Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea już 7 goli straconych w niecałych Trzech meczach.. Dużo jak na autobus :D
7
Ale genialny gol :ooo
1
Jaki karny? xD
2
Terry. Dziękujemy :D
4
Pedro Costa Azpilicueta
0
Brawo mistrzu!
0
Ja oglądam od dawna na FutbolHD i mi nie tnie :)
11
Nie rozumiem co za łoś wymyślił tą plotkę...
1
Przypominają się początki z oglądaniem Barcelony
0
Serio? Serio tak napisali? xDDDDD
0
Polecam FutbolHD. Oglądam tam od dawna.
2
Serio? To jakaś masakra... A tak się fajnie oglądało mecze na C+
0
Dzięki :)
0
Masz jakiś link z tymi współczynnikami?
1
Jeśli United wejdzie do LM, to w jakim koszyku będzie? :)
0
Depay 2:1 dla MU
2
Pytasz Rakiticia? Serio?
0
A kto nie gra piachu w naszej drużynie ?
0
Gra siadła po czerwonej Pique
0
Sędzia też genialny dzisiaj popis
0
5 bramek ;-;
0
W co? W co do ku**y
0
Visca el Barca
0
Zeszło powietrze, po meczu... niestety
0
Stoimy na własnej połowie, a gdzie tu strzelić 3 gole
2
Co ty wiesz o piłce człowieku
0
Oddajcie nam 10 minut za za****nie czasu. wszystko na czas... ile można
0
Idę na mecz! Jak wrócę to będziemy świętować zdobycie SPH!!!!
- za 45 minut oczywiscie!!!!! BARCA
0
serio?
0
Taki śmieszny jesteś...