Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie jest koncert Hollywood Undead?
16
Skończ.
0
I te dzieciaki na końcu które nie wiedzą gdzie biec...
0
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-centrum-paryza-i-wybuchy-w-poblizu-stadionu-sa-ofiary/4jld5z
21
Islamizacja Europy idzie pełną parą... nawozili tego tutaj, zaczną się rozmnażać i za kilkadziesiąt lat plan wypali w 100%
0
Polska 2:1 Islandia :)
0
Wolałbym tego jego Cadillac'a :p
3
"lol" :D
3
Wzmianka o Messim w filmie o Ronaldo... który robił sam Ronaldo...
Potem sie dziwić że gościu ma obsesje na punkcie Leo
0
Te kocie i ''przypadkowe'' ruchy Ronaldo..
0
Na Eleven jest :) sami komentatorzy mówili że jadą na SB i nie mogą się już doczekać. Zresztą skoro mają całą lige hiszpańską to z jakiej racji nie mieliby transmitować klasyku?:)
11
Podobają mi się reakcje Enrique na bramki zdobywane przez Barce. Reaguje na bramki jak prawdziwy kibic :)
0
Świetny mecz naszych piłkarzy. Dobry prognostyk przed klasykiem
0
Bez dwóch zdań, najlepszy mecz Barcy w tym sezonie :)
3
Chciałem się podzielić tym filmem ponieważ taka sytuacja nie jest często spotykana, pomyślałem że nie wszyscy to widzieli. W dodatku w roli głównej jest ''Kochany'' tutaj przez wszystkich CR7 :) no ale okej.
16
Już wtedy CR7 nie potrafił się pogodzić z golami kolegów z drużyny :)
0
Próbowałeś na innej przeglądarce?
0
Genialne jest to zdjęcie :D
0
już Celta 1:4 Valencia
2
Porażka Chelsea :v a tak serio to Bayern powinien ograć Stuttgart
0
Wytrwałości :p
0
Masz rację, zdjęcie jest nieaktualne.. teraz mają inne piłki z tego co wiem :)
3
To prawda że Leo rozpoczął treningi biegowe?
https://imageshack.com/i/patTYoHvj
1
[as]
3
Mam się śmiać czy płakać?
0
Wiecie co z Navasem?
1
ha ha ha
2
Willian w tym sezonie to Król wolnych :)
2
Takie zarty z tego Ronaldo, a ciekawe jakbyscie wy grali jakby was codziennie kolano bolało...
0
Ale CR'ka dostaje po głowie na rm.pl :o