podałem link do Facebooka. Gdybyś w niego kliknął wyświetlił by Ci się Twój profil :D taki żarcik, ale coś nie pykło :p

0

fail :c

0

Do usunięcia...

37

Mam nadzieję że znów pojawi się zegar odliczający każdą sekundę do Klasyku ;)

3

To jest ten minus grania jako stoper ;)

0

Genialna akcja na 3:0! Wszystko zaplanowane

0

I to jest ta różnica ;>

0

Nie da się doradzić osobie która zmienia zdanie co 3 minuty ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?