0

Chelsea już 7 goli straconych w niecałych Trzech meczach.. Dużo jak na autobus :D

7

Ale genialny gol :ooo

1

Jaki karny? xD

2

Terry. Dziękujemy :D

4

Pedro Costa Azpilicueta

0

Brawo mistrzu!

0

Ja oglądam od dawna na FutbolHD i mi nie tnie :)

11

Nie rozumiem co za łoś wymyślił tą plotkę...

1

Przypominają się początki z oglądaniem Barcelony

0

Serio? Serio tak napisali? xDDDDD

0

Polecam FutbolHD. Oglądam tam od dawna.

2

Serio? To jakaś masakra... A tak się fajnie oglądało mecze na C+

0

Dzięki :)

0

Masz jakiś link z tymi współczynnikami?

1

Jeśli United wejdzie do LM, to w jakim koszyku będzie? :)

0

Depay 2:1 dla MU

2

Pytasz Rakiticia? Serio?

0

A kto nie gra piachu w naszej drużynie ?

0

Gra siadła po czerwonej Pique

0

Sędzia też genialny dzisiaj popis

0

5 bramek ;-;

0

W co? W co do ku**y

0

Visca el Barca

0

Zeszło powietrze, po meczu... niestety

0

Stoimy na własnej połowie, a gdzie tu strzelić 3 gole

2

Co ty wiesz o piłce człowieku

0

Oddajcie nam 10 minut za za****nie czasu. wszystko na czas... ile można

0

Idę na mecz! Jak wrócę to będziemy świętować zdobycie SPH!!!!




- za 45 minut oczywiscie!!!!! BARCA

0

serio?

0

Taki śmieszny jesteś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?