Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bilbao miało setke której nie trafiło.
0
Żewłakow dobrze gada
0
91 minuta.. toż to zawał murowany :D
0
Teraz wychodzi skład z pierwszego meczu... Pewnie już na spokojnie oglądalibyśmy ten mecz... ale trudno, trzeba wierzyć bo mamy cały czas szanse!
0
Widać że się boją, granie na czas przy każdej okazji, nawet aut 30 sekund trwa
0
Wyjdz...
1
Fajnie
2
To nie ogladaj
6
Jeśli zdobędziemy puchar ustawie sobie na avatar Sergi Roberto
1
Jakaś kartoniada bedzie?
5
Przed Milanem też tak mówili
0
W Polsce bym takiego czegoś nie próbował :D
1
enrique?
0
Dobra, mam. WIelkie Dzięki! :)
0
Możesz to pobrać? bo mnie przerzuca tylko z jednej strony na drugą..
3
Ma ktoś link do skrótu meczu w PL? :)
1
Pique pewnie jeszcze
0
Helena xDDDDD
0
Wygramy to!
0
Cała druga na lajcie..
0
Dalej jedna akcja i po meczu!!!!!
2
a w 2016 co? ;p
1
Będzie więcej, spokojnie :D
6
Drugie dziecko Messiego będzie również Chłopcem.
Rodzice "podobno" mają zamiar nadać mu imię Benjamin
1
On nas pyta czy szuka :p
2
Zdjęcie z jego Instagrama... :'(
19
Strzela Falcao, a komentator
''Falcao strzelił z takim impetem jak jego gra w Manchesterze United'' :D
0
hahhahahahaha
1
Ja zamiast szczekać bym mu poklaskał :D Taki balans ciała.... ojojoj :D
0
Skoro tak wolisz to zostanie pewnie :c