Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
całe szczęście!
13
Najlepszy serial :)
3
#crack
0
a wiesz o której? :)
0
Caicedo dzisiaj znów pokazał co potrafi. Kolejne show czarnoskórego przyjaciela : )
4
Prezentacja Złotej Piłki Leo Messiego na Camp Nou odbedzie się w Niedziele 17 Stycznia. (mecz Barca vs Ath.Bilbao)
1
To akurat było pewne :p
0
Żebyś sie nie zdziwił :)
2
Podobno to jest zapowiedz transferu do Korony Kielce :p
Swoją drogą ciekawe ile Leo dostanie za ubranie garnituru od Dolce&Gabbana
0
I co z tego że emocjonuje się bo gra Polska? Co to zmienia?
1
Co za emocje! W tym piłka nożna nie ma szans z siatkówką! :)
3
Brawo Możdżonek! Ugramy tego seta
0
Komentarz usunięty
1
Dla mnie zawsze był dobrą "zapchajdziurą" na środek. Ale ostatnio wbił o kilka poziomów wyżej. I ta jego wszechstronność. Możliwe że akurat teraz zaliczył taki progres ponieważ dostał bardzo dużo minut, czego potrzebował.
3
Na lewej :)
1
Co za niespodzianka ;p
2
Zobaczymy jak będzie z Bilbao i w derbach Madrytu. Do tego czasu Real pewnie wygra wszystkie mecze ;)
0
Suarez odpocznie z Espanyolem : p
0
Też się tego boje, zwłaszcza po tym co działo się na Camp Nou.. Chęć zemsty napędzana bydłem na trybunach... miejmy nadzieje że będzie dobrze ;)
0
Może nie w okręgówce, ale w Ekstraklasie takich meczy jest pewnie bardzo dużo :)
1
Zdecydowanie. Dla mnie najlepsze kawałki to te w których śpiewa Deuce. Te nowsze z Danny'm już nie mają tego ''czegoś '' :)
6
Kto by nie sędziował to i tak wiadomo że poziom będzie bardzo niski
0
A jakieś Twoje ulubione bandy? Chętnie posłucham czegoś, czego nie znam :)
1
Słucha ktoś Hollywood Undead? :)
0
Nie jestem w temacie, za co dostał bana?
11
La Rambla to strzał w dziesiątkę ^^
55
Caicedo
0
To Batman odpada :v
47
Guardiola podobno jeszcze chce Spider-man'a, Iron man'a i Batmana
0
A był piłkarz espanyolu który wczoraj nie denerwował? ;)