1

Bilbao miało setke której nie trafiło.

0

Żewłakow dobrze gada

0

91 minuta.. toż to zawał murowany :D

0

Teraz wychodzi skład z pierwszego meczu... Pewnie już na spokojnie oglądalibyśmy ten mecz... ale trudno, trzeba wierzyć bo mamy cały czas szanse!

0

Widać że się boją, granie na czas przy każdej okazji, nawet aut 30 sekund trwa

0

Wyjdz...

1

Fajnie

2

To nie ogladaj

6

Jeśli zdobędziemy puchar ustawie sobie na avatar Sergi Roberto

1

Jakaś kartoniada bedzie?

5

Przed Milanem też tak mówili

0

W Polsce bym takiego czegoś nie próbował :D

1

enrique?

0

Dobra, mam. WIelkie Dzięki! :)

0

Możesz to pobrać? bo mnie przerzuca tylko z jednej strony na drugą..

3

Ma ktoś link do skrótu meczu w PL? :)

1

Pique pewnie jeszcze

0

Helena xDDDDD

0

Wygramy to!

0

Cała druga na lajcie..

0

Dalej jedna akcja i po meczu!!!!!

2

a w 2016 co? ;p

1

Będzie więcej, spokojnie :D

6

Drugie dziecko Messiego będzie również Chłopcem.

Rodzice "podobno" mają zamiar nadać mu imię Benjamin

1

On nas pyta czy szuka :p

2

Zdjęcie z jego Instagrama... :'(

19

Strzela Falcao, a komentator

''Falcao strzelił z takim impetem jak jego gra w Manchesterze United'' :D

0

hahhahahahaha

1

Ja zamiast szczekać bym mu poklaskał :D Taki balans ciała.... ojojoj :D

0

Skoro tak wolisz to zostanie pewnie :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?