1

całe szczęście!

13

Najlepszy serial :)

3

#crack

0

a wiesz o której? :)

0

Caicedo dzisiaj znów pokazał co potrafi. Kolejne show czarnoskórego przyjaciela : )

4

Prezentacja Złotej Piłki Leo Messiego na Camp Nou odbedzie się w Niedziele 17 Stycznia. (mecz Barca vs Ath.Bilbao)

1

To akurat było pewne :p

0

Żebyś sie nie zdziwił :)

2

Podobno to jest zapowiedz transferu do Korony Kielce :p

Swoją drogą ciekawe ile Leo dostanie za ubranie garnituru od Dolce&Gabbana

0

I co z tego że emocjonuje się bo gra Polska? Co to zmienia?

1

Co za emocje! W tym piłka nożna nie ma szans z siatkówką! :)

3

Brawo Możdżonek! Ugramy tego seta

0

Komentarz usunięty

1

Dla mnie zawsze był dobrą "zapchajdziurą" na środek. Ale ostatnio wbił o kilka poziomów wyżej. I ta jego wszechstronność. Możliwe że akurat teraz zaliczył taki progres ponieważ dostał bardzo dużo minut, czego potrzebował.

3

Na lewej :)

1

Co za niespodzianka ;p

2

Zobaczymy jak będzie z Bilbao i w derbach Madrytu. Do tego czasu Real pewnie wygra wszystkie mecze ;)

0

Suarez odpocznie z Espanyolem : p

0

Też się tego boje, zwłaszcza po tym co działo się na Camp Nou.. Chęć zemsty napędzana bydłem na trybunach... miejmy nadzieje że będzie dobrze ;)

0

Może nie w okręgówce, ale w Ekstraklasie takich meczy jest pewnie bardzo dużo :)

1

Zdecydowanie. Dla mnie najlepsze kawałki to te w których śpiewa Deuce. Te nowsze z Danny'm już nie mają tego ''czegoś '' :)

6

Kto by nie sędziował to i tak wiadomo że poziom będzie bardzo niski

0

A jakieś Twoje ulubione bandy? Chętnie posłucham czegoś, czego nie znam :)

1

Słucha ktoś Hollywood Undead? :)

0

Nie jestem w temacie, za co dostał bana?

11

La Rambla to strzał w dziesiątkę ^^

55

Caicedo

0

To Batman odpada :v

47

Guardiola podobno jeszcze chce Spider-man'a, Iron man'a i Batmana

0

A był piłkarz espanyolu który wczoraj nie denerwował? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?