0

zdecydowanie najlepszy :)

1

Robiłem 10 razy, za każdym razem albo remis, albo porażka :O

0

w Multikinie sobie obejrzyjcie :v

3

Nie tylko Ty :D

1

1

Alves przefarbuje kikuta na rudo :D

0

Raczej nie ma czegoś takiego :)

18

Mało odważnie, jak na Neymara :D

0

wgl się nie chce załadować :)

0





Ogólnie to za subskrybuj sobie tego gościa, bo odwala swietną robote przez caly sezon :D

1

Kupa
XD

3

Perez jest totalnym kretynem >.<

0

Też uważam że zagrał solidnie :)

0

Niestety liczy się kasa, a nie tradycja

22

Triplete chyba :D Tridente mamy już :)

0

Anto taka piękna :o

37

http://zapodaj.net/9d53efb8ed372.jpg.html

- Nie mogłem się powstrzymać :D

1

Neymar hoduje fryz jak w Santosie :D

0

To z tymi kibicami było już dodane 10tys razy :/

2

Jeśli to prawda, to należy mu sie Wielkie pożegnanie podczas meczu z Deportivo

0

Chelsea z Realem :D

0

a myślałem że gramy z Realem :D 6 w jednym roku? Why not? :D

1

hahahahhahahahah wygrałeś :D

9

Dajcie Juve mówili...
Będzie finał, mówili...

28

strona realu padła jak James w polu karnym Juventusu

0

Dzięki za info.

0

Co to ma być wgl?

0

daj link :D

0

W Marce, na samym środku okładki jest Łysy z Brazzers XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?