0

To mnie zaskoczyłeś ;) Ja fify odstawiłem, bawię się tylko w fm'ie ;)

0

W co grasz? :v

3

A Ty co mu dałeś? :v

0

Tego to nie wiem, bez wirusów to nie znajdziesz.Jakbym miał pobierać to najlepiej na torrentach

0

Jak nie masz, to załóż steam, tam jest demko za darmo i bez wirusów :)

ps: konto założyć trzeba, ale czystość plików gwarantowana ;)

0

Adidas :)

0

Watford 3:0 Liverpool. Tego Liverpool'u też nie da się ogarnąć, raz wygrywają a raz przegrywają

0

Podobno ma zastąpić Van Gaal'a

1

Dzięki Panowie :)

0

Ma ktoś zdjęcie tej Miss w koszulce Barcelony, która na palcach pokazywała 4:0?

0

Powodzenia :D

0

troll

0


Coś w stylu:

"Powietrze którym oddychał Jezus"

Gratka dla kolekcjonerów ^^

0

Tu nie chodzi o 'kloca', kamień wydala się z moczem :). No ale z tym kontrolowaniem się zgodze :D

0

Dziękuje za umilenie kolacji.. Moja reakcja po przeczytaniu tytułu na głównej stronie ;-;


http://mario.tomsk.fm/ximg/13334686182194.jpg

4

Nie domyśliłeś się że chodzi o "przespał"? Czy specjalnie się czepiasz?

28

Casillas płakał jak czytał Twój komentarz xD

0

Szpaku już o Lewandowskim >.

0

Ale ciekawą historie ma ;p

1

Ale patologia w polu karnym :D

0

Akurat 11 goli strzelonych w 6 meczach to nie jest izi wyczyn, nawet jeśli grasz z ogórami. Także zasłużenie

1

Atletico vs Real 2/03/2014 :)

2

A Halilovic? :)

0

nie działa fioletowa :v

1

Real odpuścił Lige i skupił się na LM... a wy się jaracie że przegrywają

1

Podobno odnowiona kontuzja :/

1

-Belgia
-Włochy
-Irlandia
-Szwecja


też fajna grupa :)

0

Zobaczymy w czerwcu : )

0

z palcem w d**** wyjdziemy:)

1

Jak skończy się 1:0 to będzie:

''Bayern wygrywa z problemami. Wielki Lewandowski ratuje Guardiole przed wpadką"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?