Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Norwegowie zepsuli ostatnią akcje..
0
Ja od 2 lat oglądam na futbolhd i jestem zadowolony ; )
6
nie zmieścił się w kadrze :p
4
Rodzinka Leo Messiego :>
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12592218_841690305940495_611475205191643776_n.jpg?oh=423edfbbb90ea96a2bc633e0e5bc9df4&oe=573D75DB
0
Jak masz tyle czasu, to oglądaj serial "The Flash" :p
1
Mi brakuje u niego tej radości z gry z lat 2007-2010, kiedy biegał po całym boisku nie zwracając uwagi na to czy jest 0:1 czy 5:0
10
Messi wywracając się okiwał trzech rywali :D
0
Na jakim stadionie jest w tym roku finał Pucharu Króla? :)
edit: jeszcze nie wiadomo :v
4
tak
0
2 razy więcej to już przegięcie..
1
Rzeczywiście ;-; zapomnijmy o sprawie ;p
0
Właśnie nie zawsze, cieszy sie tylko wtedy gdy już tego gola ma na swoim koncie
0
Denerwuje mnie to że Messi po bramkach kolegów zachowuje się jakby mu się nic nie chciało, nawet się nie uśmiecha. Gdy natomiast on strzeli banan od ucha do ucha. Co innego u Suareza, ten zawsze świetnie reaguje na gole kolegów ; )
1
Też nie lubie, ale oglądam ; )
0
Jeszcze nic nie stracili... uspokój się : )
0
Neymarpendencia
45
Zlatan's votes for the Ballon d'or:
2009: Messi
2010: Messi
2011: Messi
2012: Messi
2013: Messi
2014: Messi
2015: Messi
7
Takie rzuty są najlepsze! :D
0
Dostanie karę pieniężną i po sprawie ;)
0
hahaha wolałbym nie :p
5
Pierwszy raz od dawna trafia się że Barca gra w moje urodziny, dlatego mam nadzieje na prezent w postaci dobrego wyniku ;)
Bilbao 0:2 Barca ;)
0
Biorę w ciemno :)
0
Świetna :)
5
Ważne są chęci! :D Kuruj się :)
0
Kto nie skacze ten za Francją! ^^
0
Dzięki wielkie! :)
1
Moim zdaniem ciężka praca to podstawa. Bez tego nic się nie osiągnie ;) a "to coś" to taki ułatwiacz ;)
1
Są tutaj jacyś fani "The Flash"? : )
+ znacie jakieś strony na których pojawiają się odcinki z PL napisami ?;p
6
Pique.. ;)
https://www.facebook.com/3GerardPique/photos/a.170050133011016.40660.168375189845177/1523866104296072/?type=3&theater
2
#PrayForBilbao