Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
http://www.mundodeportivo.com/infograficos/20160323/40645994952/haz-el-pronostico-del-proximo-ganador-de-la-liga-bbva.html
Można pobawić się w typera, i wytypować mistrza LaLiga :v
1
Suarez powinien być po lewej :v
25
"Kibice Barcelony chcą uczcić pamięć zmarłego w czwartek Johana Cruyffa, nazywając stadion jego nazwiskiem. Akcja "Estadi Johan Cruyff" nabiera tempa w mediach społecznościowych. "
0
Mimo że to tylko mecz towarzyski, to emocje są spore...
Liczę na dobry mecz Polaków!
Polska jest jaka jest, ale jestem dumny z bycia Polakiem! Do boju Polsko! Pozdro z Poznania ; )
0
"Chcę biletu na El Clasico" - Co to mają być za wymagania? Wielka Królowa Angielska
0
I bardzo dobrze, wypożyczenie na kolejny rok to najlepsza opcja ;)
2
Komentarz usunięty
0
Pamiętam, pamiętam ;). Po golu Suareza mieliśmy kilka świetnych sytuacji. Ale fakt, Real mógł zamknąć mecz w pierwszych 45 minutach
7
Gdyby nie gol Mathieu, to nie wyszlibyśmy na prowadzenie.
Co za gdybanie.. XD
1
Ja Darka skojarzyłem z nim:
http://s1g.wgrane.pl/video/2011/08/28/105868.jpg?st=0lTy4QnacIRPeFRNDY2Fmg&e=1458606854
:v
0
Jak nie będę mieć czasu to obejrzę już na spokojnie w środę z napisami ;p
0
Kim jest Darek? xD
1
aha, okej :D
1
Prawdziwi mężczyzni nie wstydzą się łez :v
0
Kto?
0
Widziałem chyba już kiedyś. Filmik rzeczywiście wzruszający ;)
1
Pewnie o to chodzi:
;)
6
Nie mogłeś podać linku? :)
1
Świetny hymn ma Sevilla ;)
1
Ja tam czekam na jutrzejszy nowy odcinek Flash'a :p
0
haahhaha :D Pozdrawiam :v
0
Podałem link do Facebooka. Gdybyś w niego kliknął wyświetlił by Ci się Twój profil :D taki żarcik, ale coś nie pykło :p
0
fail :c
0
Do usunięcia...
37
Mam nadzieję że znów pojawi się zegar odliczający każdą sekundę do Klasyku ;)
3
To jest ten minus grania jako stoper ;)
0
Genialna akcja na 3:0! Wszystko zaplanowane
0
I to jest ta różnica ;>
0
Nie da się doradzić osobie która zmienia zdanie co 3 minuty ;p