Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zdecydowanie najlepszy :)
1
Robiłem 10 razy, za każdym razem albo remis, albo porażka :O
0
w Multikinie sobie obejrzyjcie :v
3
Nie tylko Ty :D
1
https://instagram.com/p/3YvlK6vM2O/?taken-by=leomessi
A podobno Pepsi reklamuje :v
1
Alves przefarbuje kikuta na rudo :D
0
Raczej nie ma czegoś takiego :)
18
Mało odważnie, jak na Neymara :D
0
wgl się nie chce załadować :)
0
Ogólnie to za subskrybuj sobie tego gościa, bo odwala swietną robote przez caly sezon :D
1
Kupa
XD
3
Perez jest totalnym kretynem >.<
7
Genialne :D
http://zapodaj.net/85f31f20011e4.jpg.html
http://zapodaj.net/d9827142a0559.jpg.html
0
Też uważam że zagrał solidnie :)
0
Niestety liczy się kasa, a nie tradycja
22
Triplete chyba :D Tridente mamy już :)
0
Anto taka piękna :o
37
http://zapodaj.net/9d53efb8ed372.jpg.html
- Nie mogłem się powstrzymać :D
1
Neymar hoduje fryz jak w Santosie :D
0
To z tymi kibicami było już dodane 10tys razy :/
2
Jeśli to prawda, to należy mu sie Wielkie pożegnanie podczas meczu z Deportivo
0
Chelsea z Realem :D
0
a myślałem że gramy z Realem :D 6 w jednym roku? Why not? :D
1
hahahahhahahahah wygrałeś :D
9
Dajcie Juve mówili...
Będzie finał, mówili...
28
strona realu padła jak James w polu karnym Juventusu
0
Dzięki za info.
0
Co to ma być wgl?
0
daj link :D
0
W Marce, na samym środku okładki jest Łysy z Brazzers XD